Březový lístek

Oceňování činnosti s dětmi a mládeží

Pyramida

Zde najdete přhlde všech evidovaných nositelů BL.

Udělili jste Březový lístek neo jste nějakého nositele Pyramidě nenašli?
Jak aktualizovat pyramidu? Podrobnosti najdete zde.

Pyramida ČR - Deska cti - nositelů odznaku Březový lístek

Přehledy nositelů Březových lístků


Přehled nositelů 4. stupně

Kód BL Příjmení Jméno Přezdívka Město/Obec Kraj Společenství Uděleno  
2355 4     Šimek   České Budějovice  Jihočeský  Čtveráci   12/2000    
2196 4     Martin       Modrá střelka      
2354 4     Vykuk   České Budějovice  Jihočeský  Čtveráci   12/2000    
3188 4 Abrhám   Zbyněk   Lincoln   Napajedla  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  8/09    
3010 4 Adamová   Martina   Sepka   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  6/2012    
4845 4 Alexa   Miloslav     Kroměříž  Zlínský  Nezávislá   1967    
3320 4 Alexová   Petra   Esmi   Bystročice  Olomoucký  Duha  8/2009    
4551 4 Andersíková   Andrea   Čikina   Ždánice  Jihomoravský  Krupejš   1997    
102 4 Andrlová   Věra   Tříska   Přelouč  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
2041 4 Bajgar   Martin   Čočka   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
5044 4 Baláček   Libor   Mr. Jouda   Broumov  Královehradecký  Hnutí Brontosaurus   11/2014   
2037 4 Bařinová   Magda   Meggi   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2002    
5340 4 Bárta   Jaroslav     Světlá nad Sázavou  Vysočina  Liščí team Brno  20.7.2013    
5574 4 Bartek   Zbyněk   Paha   Praha  Olomoucký  Duha Tuláci   3.8.2017    
2185 4 Bartel   Pavel   Kačer   Olomouc  Olomoucký  Duha  2006    
5131 4 Bartoš   Patrik   Skaniatario   Lukavice  Olomoucký  Junák-Shawnee      
103 4 Bartoš   Petr   Skaniatario   Leština  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
105 4 Bartůšek   Josef     Hronov   Královehradecký  VOM      
4251 4 Bazgerová   Jana   Kiki   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  7/06    
106 4 Beck   Jiří   Ali   Sezemice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
4193 4 Bečvář   Jiří-ml   Grizzly   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Klubovní Hnutí o.s.   9/99    
107 4 Bittner   Radek   Kapitán   Olomouc  Olomoucký       
3273 4 Blahynka   Jan   Blahdy   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  23.8.2009    
8660 4 Blahýnka  Martin      Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  10.7.2016   
8659 4 Blahýnková  Lenka      Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  10.7.2016   
6790 4 Boček   Robert   Rob   Týn nad Vltavou  Jihočeský  EkoCentrum ARISTOTELÉS / POHODÁŘI VSKH   5/2010    
2061 4 Bolek   Jan   Efendi   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
370 4 Borecký   Tomáš   Cruise   Sokolov  Karlovarský  Duha  7/2010    
2732 4 Bořek   Milan   Světlušák   Strakov  Pardubický   KŽK   8.6.2013    
2733 4 Bořek   Radek   Houmer   Litomyšl  Pardubický   Pionýr z.s.  21.07.2018   
3807 4 Bořková   Veronika     Strakov   Pardubický   Pionýr z.s.  21.07.2018   
4361 4 Borůvka   Pavel     Libňatov  Královehradecký  SDH   11/07    
4360 4 Borůvka   Jaroslav     Hajnice  Královehradecký  SDH   11/07    
3337 4 Boušek   Radim   Luk   Olomouc  Olomoucký  Duha  2004    
4272 4 Breburda   Petr   Brácha   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  8/09    
3678 4 Brunclík   Michal     Krnov  Moravskoslezský  Duha     
3670 4 Budíková   Jaroslava     Praha  Hlavní město Praha  Duha  18.2.2013    
1690 4 Burdová   Ivana   Poštolka   Třebič  Vysočina  T.O.Dakota      
109 4 Buriánek   Tomáš     Hronov   Královehradecký  VOM   2002    
3226 4 Chaloupka   Petr   Peťa   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  23.8.2009    
3329 4 Chalská   Světlana   Světluška   Olomouc  Olomoucký  Tuláci   2.8.2013    
123 4 Charvát   Vladimír     Vyšší Brod  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.     
6355 4 Chládek   Ivo   Ivoš   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  8.7.2014   
4555 4 Chvíla   Martin     Ždánice  Jihomoravský  DDM   1990    
2738 4 Coufal   Petr   Pítrs   Morašice  Pardubický   Pionýr z.s.  09.08.2018   
3794 4 Coufal   Jan   Jeník   Morašice  Pardubický   Pionýr z.s.  08.11.2018   
7040 4 Czilling   Petr   Zvonek   Ostrava  Moravskoslezský  Junák-svaz skautů a skautek ČR, přístav Eskadra Ostrava   8.12.2013    
110 4 Čech   Svatopluk     Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  8/99    
2309 4 Černíková   Ivana   Pusa   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  7.11.2017    
3823 4 Černohorský   Vojtěch     Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  12/2014    
111 4 Černý   Jan   Negr   Zábřeh  Olomoucký  Medvědi      
5666 4 Černý   Jan   Češek   Praha  Hlavní město Praha  Junák - český skaut z.s.  2000    
3032 4 Číhal   Jan     Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  5/08    
5786 4 Čimera   Michal   Číma   Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2010    
5758 4 Čmelík   Jaroslav   Čmelák   Hronov   Královehradecký  Rescue Camp  28.7.2018   
2700 4 Čupela   Vojtěch   Koblih   Jihlava  Vysočina  Javořice  7/2010    
3218 4 Čupelová   Bára     Olší  Vysočina  Javořice  7/2011    
112 4 David   Michal   Mišel   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
2742 4 Děcký   Miroslav   Miro   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
4284 4 Dimmrothová   Lenka   Mimi   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  8/06    
4553 4 Dobešová   Marie     Ždánice  Jihomoravský  DDM   1991    
4554 4 Dobešová   Věra   Profesůra   Násedlovice  Jihomoravský  DDM   2006    
2744 4 Dobiášová   Kateřina     Plzeň  Plzeňský  Duha  12/2010    
3023 4 Dobrozemský   Václav   Vaša   Nový Jičín  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  10/2010    
5238 4 Dolečková   Marcela     Luštěnice  Středočeský  ČSCH   1.7.2016    
3676 4 Doležel   Pavel     Ostrava  Moravskoslezský  Duha  4/08    
197 4 Doubrava   Miroslav   Akéla   Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  7/09    
3030 4 Drastich   Lukáš     Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  5/08    
114 4 Drážný   Ladislav   Myšák   Olomouc  Olomoucký  Ostříži      
6188 4 Duba   Roman   Aidži   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Junák-Sarensis   2003    
115 4 Dusík   Jaroslav   Nudlička   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
6806 4 Dušková   Simona   Simír   České Budějovice  Jihočeský  Kamarádi otevřených srdcí   5/2011    
6807 4 Dušková   Kristýna   Kika   České Budějovice  Jihočeský  Kamarádi otevřených srdcí   5/2011    
7037 4 Dyluš   Přemysl   Magnet   Ostrava  Moravskoslezský  Junák-svaz skautů a skautek ČR, přístav Eskadra Ostrava   8.12.2013    
2931 4 Ehrenberger   Petr   Berda   Doksy  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  4/2011    
3601 4 Eichler   Jan   Big Johny   Ústí nad Labem  Ústecký  DDM   2011    
116 4 Erber   Walter     Náchod  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
398 4 Eybert   Pavel     Chýnov  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.     
5561 4 Fialová   Barbora   Bára   Dnešice  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  14.2.2014    
2507 4 Fianta   Václav     Velešovice  Jihomoravský  Nezávislá   11/05    
118 4 Filák   Ladislav   Sup   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
2113 4 Filák   Marek   Murph   Lidečko  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  04    
8531 4 Filipi   Václav   Žabák   Bechyně  Jihočeský  DDM   2016    
3419 4 Fišerová   Veronika   Veverka   Opava  Moravskoslezský  Hnutí Brontosaurus   4/2010    
2059 4 Frais   Radek   Radegast   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
2885 4 Frencl   Martin   Apentuwiile   Praha  Hlavní město Praha  Ksigudan, Oswego, Sihasapa   5/97    
6792 4 Fuka   David     Lišov  Jihočeský  EkoCentrum ARISTOTELÉS / POHODÁŘI VSKH   5/2010    
7916 4 Gadeová   Kateřina   Katka   Ostrava  Moravskoslezský  Dívčí BVÚ   18.11.2017    
4839 4 Galla   Jan     Ostrava  Moravskoslezský  Nezávislá   1974    
1611 4 Gera   Mario     Praha  Hlavní město Praha  Pražský lesní oddíl   8/03    
6976 4 Glajc   Petr ml.   Pitris   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12/2016    
5564 4 Graf   Daniel   Genc   Chlumčany  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  14.2.2014    
3538 4 Hajduch   Petr   Péťa   Tábor  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.  17.12.2016    
5738 4 Hanuš   Jakub   Hany   Náchod  Královehradecký  Eldorádo  7/2014    
5129 4 Hanuš   Radek   Tahoanah   Olomouc  Olomoucký  Čerokí, Veteragreen   4/2011    
2133 4 Hanuš   Vojtěch   Měřák  Brno  Jihomoravský  Bobří stopa  24.11.2018   
3277 4 Hanzelka   Michal   Letadlo   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  12.8.2011    
5272 4 Havel   Matěj     Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  2013    
3119 4 Hedvábná   Petra   Sojka   Kamenice nad Lipou  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  8/09    
2985 4 Hegrová   Kateřina   P.D.   Hodonín  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  11/2013    
1706 4 Heniš   Jaroslav   Jarýnek   Česká Lípa  Liberecký  Junák - český skaut z.s.     
4470 4 Heroudek   Milan     Vyškov  Jihomoravský  DDM   2011    
5255 4 Heroudek   Jan   Kokos   Vyškov  Jihomoravský  Liščí team Brno  20.7.2013    
7901 4 Hilšer   Jan   Jeník   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci   30.8.2017    
1709 4 Hippmanová   Jana   Šipka   Česká Lípa  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  4/04    
7038 4 Hlavica   Jakub   Mobil   Ostrava  Moravskoslezský  Junák-svaz skautů a skautek ČR, přístav Eskadra Ostrava   8.12.2013    
7095 4 Hoghová   Kateřina   Kachna   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   4.11.2017    
5534 4 Holek   Stanislav   Sten   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  12/2009    
5533 4 Holková   Jiřina   Žoržet   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  12/2009    
3866 4 Holušová   Jana   Knot   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2005    
2044 4 Horák   Jan   Depe   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2007    
120 4 Horák   Antonín   Jantar   Kojetín  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
5660 4 Horbowyj   Vladimír   Tungulungsi   Praha  Hlavní město Praha  Oswego      
3855 4 Hošová   Jana   Salga   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1997    
6391 4 Houdek   Petr   Pepe   Ostrava  Moravskoslezský  přátelé Galéna   1984    
1614 4 Hovorka   Martin   Maho   Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  10/2010    
122 4 Hýža   David   Šogún   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
8015 4 Indráček   Ivan   Kuželka   Desná  Liberecký  Duha  1992    
6444 4 Jachníková   Kateřina   Kecka   Karviná  Moravskoslezský  Junák - Svaz skautů a skautek ČR   27.10.2012    
5571 4 Janeček   Michal   Majkl   Olomouc  Olomoucký  Duha Tuláci   26.7.2018   
6994 4 Janeček   Zbyněk   Smeták   Liberec  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  1.7.2007    
6628 4 Janeček   Ludvík   Lu   Hodonín  Jihomoravský  Zálesák   11.8.2017    
452 4 Janka   Luděk   Medvěd   Ždánice  Jihomoravský  Zálesák   3/2015    
124 4 Janková   Iva     Rtyně v Podkrkonoší  Královehradecký  Svazarm, Junák      
6995 4 Jánošík   Milan     Osečná  Liberecký  ČSOP  1.7.2007    
125 4 Jánošík   Josef   Major   Brantice  Moravskoslezský       
2130 4 Janoušková   Jitka     Dobříš  Středočeský  Asociace TOM ČR  11/2011    
2293 4 Janurová   Kateřina   Škubča   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/2011    
2778 4 Jedelský   Michael     Ostrava  Moravskoslezský  Sihasapa      
127 4 Jílek   Karel   Dingo   Přerov  Olomoucký  Siven      
128 4 Jirásek   Jiří     Rtyně v Podkrkonoší  Královehradecký  Svazarm, Junák      
129 4 Jirásková   Marcela   Šupina   Černuc  Středočeský  Asociace TOM ČR     
228 4 Jiroušek   Aleš     Dubany  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  2008    
130 4 John   Jiří     Hronov   Královehradecký  VOM      
2780 4 Joudalová   Iva   Medy   Náchod  Královehradecký  Duha  12/2011    
8532 4 Juna   Mirko   Miky   Jilemnice  Královehradecký  Modrá Hvězda   1990    
2781 4 Jung   Martin   Maťo   Ostrava  Moravskoslezský  SPJF      
2054 4 Juřica   Tomáš   Okoun   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
4896 4 Kabanec   Břetislav     Veselí nad Moravo  Jihomoravský  Nezávislá   2001    
1174 4 Kabelík   Petr   KolinC   Zlaté Hory  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., středisko Zlaté Hory     
131 4 Kačmařík   Ondřej   Kirk   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
132 4 Kalábová   Ivana   Lumpík   Olomouc  Olomoucký  Duha  1992    
2062 4 Káňa   Václav   Knar   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
5532 4 Káňa   Jiří   Keny   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  12/2009    
3009 4 Káňová   Helena   Liška   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  5/08    
133 4 Kantor   Lubomír   Čibiabos   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
6205 4 Kičurová   Dagmar   Dáša   Příbor  Moravskoslezský  ČSCH   1.10.2015    
550 4 Klečka   Zdeněk   Tajemník   Hodonín  Jihomoravský  KaP HA-HÁ  10/2017    
2057 4 Klemens   František   Fery   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
6881 4 Klemš   Jiří   Vydrýsek   Mohelnice  Olomoucký  Duha SSS ČR   20.7.2016    
8652 4 Klíma  Filip       Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  10.7.2016   
1196 4 Klímová   Tereza   Myška   Čelákovice  Středočeský  Pionýr z.s.  8/08    
7028 4 Klindera   Tomáš   Kokos   Ostrava  Moravskoslezský  Junák-svaz skautů a skautek ČR, přístav Eskadra Ostrava   7.12.2014    
4289 4 Kluka   Radovan   Žabák   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2008    
4293 4 Kluková   Hana   Cup   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  7/09    
134 4 Klumpar   Jiří   Cauly   Ostrava  Moravskoslezský       
4480 4 Klumpner   Michal     Brno  Jihomoravský  DDM   2011    
3340 4 Klvačová   Kamila   Pajda   Olomouc  Olomoucký  Duha  1997    
4556 4 Knotková   Petra     Čejč  Jihomoravský    1994    
3064 4 Kobzinek   Jiří     Ždánice  Jihomoravský  DDM      
1668 4 Kočí   Leona   Lea   Znojmo  Jihomoravský  Čtverka   9/03    
6337 4 Kohoutková   Aneta     Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  12.8.2011    
1211 4 Kománek   Petr   Komanč   Hodonín  Jihomoravský  Zálesák      
1619 4 Kopenec   Jan   Kopi   Česká Kamenice  Liberecký  Asociace TOM ČR     
5773 4 Koutek   Martin   Silas   Trutnov  Královehradecký  Eldorádo  2015   
4557 4 Kovařík   Jaroslav   Housenka   Ždánice  Jihomoravský  Krupejš   1996    
2793 4 Kovaříková   Eva   Kofča   Blansko  Jihomoravský  Pionýr z.s.     
2936 4 Kozáková   Petra     Doksy  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  4/2011    
6617 4 Krabičková   Dita     Hodonín  Jihomoravský  Zálesák   11.8.2017    
1689 4 Kratina   Aleš   Drobek   Třebič  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  10.11.96    
1928 4 Krátká   Martina   Oskarka   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  5/08    
496 4 Kraus   Michal   Tateyopah   Brno  Jihomoravský  Junák-Shawnee   2011    
5771 4 Krčmář   Karel   Charlie   Dvůr Králové nad Labem  Královehradecký  Eldorádo  2016    
3336 4 Křivánková   Zuzana   Imnu   Olomouc  Olomoucký  Duha  2005    
136 4 Křižka   Jan     Kroměříž  Zlínský  SBL   11/2000    
6331 4 Křížová   Alexandra   Saša   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  26.8.2012    
2273 4 Krýsa   Jan   Kečup   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/05    
2135 4 Kuběnský   Petr   Čiki   Brno  Jihomoravský  Halahoj  1.2.2014    
4534 4 Kučera   Libor     Čejč  Jihomoravský  DDM   2010    
4558 4 Kučera   Petr     Ždánice  Jihomoravský  Astornom  2001    
6326 4 Kučerová   Anna   Anička   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  29.8.2015   
2055 4 Kučínski   Stanislav     Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
249 4 Kundrát   Eda   Grizzly   Olomouc  Olomoucký  Duha  1995    
577 4 Kunert   Michal   Ohiyesa   Leština  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2008    
4815 4 Kunovský   Bohuš     Slavičín  Zlínský  Nezávislá   1968    
5683 4 Kunrt   Michal   Ohiyesa   Leština  Olomoucký  Shawnee      
3760 4 Kůrková   Jitka     Černuc  Středočeský  Bobří stopa  2005    
2569 4 Kvapilová   Edita   Bubu   Milovice  Středočeský  KBS Totem      
4225 4 Labounek   Jiří   Králík   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
4537 4 Labudová   Markéta     Čejč  Jihomoravský  DDM   2010    
2716 4 Látera   Libor   Lapťa   Praha  Hlavní město Praha  Javořice  7/2011    
1754 4 Lhotáková   Ivana   Ivča   Most  Ústecký  ČVČ   9/98    
6084 4 Lhotecký   Marek   Mersos   Brno  Jihomoravský  Moravian LARP z.s.  17.3.2018   
139 4 Liptovská   Lucia   Spagi   Bratislava  Slovensko  Duha     
3339 4 Lisická   Lenka   Racek   Olomouc  Olomoucký  Duha  1997    
140 4 Lutz   Ladislav   Lucifer   Most  Ústecký  Zálesák      
2306 4 Macháč   Jan   Honza   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/01    
3856 4 Macháček   Boris   Šíp   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1990    
2165 4 Machancová   Lenka   Ufík   Horní Suchá  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2004    
2173 4 Machanec   Tomáš   Pulec   Horní Suchá  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2005    
2850 4 Majerová   Jana   Sůvička   Polička  Pardubický   Duha     
5560 4 Malá   Vlasta   Velká Vlastina   Dnešice  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  21.6.2016    
3814 4 Man   Matěj   Doga   Chotěboř  Vysočina  Javořice  21.7.2012    
3703 4 Manová  Žaneta   Žanda   Jihlava  Vysočina  Javořice  7/2011    
2160 4 Mareš   Jaroslav   Keny   Olomouc  Olomoucký  Duha  2004    
2694 4 Matějíčková   Barbora   Matěj   Třebič  Vysočina  O.s.Kadet   17.11.2013    
4492 4 Matějka   Jan   Malé Matěj   Ždánice  Jihomoravský  DDM   16.7.2016    
4286 4 Matocha   Vojtěch     Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  14.7.2012    
4287 4 Matochová   Dagmar   Vrtulka   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  28.7.2018   
3338 4 Matouch   Petr   Šídlo   Olomouc  Olomoucký  Duha  2004    
5396 4 Matoušek   Jan   Šmoula   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2017    
2678 4 Matuszek   Martin     Krnov  Moravskoslezský  Duha  2004    
5096 4 Matyáš   Pavel   Mates   Násedlovice  Jihomoravský  KaP HA-HÁ  1.6.2012    
5768 4 Mědílek   Jiří   Medil   Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2016    
7923 4 Melichar   Antonín   Gaia   Jihlava  Vysočina  Javořice  21.7.2018   
2852 4 Menšíková   Lucie   Radegastka   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  6/07    
4103 4 Merta   Tomáš     Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  9/08    
1692 4 Michna   Václav   Roy   Znojmo  Jihomoravský  Strážci      
7906 4 Mikesková   Martina   Miki   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
4102 4 Mikeš   Petr   Kocourek   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  8/07    
6319 4 Milostná   Hana     Třebič  Vysočina  Halahoj  30.9.2017    
8662 4 Minksová  Sára       Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  10.7.2016   
4913 4 Mlčáková   Jana     Němčice  Olomoucký  Nezávislá   2005    
4561 4 Mlčochová   Hana     Ždánice  Jihomoravský  Krupejš   1996    
2058 4 Mlýnek   Karel   Charlie   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
7178 4 Mocová   Miroslava   Rajka   Praha  Hlavní město Praha  ABC     
7538 4 Mocová   Miroslava   Rajka   Praha  Hlavní město Praha  ABC     
3029 4 Moricová   Radka   Koblížek   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  5/08    
6366 4 Mráček   Jakub   BrK   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  25.8.2017   
2926 4 Müllerová   Zdena   Zdenda   Doksy  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  4/2011    
4498 4 Muzikantová   Radka     Ždánice  Jihomoravský  DDM   2012    
5582 4 Navrátil   Jan   Betmen   Opatovice nad Labem  Pardubický   TK Hradečtí Lvi z.s.  7/2016    
142 4 Nejezchlebová   Dana   Hafík   Uherské Hradiště  Zlínský       
6174 4 Nekvapilová   Alena   Kalmiel   Brno  Jihomoravský  Moravian LARP z.s.  13.5.2017   
2294 4 Němcová   Michaela   Daymi   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  02/09    
1317 4 Novák   Jiří   Othakté   Žatec  Ústecký  Ksigudan   20.7.2008    
5448 4 Novák   Petr     Vodňany  Jihočeský  JČKOP  25.5.2013    
4279 4 Nováková   Ludmila   Komár   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2007    
5637 4 Nováková   Veronika   Tkanička   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., Mazaskazi Wanča  7/2016    
6698 4 Nytra   Pavel   Fous   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
2859 4 Nývlt   Bedřich   Pekelník   Loket  Karlovarský  Junák - český skaut z.s.  15.6.2016    
3576 4 Nývltová   Kateřina   Kačí   Loket  Karlovarský  Junák - český skaut z.s.  15.6.2016    
146 4 Oborník   Jiří   Číbr   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
5781 4 Olesík   Jan   Předseda   Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2015    
6618 4 Oujezdská   Nikola     Hodonín  Jihomoravský  SVČ Hodonín  2016   
3296 4 Pakosta   Pavel   Mauglí   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  11/2010    
7043 4 Pásztor   Michal   Myšák   Ostrava  Moravskoslezský  Junák-svaz skautů a skautek ČR, přístav Eskadra Ostrava   4.12.2011    
3673 4 Pátová   Líba     Praha  Hlavní město Praha  Duha  18.2.2013    
6005 4 Pavčo   Jakub   Pavčák  Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2016   
2862 4 Pavelková   Lenka   Skypy   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   9.5.2015    
5076 4 Pechová   Renata   Pechule   Vyškov  Jihomoravský  KaP HA-HÁ  5.10.2018   
2235 4 Pencák   Jiří   Sosák   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1/99    
7030 4 Pertlíková   Markéta   Rusy   Ostrava  Moravskoslezský  Junák-svaz skautů a skautek ČR, přístav Eskadra Ostrava   7.12.2014    
6231 4 Petr   Ondřej   Šípek   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ  12.12.2015    
7903 4 Petrová   Soňa     Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
2663 4 Podroužek   Kamil   Bocman   Kladno  Středočeský  Asociace TOM ČR  6/02    
4163 4 Pohanka   Sláva     Náchod  Královehradecký  Duha     
2803 4 Polakovič   Luboslav   Jockey   Bratislava  Slovensko  Dúha      
4893 4 Pospíšil   Jiří     Holešov  Zlínský  Nezávislá   1987    
4267 4 Pospíšilová   Lenka   Zoubek   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  5/99    
6329 4 Pospíšilová   Klára     Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  18.7.2013   
3123 4 Pospíšilová   Kateřina   Básňa   Podivín  Jihomoravský  YMCA skauti      
1970 4 Prauzek   Michal   Kolja   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  12/2010    
3297 4 Přibyl   Martin   Myšák   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  18.1.2013    
5729 4 Přibylová   Zuzana   Callisto   Červený Kostelec  Královehradecký  Eldorádo  2016    
1409 4 Priessnitz   Jan   Merlin   Přelouč  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
2508 4 Přikryl   František     Holásky u Brna  Jihomoravský  Nezávislá   11/05    
2043 4 Přikryl   Martin   Šimako   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
1411 4 Prošek   Zdeněk   Lišák   Sezimovo Ústí  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.  2009    
1978 4 Protivínský   Ivoš   Pivoš   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  6/07    
1751 4 Pšeničková   Bára   Červánek   Most  Ústecký  KŽK   10/92    
2977 4 Puna   Pavel   Pap   Kroměříž  Zlínský  Středisko Polárka Kroměříž   12.12.2015    
4562 4 Punčochářová   Hana     Ždánice  Jihomoravský  Krupejš   1997    
151 4 Rajský   Antonín   Tóny   Plzeň  Plzeňský  SPJF      
2933 4 Řasová   Lenka   Galy   Doksy  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  4/2011    
1426 4 Rašková   Dáša   Klokan   Raduň  Moravskoslezský  KŽK   1994    
2806 4 Revajová   Hana   Hanče   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota      
2811 4 Rouhová   Blanka   Blanča   Morašice  Pardubický   Pionýr z.s.  12.1.2013    
5806 4 Rovenský   Jiří st.     Kyjov  Jihomoravský  ČSCH   25.8.2018   
6791 4 Růžičková   Martina     České Budějovice  Jihočeský  EkoCentrum ARISTOTELÉS / POHODÁŘI VSKH   5/2013    
1443 4 Ryšlavý   Jan   Tawashikyah   Žatec  Ústecký  Ksigudan   2011    
153 4 Satra   Dan   Kleofáš   Rokycany  Plzeňský       
158 4 Scholze st.   Pavel   Kos   Most  Ústecký  Zálesák      
159 4 Scholzová   Jana   Bedřich   Most  Ústecký  Zálesák      
3323 4 Sedláček   Jakub   Tarzan   Olomouc  Olomoucký  Duha Tuláci   2014    
2561 4 Sedlák   Vladimír     Tábor  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.  2009    
156 4 Sejkorová   Míla     Hronov   Královehradecký  ČSTV     
1976 4 Seremková   Táňa   Ďuba   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
4563 4 Silber   Radim   John   Studénka  Moravskoslezský  Zálesák   2002    
3861 4 Slavík   Martin     Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2002    
2814 4 Slavíková   Petra     Chrudim  Pardubický   SDO      
2201 4 Slíva   Zbyněk   Sinha   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/01    
1752 4 Smilková   Renáta   Wabluška   Most  Ústecký  Orion LTM   8/97    
1191 4 Sotonová   Klára     Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  8/07    
6582 4 Soukupová   Vladimíra   Vlaďka   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR - Tom Sirius 4302   2.7.2012    
8657 4 Sova  Ondřej      Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  10.7.2016   
6578 4 Staňa   Jan   Hanis   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR - Tom Sirius 4302   1.6.2012    
6579 4 Staněk   Michal   Myšák   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR - Tom Sirius 4302   2.6.2012    
6581 4 Staňová   Martina   Marína   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR - Tom Sirius 4302   1.7.2012    
162 4 Stiler   Jan     Machov  Královehradecký  Asociace TOM ČR     
6974 4 Stratilová Zlesáková   Lucie   Lucysh   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12/2016    
5589 4 Stříbrná   Maruška   Beruška   Praha  Hlavní město Praha  TK Hradečtí Lvi z.s.  21.7.2018   
1755 4 Stříbrný   Vít     Most  Ústecký  Orion LTM   5/97    
163 4 Strof   Robin     Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
2281 4 Stuchlý   Michal   Monty   Brno  Jihomoravský  Moravian LARP z.s.  22.5.2016   
3672 4 Suja   Peter     Přerov  Olomoucký  Duha  11/09    
164 4 Svatoš   Josef     Rtyně v Podkrkonoší  Královehradecký  Svazarm      
3858 4 Svitek   Milan   Bublina   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2002    
1972 4 Syrová   Lucie   Buřťa   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
1701 4 Szabóová   Simona   Simča   Horní Slavkov  Karlovarský  Junák - svaz skautů a skautek ČR   9.12.2012    
1705 4 Šantora   Jan   Cipajz   Mimoň  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  3/04    
166 4 Šebestík   Václav   Gufi   Chropyně  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
5559 4 Šesták   Petr   Doveda   Dnešice  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  18.7.2013    
6354 4 Šiler   Jakub   Kubišta   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  29.8.2015   
890 4 Šíma st.   Stanislav     Ždánice  Jihomoravský  DDM   2012    
2060 4 Šípová   Adéla   Šipka   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2002    
6699 4 Šiša   František   Fero   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
4183 4 Škoda   Jáchym     Náchod  Královehradecký  Duha Modrá Střelka   12.7.2013    
5665 4 Škořepa   Jan   Bobr   Praha  Hlavní město Praha  Junák - český skaut z.s.  2000    
2063 4 Škrov   Oldřich     Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  1997    
3341 4 Šmerda   Michal   Štěp   Olomouc  Olomoucký  Duha  1995    
7905 4 Šostáková   Iva     Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
168 4 Špitálský   Petr   Čmoudík   Praha  Hlavní město Praha  Sedmihlásek      
161 4 Šréterová   Mariana   Kikimora   Bratislava  Slovensko  Kon-Tiki      
5583 4 Štandera   Jaroslav   Robinson   Hradec Králové  Královehradecký  TK Hradečtí Lvi z.s.  7/2016    
3237 4 Šťastná   Dominika   Domča   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  12.8.2011    
6449 4 Štěpánek   Petr   Božda   Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2017    
3862 4 Štěpánková   Lenka     Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2006    
321 4 Štěpánková   Nikola   Nika   Olomouc  Olomoucký  Duha  1995    
2980 4 Štipčák   Petr   Čok   Veselí nad Moravo  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  11/2015    
2834 4 Štorkán   Martin   Střední   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   9.5.2015    
3868 4 Šuláková   Kateřina   Katcha   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2008    
801 4 Švaňhal   Zdeněk   Švejk   Ždánice  Jihomoravský  DDM   16.7.2016    
5672 4 Švecová   Lenka     Praha  Hlavní město Praha  Junák - český skaut z.s.  2002    
169 4 Tesař   Zdeněk   Chroust   Krnov  Moravskoslezský  Duha  1990    
4840 4 Ticháček   Vít     Olomouc  Olomoucký  Nezávislá   1974    
6609 4 Tíkal   Martin   Tiky   Řepice  Jihočeský  Děti Řepice   15.7.2017    
3522 4 Tollnerová   Patra   Tadewi   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., Mazaskazi Wanča  12/06    
7087 4 Ťoupal   Ondřej   Sudovljenko   Přistoupim  Středočeský  Junák - český skaut z.s.  1.2.2015    
819 4 Tůma   Jan     Sudoměřice u Bechyně  Jihočeský  ČST   1.2.2016    
2053 4 Turčánová   Vlasta   Lasička   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  03    
2203 4 Tvrdá   Zuzana   Maja   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2008    
7967 4 Tvrdíková   Vlasta     Polička  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
2012 4 Tymočová   Lenka   Borůvka   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2007    
325 4 Újezdský   Petr   Ujo   Moravská Třebová  Pardubický        
6580 4 Urbiš   Václav   Vášo   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR - Tom Sirius 4302   3.6.2012    
2056 4 Urbišová   Karolína   Carol   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
4788 4 Vaculovičová   Klára     Brno  Jihomoravský  Liščí team Brno  17.7.2015    
171 4 Valešová   Petra   Peťura   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
1527 4 Vaňková   Monika   Monny   Praha  Hlavní město Praha  Pionýr z.s.  7.8.2015    
8663 4 Vašíček  Radek       Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  10.7.2016   
6973 4 Vavřínková   Jana   Beruš   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12/2016    
172 4 Vavruška   Jaroslav     Dobruška  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
329 4 Vedmochová   Eva     Moravská Třebová  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  10/2010    
3096 4 Vejražka   Josef   Fill   Doksy  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  10/08    
4274 4 Vejrostová   Kamila   Heřmánek   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  8/08    
7917 4 Velkoborská   Karla   Kája   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ  18.11.2017    
6365 4 Veselá   Eliška   Eliška   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  12.8.2017   
6364 4 Veselý   Ivan   Ivan   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  12.8.2017   
6942 4 Veselý   František   Fanny   Hodonín  Jihomoravský  Zálesáci   2017    
173 4 Vít   Antonín     Hronov   Královehradecký  Asociace TOM ČR     
5449 4 Vítek   Zdeněk     České Budějovice  Jihočeský  1. středisko Zálesák  25.5.2013    
8320 4 Vitouš   Michal   Vačice   Praha  Hlavní město Praha  Oddíl Poutníci   13.05.2017    
174 4 Vlach   František     Hronov   Královehradecký  ČSTV     
6421 4 Vokrouhlíková   Lucie   Esmík   Praha  Hlavní město Praha  ČSCH   1.8.2016    
7904 4 Voleníková   Pavla     Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
1667 4 Vorlíček   Jiří   Pajda   Třebič  Vysočina  Junák - český skaut z.s.     
5629 4 Vozandychová   Věra   Virus   Lužany  Královehradecký  TK Hradečtí Lvi z.s.  21.7.2018   
3857 4 Vozňák   Michal   Lachtan   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1992    
3106 4 Voženílek   Stanislav   Riki   Spytihněv  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  8/04    
3294 4 Výborný   Ondřej   Výboj   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  12.8.2011    
852 4 Vymetálek   Pavel   Rolf   Náchod  Královehradecký  Duha  7/2010    
809 4 Vymetálková   Alena     Náchod  Královehradecký  Duha Modrá Střelka   12.7.2013    
6619 4 Vyrůbalíková   Eva     Hodonín  Jihomoravský  SVČ Hodonín  2016   
4565 4 Vystavěl   Petr   Deci   Praha  Hlavní město Praha  Zálesák   1990    
4566 4 Wolfová   Marie     Ždánice  Jihomoravský  DDM   1991    
2899 4 Woloszczuková   Lenka   Drobeček   Žatec  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  2001    
1663 4 Zábrš   Michal   Myc-hal   Třebič  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  2/04    
176 4 Zacpal   Jiří   Gandalf   Olomouc  Olomoucký  ČSOP  1994    
4101 4 Zajíčková   Radka   Sandy   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  7/05    
4182 4 Zákravská   Šárka     Náchod  Královehradecký  Duha Modrá Střelka   12.7.2013    
4171 4 Zákravský   Zdeněk   Žíža   Náchod  Královehradecký  Duha Modrá Střelka   12.7.2013    
6092 4 Záruba   Michal     Chřibská  Ústecký  ČSCH   1.8.2015    
7029 4 Zatloukalová   Simona   Koblížek   Ostrava  Moravskoslezský  Junák-svaz skautů a skautek ČR, přístav Eskadra Ostrava   7.12.2014    
3860 4 Závodná   Michaela   Miha   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2002    
2234 4 Závodný   Jiří   Upo   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  5/96    
177 4 Zavřelová   Zuzana     Červený Kostelec  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
6096 4 Zawatzky   Jan   Komár   Benešov  Středočeský  Sihasapa   10/2011    
178 4 Zbořil   Petr   Kuře   Bystřice pod Hostýnem  Zlínský  tramp      
2261 4 Zbořil   Kamil   Šerif   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  3/04    
1753 4 Zeus   Rudolf   Medvěd   Most  Ústecký  Orion LTM   5/97    
345 4 Žaluda   Eman   Hurišten   Olomouc  Olomoucký  Duha  1995    
5098 4 Žaludová   Hana   Baronka   Brno  Jihomoravský    10/2009    

Exportovat tabulku do Excelu

Zprávy z Březového lístku

1. srpna 2018

V termínu od 10.-26.8.2018 nebude z důvodu dovolené probíhat distribuce BL ani aktualizace pyramidy. Všechny objednávky a hlášenky budou postupně zpracovány až po 27.8.2018. Děkujeme za pochopení :)

2. května 2018
Aktualizace pyramidy – výzva Jsme si vědomi, že během let mohlo v pyramidě dojít k chybným, nedostatečným nebo duplicitním zápisům…..to se v takovém množství údajů stává……nicméně je potřeba občas provézt „jarní úklid“ a pokusit se vzniklé chyby napravit. Prosíme Vás tedy o kontrolu údajů osobních i Vaší organizace a nahlášení potřebných oprav. Všimnete-li si v pyramidě chybných nebo chybějících údajů a umíte nám s dohledáním údajů pomoci, napište mi, prosím………každá informace, obzvláště u starších nositelů, je pro nás velmi přínosná…. Děkujeme 😊
2. května 2018
Aktualizace pyramidy – změna Nově nebudeme aktualizovat pyramidu jednou za čas k nějakému datu, ale průběžně s každou nahlášenou změnou…….údaje v pyramidě tak budou stále živé a aktuální….. 😊

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Nositelé březového lístku

Březové lístky se udělují ve všech krajích ČR i na Slovensku. Mezi jejich nositele patří také členové těchto organizací:

  • Junák
  • Duha
  • A-TOM
  • Klub českých turistů
  • Zálesák
  • Pionýr
  • Naturo
  • ČSOP
  • a mnohých dalších
Hledání: