Březový lístek

Oceňování činnosti s dětmi a mládeží

Pyramida

Zde najdete přhlde všech evidovaných nositelů BL.

Udělili jste Březový lístek neo jste nějakého nositele Pyramidě nenašli?
Jak aktualizovat pyramidu? Podrobnosti najdete zde.

Pyramida ČR - Deska cti - nositelů odznaku Březový lístek

Přehledy nositelů Březových lístků


Přehled nositelů 6. stupně

Kód BL Příjmení Jméno Přezdívka Město/Obec Kraj Společenství Uděleno  
5557 6 Benda   Václav   Ben   Dnešice  Plzeňský  Junák - český skaut z.s., Dnešice  21.6.2016    
1542 6 Bohuslavský   Jaroslav     Červený Kostelec  Královehradecký  Asociace TOM ČR  2002    
3768 6 Branich   Daniel   Dan   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  6/2010    
374 6 Brychlec   Lukáš   Pařez   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ  31.10.2009    
978 6 Bučkevič   Jiří   Buk   Olomouc  Olomoucký  Duha  2004    
6351 6 Chládek   Adam   Áda   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  5.8.2017   
1139 6 Chroboczková   Simona   Zimka   Krnov  Moravskoslezský  Spol. Severských pánů z Krnova   2018   
5799 6 Chromečková   Monika   Monča   Brno  Jihomoravský  ČSCH   28.9.2017    
79 6 Chytilová   Blanka   Cvrček   Němčice nad Hanou  Olomoucký  kluby   2001    
72 6 Cvejn   Vratislav   Demon   Hradec Králové  Královehradecký  Asociace TOM ČR     
6826 6 Čejka   Zbyněk     České Budějovice  Jihočeský  POHODÁŘI VSKH / Peřej   5/2010    
1543 6 Černá   Blanka     Praha  Hlavní město Praha  GN      
381 6 Černý   Antonín     Ždánice  Jihomoravský  DDM   2005    
1694 6 Dadák   Jiří   Piky   Znojmo  Jihomoravský  Strážci      
4577 6 Domanský   Jan     Ždánice  Jihomoravský  DDM   1992    
4569 6 Duroňová   Jana     Ždánice  Jihomoravský  DDM   3/2015    
1545 6 Folwarczny   Robert   Kosťa   Ostrava  Moravskoslezský  SPJF   1995    
75 6 Fuček   Miloslav   Míla   Praha  Hlavní město Praha  ICOK      
5535 6 Geryk   Petr   Indián   Nový Jičín  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  10/2010    
1624 6 Grim   Josef   Mlok   Karviná  Moravskoslezský  Mohelnický dostavník      
2762 6 Hakenová   Pavlína   Číslo   Kolín  Středočeský  Eridanus      
6789 6 Havelka   Tomáš   Tom   Bílý Kostel nad Nisou  Liberecký  EkoCentrum ARISTOTELÉS / POHODÁŘI VSKH   5/2010    
1547 6 Holub   Zbyněk   Asterix   České Budějovice  Jihočeský       
4570 6 Horáková   Milena   Thymus   Kyjov  Jihomoravský  DDM   3/2015    
6239 6 Hovorka   Jan   Melír   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ  27.11.2010    
2358 6 Hubený   Eduard   Medvýdek   České Budějovice  Jihočeský  Amazonky  4/01    
5780 6 Hudec   Aleš   Huhu   Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2018   
220 6 Hulínová   Ilona   Susquehanna   Mšeno  Středočeský  Konestoga,Sacagaewa   2012    
1550 6 Hýbl   Petr   Sokol   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
1549 6 Hýbl   Pavel   Rozbuch   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
3852 6 Jagla   Lubomír   Apík   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2014    
3849 6 Jagla   Vratislav   Prófa   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2001    
1551 6 Janíčková   Věra     Frýdek-Místek  Moravskoslezský  Nezávislá      
1553 6 Jiroušková   Marie     Dubany  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  3/02    
2141 6 Judex   Karel   Jestřáb   Brno  Jihomoravský  Bobří stopa  12/06    
7051 6 Káňová   Helena   Liška   Ostrava  Moravskoslezský  Junák-svaz skautů a skautek ČR, přístav Eskadra Ostrava   7.12.2014    
4314 6 Karafiátová   Marta   Rosnička   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  7/09    
7909 6 Klímková   Dagmar   Rybíz   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
6787 6 Kober   Oldřich   Zobák   Raspenava  Liberecký  EkoCentrum ARISTOTELÉS / POHODÁŘI VSKH   5/2010    
1708 6 Kubát   Milan   Sova   Česká Lípa  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  4/07    
2334 6 Kubátová   Jitka   Severka   České Budějovice  Jihočeský  Přístav   3/02    
5016 6 Kubíček   Ivoš     Strání-Květná  Zlínský  Nezávislá   2005    
5002 6 Kubíčková   Sávka     Strání-Květná  Zlínský  Nezávislá   2005    
3674 6 Kukal   Radan   Ježek   Praha  Hlavní město Praha  Duha  19.12.2013    
521 6 Kundrátová   Hana   Hak   Olomouc  Olomoucký  Tuláci   8/07    
137 6 Lakomá   Blanka   Bobeš   Drahanovice  Olomoucký  Duha  2003    
1554 6 Lebeda   Milan   Alpín   Praha  Hlavní město Praha  NICEM      
2838 6 Lebloch   Břetislav   Břeťa   Horní Maršov  Královehradecký  KRNAP      
2839 6 Leblochová   Helena   Helča   Horní Maršov  Královehradecký  KRNAP      
2841 6 Lešingr   Tomáš   Strejda vláček   Šumperk  Olomoucký  T.O.Kamarádi Šumperk   18.2.2017    
1623 6 Lohonka   Pavel   Žalman   Praha  Hlavní město Praha  Mohelnický dostavník      
4560 6 Matějková   Soňa   st.   Ždánice  Jihomoravský  DDM   3/2015    
87 6 Matouš   Pavel   Ink   Přelouč  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
6335 6 Matuška   Jaroslav   Jarek   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  8.7.2014   
6788 6 Nejedlý   Milan   Míša   Zdejcina - Beroun  Středočeský  EkoCentrum ARISTOTELÉS / POHODÁŘI VSKH   5/2010    
1557 6 Němčanský   Jan     Brno  Jihomoravský  Svazarm, Junák      
1558 6 Němec   Jaroslav     Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
1559 6 Němeček   Josef   Teodor   Olomouc  Olomoucký  Duha  1995    
1625 6 Nenkovská   Martina     Mohelnice  Olomoucký  Mohelnický dostavník      
2202 6 Nováčková   Ludmila   Lída   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2008    
145 6 Nožka   Petr   Dogan   Polička  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  2006    
2690 6 Paclík   Martin   Coody   Jihlava  Vysočina  Jejda…   12.11.2016    
3319 6 Palová   Kateřina   Katóba   Olomouc  Olomoucký  Duha Tuláci   2014    
1561 6 Pecová   Anna   Konvalinka   Přerov  Olomoucký  tramp      
3681 6 Pohanka   Ondřej     Náchod  Královehradecký  Duha  7/08    
52 6 Polák   Vlastimil   Vlastík   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
1562 6 Polák   Aleš   Lysec   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
2142 6 Polák   Marek   Sharp   Brno  Jihomoravský  Bobří stopa  11/04    
6240 6 Polášek   Jan   Cinol   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ  1.2.2014    
147 6 Pospíšilová   Lenka   Lenočka   Lutín  Olomoucký  Duha  11/2012    
6602 6 Prais   Stanislav   Permon   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR - Tom Sirius 4302   1.7.2003    
5787 6 Přibylová   Helena   Heldža   Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2015    
2236 6 Pudich   Jiří   Frenky   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/2011    
2070 6 Řehoř   Radomír   Ajfel   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
5782 6 Řezníček   Jan   Řezňa   Hronov   Královehradecký  Eldorádo  2018   
3680 6 Říha   Jaroslav     Praha  Hlavní město Praha  Duha     
760 6 Říhová   Linda     Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
2984 6 Ryba   Karel   Mýval   Hodonín  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  11/2015    
54 6 Schusser   František   Robin   Loučovice  Jihočeský       
298 6 Skoček   Ivo   Hop   Valašské Meziříčí  Zlínský  Asociace TOM ČR     
55 6 Sohr   Stanislav   Standa   Ostrava  Moravskoslezský  KPJF      
1492 6 Spurný   Jan   Linda   Olomouc  Olomoucký  Tuláci   2005    
5133 6 Šebesta   Zdeněk   Wyoming   Leština  Olomoucký  Junák-Shawnee   2010    
2509 6 Šťastný   Miloš     Bučovice   Jihomoravský  Nezávislá   11/05    
57 6 Šubrt   Roman   Kondor   Liberec  Liberecký  TK Velocipéd      
6173 6 Truhlář   Michal   Mealtiner   Brno  Jihomoravský  Moravian LARP z.s.  22.5.2016   
5100 6 Tvarogová   Jitka   Jituš   Ždánice  Jihomoravský  DDM   3/2015    
2402 6 Vaněček   Jan   Čepi   České Budějovice  Jihočeský  Toulavý vítr  04/2018   
328 6 Vaníček   Petr   Matěj   Sokolov  Karlovarský  Duha  22.2.2013    
98 6 Vaňková   Mirka     Praha  Hlavní město Praha  Pionýr z.s.  8/04    
62 6 Vašek   Vojta     Velké Opatovice  Jihomoravský       
63 6 Vašíček   Zdeněk   Ďáblík   Ostrava  Moravskoslezský  tramp   1998    
2898 6 Vejvoda   Rudolf   Robin   Žatec  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  2002    
331 6 Vítek   Tomáš   Datel   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  6.5.2016    
64 6 Volavka   František     Hronov   Královehradecký  ČSTV  2001    
6068 6 Zahradníček   Petr   Wetrin   Krnov  Moravskoslezský  Spol. Severských pánů z Krnova   2018   
5962 6 Zikán     Bobr   Praha  Hlavní město Praha  skaut   1967    

Exportovat tabulku do Excelu

Zprávy z Březového lístku

1. srpna 2018

V termínu od 10.-26.8.2018 nebude z důvodu dovolené probíhat distribuce BL ani aktualizace pyramidy. Všechny objednávky a hlášenky budou postupně zpracovány až po 27.8.2018. Děkujeme za pochopení :)

2. května 2018
Aktualizace pyramidy – výzva Jsme si vědomi, že během let mohlo v pyramidě dojít k chybným, nedostatečným nebo duplicitním zápisům…..to se v takovém množství údajů stává……nicméně je potřeba občas provézt „jarní úklid“ a pokusit se vzniklé chyby napravit. Prosíme Vás tedy o kontrolu údajů osobních i Vaší organizace a nahlášení potřebných oprav. Všimnete-li si v pyramidě chybných nebo chybějících údajů a umíte nám s dohledáním údajů pomoci, napište mi, prosím………každá informace, obzvláště u starších nositelů, je pro nás velmi přínosná…. Děkujeme 😊
2. května 2018
Aktualizace pyramidy – změna Nově nebudeme aktualizovat pyramidu jednou za čas k nějakému datu, ale průběžně s každou nahlášenou změnou…….údaje v pyramidě tak budou stále živé a aktuální….. 😊

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Nositelé březového lístku

Březové lístky se udělují ve všech krajích ČR i na Slovensku. Mezi jejich nositele patří také členové těchto organizací:

  • Junák
  • Duha
  • A-TOM
  • Klub českých turistů
  • Zálesák
  • Pionýr
  • Naturo
  • ČSOP
  • a mnohých dalších
Hledání: