Březový lístek

Oceňování činnosti s dětmi a mládeží

Galén na táborské Bambiriádě

publikováno 28. května 2008

Obdobně jako ve 34 českých obcích proběhla letos Bambiriáda i v jihočeském Táboře, a to již po páté.

Začala ve středu 21. května odpolednem "Otevřených dveří kluboven Táborska a Soběslavska". Ve čtvrtek po celý den se Bambiriáda "Otevírala veřejnosti" na táborském náměstí TGM programy více jak dvanácti organizací, od hudebních a tanečních ukázek po sportovní vystoupení. V průběhu dopoledne tradičně a slavnostně předal Jiří Řeháček-Bílý Riki řadu odznaků Březový lístek včetně několika Čestných vybraným osobnostem, které jsou oporou dění v místních sdruženích dětí a mládeže. Podrobnější informace o udělování BL a dalších dnech táborské Bambiriády (skončila až 24. května) budou jistě k dispozici na Rikiho internetových stránkách (www.rehacek.bloguje.cz) a oficiálním webu Bambiriády (www.bambiriada.cz/tabor).

Riki se také zasloužil o to, že čtvrteční dopolední program přímo zpod tribuny sledoval Jan Šimáně-Galén. Příslušně teple oblečen nejen s potěšením pozoroval bambidiriádní hemžení, ale s dobrou náladou také rozprávěl s několika místními "pamětníky". Všechny čtenáře těchto řádek Galén srdečně pozdravuje a přeje jim mnoho dalších uspokojení z práce s dětmi a mládeží. K připojenému obrázku dodávám, že "stříbrné strniště" na jeho tváři není výsledkem záměru pěstovat si slušivý plnovous, ale že vzniklo jen vynecháním jinak pravidelného holení.

Pegas 27. 5. 2008

Zprávy z Březového lístku

1. srpna 2018

V termínu od 10.-26.8.2018 nebude z důvodu dovolené probíhat distribuce BL ani aktualizace pyramidy. Všechny objednávky a hlášenky budou postupně zpracovány až po 27.8.2018. Děkujeme za pochopení :)

2. května 2018
Aktualizace pyramidy – výzva Jsme si vědomi, že během let mohlo v pyramidě dojít k chybným, nedostatečným nebo duplicitním zápisům…..to se v takovém množství údajů stává……nicméně je potřeba občas provézt „jarní úklid“ a pokusit se vzniklé chyby napravit. Prosíme Vás tedy o kontrolu údajů osobních i Vaší organizace a nahlášení potřebných oprav. Všimnete-li si v pyramidě chybných nebo chybějících údajů a umíte nám s dohledáním údajů pomoci, napište mi, prosím………každá informace, obzvláště u starších nositelů, je pro nás velmi přínosná…. Děkujeme 😊
2. května 2018
Aktualizace pyramidy – změna Nově nebudeme aktualizovat pyramidu jednou za čas k nějakému datu, ale průběžně s každou nahlášenou změnou…….údaje v pyramidě tak budou stále živé a aktuální….. 😊

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Nositelé březového lístku

Březové lístky se udělují ve všech krajích ČR i na Slovensku. Mezi jejich nositele patří také členové těchto organizací:

  • Junák
  • Duha
  • A-TOM
  • Klub českých turistů
  • Zálesák
  • Pionýr
  • Naturo
  • ČSOP
  • a mnohých dalších
Hledání: