Březový lístek

Oceňování činnosti s dětmi a mládeží

O návštěvě u Galéna

publikováno 5. září 2007

Na jaře letošního roku se Galén přestěhoval z Prahy-Vršovic do Tábora, ke své dceři Dobromile a její rodině. Tím se přerušily naše velmi časté osobní kontakty.

"Konečně" ve čtvrtek 30. července odpoledne jsme ho, Pink a Pegas, navštívili. Galén byl setkáním a tlumočenými pozdravy od mnoha přátel velmi potěšen, srdečně je opětuje. Zvědavě přijal všechny naše zprávy, jak o činnosti správní rady GN-Galénova nadačního fondu, tak o propagaci Březového lístku pomocí internetu. Přivezli jsme mu výtisky několika nejnovějších a na něm uveřejněných článků. Měli jsme také radostnou možnost ukázat mu na rodinném počítači půvabnou podobu našich stránek a jejich fotogalerie. Vše se mu velmi líbilo, byl a je moc spokojen s tím, že myšlenky Březového lístku jsou uplatňovány a propagovány novými metodami. Za to všem zúčastněným děkuje, posílá jim upřímné pozdravy a přání nových úspěchů a těší se na další novinky z Hnutí BL.
Využili jsme skutečnosti, že Galén nyní sídlí velmi blízko promenády kolem táborského Jordánu, a přiměli jsme ho ke krátké procházce s "povinným" fotografováním. Přesvědčili jsme se, že Galén stále touží po "zprávách z terénu"; v rubrice Kontakty jsme proto aktualizovali Galénovu poštovní i elektronickou adresu. Galén nám i své dceři slíbil, že bude na dopisy svých přátel odpovídat pilněji než doposud.
Setkání v nás utvrdilo přesvědčení, že Galén nyní žije v prostředí intenzivní láskyplné rodinné péče, která mu zpříjemňuje stáří. Věk mu zejména ztížil chůzi a trochu oslabil vůli po zdravém pohybu. Jeho oči ale stále prozrazují přiměřenou duševní svěžest.

Vladimír Hobzek - Pink 4. září 2007

Zprávy z Březového lístku

1. srpna 2018

V termínu od 10.-26.8.2018 nebude z důvodu dovolené probíhat distribuce BL ani aktualizace pyramidy. Všechny objednávky a hlášenky budou postupně zpracovány až po 27.8.2018. Děkujeme za pochopení :)

2. května 2018
Aktualizace pyramidy – výzva Jsme si vědomi, že během let mohlo v pyramidě dojít k chybným, nedostatečným nebo duplicitním zápisům…..to se v takovém množství údajů stává……nicméně je potřeba občas provézt „jarní úklid“ a pokusit se vzniklé chyby napravit. Prosíme Vás tedy o kontrolu údajů osobních i Vaší organizace a nahlášení potřebných oprav. Všimnete-li si v pyramidě chybných nebo chybějících údajů a umíte nám s dohledáním údajů pomoci, napište mi, prosím………každá informace, obzvláště u starších nositelů, je pro nás velmi přínosná…. Děkujeme 😊
2. května 2018
Aktualizace pyramidy – změna Nově nebudeme aktualizovat pyramidu jednou za čas k nějakému datu, ale průběžně s každou nahlášenou změnou…….údaje v pyramidě tak budou stále živé a aktuální….. 😊

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Nositelé březového lístku

Březové lístky se udělují ve všech krajích ČR i na Slovensku. Mezi jejich nositele patří také členové těchto organizací:

  • Junák
  • Duha
  • A-TOM
  • Klub českých turistů
  • Zálesák
  • Pionýr
  • Naturo
  • ČSOP
  • a mnohých dalších
Hledání: