Březový lístek

Oceňování činnosti s dětmi a mládeží

Po stopách skauta - Jestřába

publikováno 1. května 2013

Nositelé odznaku Březových lístků oblasti "Pod Ralskem" na Českolipsku posílají členům Severočeské družiny Svojsíkova oddílu Junáka jako poděkování za obětavou práci ve výchově mladé generace písničky díků k životním jubileím v rozhlase Praha 2 a severních Čech.

Současně udělují ke kulatým výročím těmto nejstarším skautkám a skautům čestný odznak "Žlutý, vontský Foglarův kvítek - za věrnost skautingu".

Na poslední schůzce Severočeské družiny čestného Svojsíkova oddílu Junáka obdrželi toto uznání a díků sestry Tameika z Jablonce nad Nisou, Kája z České Lípy, Eva z Teplic a bratři Tom z Mladé Boleslavi, Koumák z Kamenického Šenova a Dáďa ze Starých Splavů - Doks.

Tím nositelé Březových lístků pokračují v tradici, jak to dělával bratr Jaroslav Foglar - Jestřáb, když oceňoval odznaky "Žlutý kvítek" dobrou práci těch, co jsou všem ostatním příkladem a dělají vždy něco navíc, zejména pro druhé.

Mimoňský Balů /ČBL/

Zprávy z Březového lístku

1. srpna 2018

V termínu od 10.-26.8.2018 nebude z důvodu dovolené probíhat distribuce BL ani aktualizace pyramidy. Všechny objednávky a hlášenky budou postupně zpracovány až po 27.8.2018. Děkujeme za pochopení :)

2. května 2018
Aktualizace pyramidy – výzva Jsme si vědomi, že během let mohlo v pyramidě dojít k chybným, nedostatečným nebo duplicitním zápisům…..to se v takovém množství údajů stává……nicméně je potřeba občas provézt „jarní úklid“ a pokusit se vzniklé chyby napravit. Prosíme Vás tedy o kontrolu údajů osobních i Vaší organizace a nahlášení potřebných oprav. Všimnete-li si v pyramidě chybných nebo chybějících údajů a umíte nám s dohledáním údajů pomoci, napište mi, prosím………každá informace, obzvláště u starších nositelů, je pro nás velmi přínosná…. Děkujeme 😊
2. května 2018
Aktualizace pyramidy – změna Nově nebudeme aktualizovat pyramidu jednou za čas k nějakému datu, ale průběžně s každou nahlášenou změnou…….údaje v pyramidě tak budou stále živé a aktuální….. 😊

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Nositelé březového lístku

Březové lístky se udělují ve všech krajích ČR i na Slovensku. Mezi jejich nositele patří také členové těchto organizací:

  • Junák
  • Duha
  • A-TOM
  • Klub českých turistů
  • Zálesák
  • Pionýr
  • Naturo
  • ČSOP
  • a mnohých dalších
Hledání: