Březový lístek

Oceňování činnosti s dětmi a mládeží

Kateřina Palová - Katóba

ČLENKA SPRÁVNÍ RADYVýskyt:
Převážně naše krásná Haná.

Kde mě můžete najít: Přes týden nejspíš ve škole, popřípadě na nějaké akci pořádané časp (českou asociací studentů psychologie). O víkendech jsem většinou někde v trapu - ať už na víkendovce našeho oddílu, na rodinné chatě nebo ještě někde úplně jinde.

Čím se živím: Živím se hlavně čokoškou :) A teď vážně - studuji vysokou školu, takže mě živí (a šatí) máma s tátou.

Barva: Barva jedině nějaká veselá - žlutá/oranžová/zelená

Hudba: Hudbu vybírám podle nálady. V poslední době vede Tomáš Klus, ale nepohrdnu ani jinými zpěváky/skupinami :)

Kniha: Knížky mám nejraději ty, které mě přinutí se nad něčím zamyslet. Často sáhnu i po fantasy typu Harry Potter, které mě na chvilku vyvede z reality všedního dne. Teď ale čtu hlavně knížky do školy.

Životní krédo: "Lepší shořet než vyhasnout." (K. Cobain)

Kontakt: katerina.palova01@gmail.com

zpět na kontakty

Zprávy z Březového lístku

1. srpna 2018

V termínu od 10.-26.8.2018 nebude z důvodu dovolené probíhat distribuce BL ani aktualizace pyramidy. Všechny objednávky a hlášenky budou postupně zpracovány až po 27.8.2018. Děkujeme za pochopení :)

2. května 2018
Aktualizace pyramidy – výzva Jsme si vědomi, že během let mohlo v pyramidě dojít k chybným, nedostatečným nebo duplicitním zápisům…..to se v takovém množství údajů stává……nicméně je potřeba občas provézt „jarní úklid“ a pokusit se vzniklé chyby napravit. Prosíme Vás tedy o kontrolu údajů osobních i Vaší organizace a nahlášení potřebných oprav. Všimnete-li si v pyramidě chybných nebo chybějících údajů a umíte nám s dohledáním údajů pomoci, napište mi, prosím………každá informace, obzvláště u starších nositelů, je pro nás velmi přínosná…. Děkujeme 😊
2. května 2018
Aktualizace pyramidy – změna Nově nebudeme aktualizovat pyramidu jednou za čas k nějakému datu, ale průběžně s každou nahlášenou změnou…….údaje v pyramidě tak budou stále živé a aktuální….. 😊

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Nositelé březového lístku

Březové lístky se udělují ve všech krajích ČR i na Slovensku. Mezi jejich nositele patří také členové těchto organizací:

  • Junák
  • Duha
  • A-TOM
  • Klub českých turistů
  • Zálesák
  • Pionýr
  • Naturo
  • ČSOP
  • a mnohých dalších
Hledání: