Březový lístek

Oceňování činnosti s dětmi a mládeží

Pyramida

Zde najdete přhlde všech evidovaných nositelů BL.

Udělili jste Březový lístek neo jste nějakého nositele Pyramidě nenašli?
Jak aktualizovat pyramidu? Podrobnosti najdete zde.

Pyramida ČR - Deska cti - nositelů odznaku Březový lístek

Přehledy nositelů Březových lístků


Přehled nositelů 3. stupně

Kód BL Příjmení Jméno Přezdívka Město/Obec Kraj Společenství Uděleno  
3354 3     Šašina   Přerov  Olomoucký  Stopa   2001    
3351 3     Móric   Olomouc  Olomoucký  Prometheus   2001    
3350 3     Kaktus   Olomouc  Olomoucký  Prometheus   2001    
3349 3     Číča   Olomouc  Olomoucký  Prometheus   2001    
3348 3     Máslo   Olomouc  Olomoucký  Prometheus   2001    
3347 3     Majerka   Olomouc  Olomoucký  Prometheus   2001    
3346 3     Zbynďa   Olomouc  Olomoucký  Prometheus   2001    
3345 3   František     Olomouc  Olomoucký  Prometheus   2001    
3353 3     Datel   Přerov  Olomoucký  Stopa   2001    
3355 3     Šídlonoška   Přerov  Olomoucký  Stopa   1997    
3356 3     Kendy   Zábřeh  Olomoucký  Poutníci   1994    
2372 3     Horác   České Budějovice  Jihočeský  Brontové  12/2000    
3357 3     Dingo   Přerov  Olomoucký  Siven   1992    
3359 3     Myšák   Turnov  Liberecký  KLM   1992    
3352 3     Lampa   Přerov  Olomoucký  Stopa   2001    
7024 3 Adam   Radim   Radim   Ostrava  Moravskoslezský  Junák-svaz skautů a skautek ČR, přístav Eskadra Ostrava   7.12.2014    
3741 3 Adámek   Lukáš     Praha  Hlavní město Praha  Duha  11/2012    
7023 3 Adamová   Petra   Petra   Ostrava  Moravskoslezský  Junák-svaz skautů a skautek ČR, přístav Eskadra Ostrava   7.12.2014    
348 3 Ambrozek   Libor   Kvítko   Kyjov  Jihomoravský  DDM   3/2015    
2036 3 Amlerová   Lucie   Sporty   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  03    
4520 3 Andersík   Pavel     Ždánice  Jihomoravský  Krupejš   1997    
2435 3 Angyal   Jiří   Skippy   České Budějovice  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.  3/04    
2436 3 Angyalová   Jaroslava   Tabletka   České Budějovice  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.  3/04    
4521 3 Auf   Přemysl     Ždánice  Jihomoravský  DDM   1991    
4522 3 Aufová   Anna     Archelbov  Jihomoravský  Krupejš   1992    
6467 3 Bačíková   Monika       Jihočeský  1. středisko Zálesák  25.5.2013    
181 3 Baleja   Luděk     Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
5852 3 Balíková   Tereza   Liška   Běla nad Radbuzou  Plzeňský  Junák - český skaut z.s., Dnešice  21.6.2016    
6700 3 Ballon   Jiří   Ferda   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
182 3 Baloun   Lukáš     Praha  Hlavní město Praha  Pionýr z.s.  8/2002    
980 3 Bareš   František   Burák   Čelákovice  Středočeský  Pionýr z.s.  10.8.2012    
3581 3 Barešová   Petra   Bludička   Čelákovice  Hlavní město Praha  Pionýr z.s.  10.8.2016    
5573 3 Bártek   Zdeněk   Čokan   Olomouc  Olomoucký  Duha Tuláci   8/2015    
183 3 Bartel   Martin   Aťa   Havířov  Moravskoslezský       
5776 3 Bartoň   Martin   Čajník   Nové Město nad Metují  Královehradecký  Eldorádo  27.7.2013    
184 3 Barva   Antonín     Náchod  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
185 3 Bauckmann   David   Dave   Havířov  Moravskoslezský  AHAF     
4243 3 Bazgerová   Lenka   Činy   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  5/99    
6189 3 Bečvář   Radek   Packa   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Junák-Sarensis   2003    
4900 3 Bednář   Pavel     Tišnov  Jihomoravský  Nezávislá   2001    
186 3 Bednářová   Sylvie   Pavouček   Brno  Jihomoravský  Pisík   4/95    
2945 3 Běhounková   Šárka     Habartov  Karlovarský  Junák - český skaut z.s.     
6473 3 Benda   Šimon     Třebič  Vysočina  Halahoj  30.9.2017    
5667 3 Beneš   Jan   Béďa   Praha  Hlavní město Praha  Junák - český skaut z.s.  1998    
6441 3 Benešová   Kateřina   Kačka   Bruntál  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2015    
187 3 Beran   Jiří     Police nad Metují  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  2001    
2949 3 Beránková   Jaroslava   Beruška   Kynšperk nad Ohří  Karlovarský  Junák - český skaut z.s.     
188 3 Beránková   Jana   Kudrlinka   Most  Ústecký  Pionýr z.s.     
3577 3 Beranová   Eva   Ferda   Loket  Karlovarský  Junák - český skaut z.s., středisko Jitřenka Loket  22.5.2016    
2923 3 Beretková   Jana   Pucek   Mimoň  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  12/05    
8343 3 Bernklau   David     Ostrava  Moravskoslezský  Duha  8.5.2017    
4312 3 Bešťák   Ondřej   Močál   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  11/2016    
8555 3 Bílý   Martin   Marťan   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR - Průzkumník Ostrava   1.12.2010    
3879 3 Bimka   Martin   Ušák   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1991    
5597 3 Biskup   Aleš   Ježa   Příchovice  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  18.7.2013    
4523 3 Blaha   Josef     Násedlovice  Jihomoravský  Vlasta   1996    
2456 3 Bláhová   Ludmila   Lidka   Blatná  Jihočeský  ČSOP  3/04    
7166 3 Blahutová   Veronika   Weva   Kroměříž  Zlínský  středisko Polárka Kroměříž   7/2017    
3511 3 Blažičková   Jana   Bláža   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., Mazaskazi Wanča  2010    
1656 3 Bohátka   Ivan   Inža   Znojmo  Jihomoravský  Čtverka   12/04    
3756 3 Bohmová   Eva     Černuc  Středočeský  Bobří stopa  1998    
2548 3 Borůvka   Jarda     Hajnice  Královehradecký  SDH   2005    
2549 3 Borůvka   Pavel     Libňatov  Královehradecký  SDH   2005    
3714 3 Brabencová   Jitka     Brno  Jihomoravský  Bobří stopa  12/06    
371 3 Brabencová   Hana   Fialka   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  4/2001    
4321 3 Brančík   Ctibor   Ctibor   Moravská Nová Ves  Jihomoravský  Hnutí Brontosaurus   23.2.2013    
2336 3 Březina   Petr   Hever   České Budějovice  Jihočeský  Přístav   12/2000    
6821 3 Brůha   Pavel   Vrána   České Budějovice  Jihočeský  POHODÁŘI VSKH / VO Kondoři   5/2010    
2052 3 Brus   Aleš   Maňa   Nový Jičín  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  93    
8217 3 Brychlec   Pavel   Pařez   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ  18.11.2017    
6095 3 Brzobohatý   Petr   Ajagu   Zábřeh  Olomoucký  Shawnee   21.4.2012    
6209 3 Bucháčková   Kristýna   Týna  Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2016   
2624 3 Buček   Jakub   Bubák   Hodonín  Jihomoravský  Zálesák   12/05    
4901 3 Bulej   Luboš     Kadaň  Ústecký  Nezávislá   1974    
2687 3 Burda st.   Jan     Třebič  Vysočina       
8654 3 Burdková  Míša       Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  17.7.2010   
1662 3 Burdová   Hana     Třebič  Vysočina       
6151 3 Burdová  Lenka   Venci   Třebič  Vysočina  CVČ Hrubínka  18.11.2017   
2735 3 Bureš   Michal   Bumerang   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
190 3 Bursová   Romana     Heřmanův Městec  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
4259 3 Buršíková   Martina   Rýsováček   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  5/06    
6965 3 Bužga   Marek     Ostrava  Moravskoslezský  Royal Rangers  19.7.2013    
5570 3 Byrtusová   Anna   Pavouk   Olomouc  Olomoucký  Duha Tuláci   2013    
2737 3 Cepek   Michal   Potápník   Klatovy  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.     
221 3 Chač   Vlastimil     Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
3077 3 Charvát   Stanislav   Stopař   Česká Lípa  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  11/2010    
222 3 Charvát   David   Miky   Vyšší Brod  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.     
3344 3 Chlebovec   Ondřej   Drak   Olomouc  Olomoucký  Duha  2001    
3731 3 Chloupková   Renata   Renča  Lysice  Jihomoravský  Bobří stopa  24.11.2018   
4214 3 Chmelíček   Lubomír   Budka   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  9/93    
5675 3 Choděrová   Daniela   Medvědice   Praha  Hlavní město Praha  ČTU   1997    
2631 3 Chour   Jiří     Brandýs nad Labem  Středočeský  Asociace TOM ČR  2000    
4527 3 Chromá   Anna     Ždánice  Jihomoravský  Krupejš   1997    
6608 3 Chvosta   Jaroslav   Jajda   Řepice  Jihočeský  Děti Řepice   10.12.2016    
223 3 Chytil   Miroslav   Šaman   Němčice nad Hanou  Olomoucký  kluby   1994    
3617 3 Chytilová   Petra     Spálov  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  2011    
2134 3 Cígler   Hynek   Hyňas   Brno  Jihomoravský  Bobří stopa  9/06    
6269 3 Coufalová   Marie   Maruška   Vranovice  Plzeňský  Pionýr z.s.  09.08.2018   
5345 3 Cvrček   Vladimír   Vezír   Liberec  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  6/2010    
4843 3 Čápová   Stanislava     Kroměříž  Zlínský  Nezávislá   1967    
191 3 Černá   Martina     Praha  Hlavní město Praha    9/2001    
3062 3 Černý   Tomáš   Čáryfuk   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  5/08    
6705 3 Červinka   Josef   Garo   Olomouc  Olomoucký  Karvinská Trojka      
3322 3 Červinková   Klára   Šato   Olomouc  Olomoucký  Duha  2006    
5920 3 Česáková   Eva   Arnika   Přeštice  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  18.7.2013    
2429 3 Čtveráček   Rostislav   Kanaďan   České Budějovice  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.  3/04    
1639 3 Dadák   Stanislav   Sten   Znojmo  Jihomoravský  Čtverka   24.11.2012    
2707 3 Dadáková   Iva   Modroočka   Znojmo  Jihomoravský  Čtverka   2009    
3568 3 Daňo   Valdimír   Treska   Sokolov  Karlovarský  Duha  11.11.2017   
6464 3 Davidová   Magdalena       Jihočeský  RADAMBUK   25.5.2013    
7045 3 Dedek   Václav   Razy   Ostrava  Moravskoslezský  Junák-svaz skautů a skautek ČR, přístav Eskadra Ostrava   4.12.2011    
193 3 Degenová   Petra   Deguša   Most  Ústecký  Pionýr z.s.     
1764 3 Degenová   Petra   Péťa   Most  Ústecký  Naturo   8/93    
194 3 Deutch   Jan     Karviná  Moravskoslezský       
7025 3 Divinová   Lucie   Mlok   Ostrava  Moravskoslezský  Junák-svaz skautů a skautek ČR, přístav Eskadra Ostrava   7.12.2014    
6820 3 Diviš   Adam   Áda   České Budějovice  Jihočeský  POHODÁŘI VSKH / VO Kondoři   5/2010    
4524 3 Dlouhá   Regina   Čahoun   Praha  Hlavní město Praha  Zálesák   1994    
3872 3 Dobešová   Gabrilea   Pigi   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1995    
2743 3 Dobešová   Irena   Amazonka   Šenov  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  5/08    
7900 3 Dobiáš   Ondřej   Doby   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci   26.6.2014    
7886 3 Dobiášová   Lenka   Maličká   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci   29.6.2016    
7169 3 Dolečková   Anna     Kroměříž  Zlínský  středisko Polárka Kroměříž   7/2017    
1018 3 Doležal   Vladimír   Doktor   Tábor  Jihočeský  Ochrana přírody   2008    
4877 3 Doleželík   Vítězslav     Neštění  Zlínský  Nezávislá   1979    
196 3 Dopita   Zdeněk     Náchod  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
2746 3 Dostál   Ivan     Valašské Meziříčí  Zlínský  Asociace TOM ČR     
7027 3 Dostálová   Karolína   Bonnie   Ostrava  Moravskoslezský  Junák-svaz skautů a skautek ČR, přístav Eskadra Ostrava   7.12.2014    
2047 3 Drápelová   Soňa   Drápek   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  1999    
4009 3 Draský   Martin     Plzeň  Plzeňský  Duha  12/2010    
2206 3 Dreslar   Tomáš   Čakra   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  3/97    
4916 3 Dresnerová   Věra     Bystřice pod Hostýnem  Zlínský  Nezávislá   1989    
7922 3 Duba   Bronislav   Bondys   Jihlava  Vysočina  Javořice  24.7.2015    
2750 3 Dudík   Tomáš   Duďo   Martin  Slovensko  Akadémia vzdelavania     
3758 3 Dudová   Helena     Černuc  Středočeský  Bobří stopa  2005    
4365 3 Dufek   Láďa     Rohoznice u Miletína  Královehradecký  SDH      
6486 3 Dusil   Miloš     Praha  Středočeský  Duha  8/2016    
2207 3 Dušenka   Stanislav   Suša   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR     
3011 3 Dyluš   Přemysl   Magnet   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  12/2009    
5393 3 Ebelová   Pavla   Zajíček   Krnov  Moravskoslezský  KaP HA-HÁ  8.8.2015    
3204 3 Eichlerová   Lucie     Krnov  Moravskoslezský  Duha  2004    
4366 3 Erlebach   Jarda     Vrchovina  Královehradecký  SDH      
6067 3 Falková   Jiřina   Jiřka   Mikulov  Jihomoravský  7 DNÍ  19.7.2017    
3811 3 Ferda   Matěj   Fero   Jihlava  Vysočina  Javořice  7/2011    
201 3 Fiala   Petr   Figy   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
200 3 Fiala   Daniel   Donbas   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
1664 3 Fiala   Miloš   Flík   Třebič  Vysočina  DDM   10.11.96    
4983 3 Filgas   Petr     Bratislava  Slovensko  Nezávislá   1968    
4984 3 Filgasová   Šárka     Bratislava  Slovensko  Nezávislá   1968    
6708 3 Filip   Kamil   Kassa   Olomouc  Olomoucký  Olomoucká Trojka   2014    
3343 3 Filipová   Veronika   Vločka   Olomouc  Olomoucký  Duha  2005    
6815 3 Fišer   Josef   Pepa   České Budějovice  Jihočeský  POHODÁŘI VSKH  5/2010    
403 3 Fišer   Jaroslav   Havran   Vizovice  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  8/09    
5164 3 Fochler   Petr   Dráček   Zábřeh  Olomoucký  Junák-Shawnee   6/2010    
8975 3 Fojtíková  Veronika   Verča  Krnov  Moravskoslezský  Spol. Severských pánů z Krnova   2018   
3236 3 Foret   Lukáš   Fořt   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  23.8.2009    
3235 3 Foret   Dušan   Duša   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  23.8.2009   
1966 3 Franková   Michaela   Míša   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2007    
2049 3 Freislerová   Marta   Čico   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  96    
5012 3 Fritcher   Ludvík     Heřmanův Městec  Pardubický   Nezávislá   1985    
203 3 Funk   Petr   Fank   Přelouč  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
3668 3 Gajdošík   David     Krnov  Moravskoslezský  Duha  12/2010    
5757 3 Gajdošová   Oluša     Náchod  Královehradecký  Eldorádo  7/2014    
204 3 Galčík   Petr   Poutník   Havířov  Moravskoslezský  AHAF     
205 3 Gaubová   Monika     Havířov  Moravskoslezský  AHAF     
5779 3 Gebouská  Tereza   Réza   Praha  Hlavní město Praha  Eldorádo  2010    
2786 3 Geryková   Kateřina   Matrix   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
206 3 Getvert   Radomír   Kaštan   Havířov  Moravskoslezský  AHAF     
6975 3 Glajc   Radim   Gogo   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12/2015    
3931 3 Glas   Jakub   Kuba   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2004    
2040 3 Gloser   Martin   Doctor   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
1942 3 Gloserová   Veronika   Krtek   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  4.6.2017    
2245 3 Goněc   Radomír   Forest   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/99    
3214 3 Gossová   Markéta     Sokolov  Karlovarský  Duha Kapka   8/2010    
207 3 Greguss   Alexander   Krokus   Bratislava  Slovensko  Slovenský skauting      
2760 3 Grešová   Pavlína   Pája   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota      
2759 3 Grešová   Barbora   Baruš   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   9.5.2015    
1071 3 Grígelová   Andrea     Praha  Hlavní město Praha  Pionýr z.s.  9.8.2016    
5360 3 Grill   Stanislav     Prachatice  Jihočeský  Halahoj  24.11.2012    
4639 3 Gruber   Tomáš     Dambořice  Jihomoravský  Zálesák   2005    
209 3 Hájek   Petr     Vyškov  Jihomoravský  Astornom     
210 3 Hájková   Monika     Rtyně v Podkrkonoší  Královehradecký  Svazarm, Junák      
2551 3 Hak   Bedřich   Muskwa   Miletín  Královehradecký  SDH   2005    
211 3 Hampl   Jan   Bobo   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., Čerokí      
212 3 Hankovec   Milan   Henky   Strakonice  Jihočeský  Duha-Husot   8/97    
6270 3 Hanusová   Petra   Peťuš   České Heřmanice  Pardubický   Pionýr z.s.  09.08.2018   
5659 3 Hanuš   Milan   Iseahwa   Praha  Hlavní město Praha  Veterangreen, Čvečrokí   4/2011    
5174 3 Hanuš   Miroslav   Mikenopa   Praha  Hlavní město Praha  Čerokí, Veterangreen   4/2011    
3295 3 Hanuš   Vlastimil   Piff   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/06    
1757 3 Hanzlík   Vlastimil   Hary   Most  Ústecký  Naturo   8/93    
8696 3 Hanžl  Tom      Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  5.8.2017   
213 3 Hatašová   Dita   Šnečka   Přelouč  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
7966 3 Havlová   Kateřina   Fátima   Šternberk  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2008    
1763 3 Havlůjová   Pavla   Mačeta   Jiříkov  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  10/93    
8196 3 Hedrich   Jan   Koumák   Olomouc  Olomoucký  Duha Tuláci   26.7.2018   
7808 3 Hegmon   Dominik   Fred   Mohelnice  Olomoucký  Duha SSS ČR   20.7.2016    
3875 3 Heidinger   Jiří   Uzel   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1990    
6009 3 Hejčlová   Michala   Mišule  Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2016   
214 3 Hejnyšová   Iva     Unín u Tišnova-Bukovice  Jihomoravský  Asociace TOM ČR     
2764 3 Hendrych   Jakub   Džimi   Valašské Meziříčí  Zlínský  Asociace TOM ČR     
8800 3 Herajt  Jan  Alwin  Brno  Jihomoravský  Moravian LARP z.s.  3.8.2018   
2554 3 Herčík   Lukáš   Tesák   Tábor  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.  12/05    
2692 3 Herzán   Ondřej   Jaspis   Třebič  Vysočina  Halahoj  9/06    
4237 3 Hikl   Jaroslav   Vodomil   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
4217 3 Hiklová   Helena   Delfínek   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  5/99    
215 3 Hinzeová   Jana   Ucho   Raduň  Moravskoslezský  KŽK   1994    
5279 3 Hlaváč   Martin   Stenli   Veselí nad Moravo  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  1.11.2014    
8511 3 Hlavatá   Nikola   Nikča   Náchod  Královehradecký  Eldorádo  29.7.2017    
3012 3 Hlavica   Jakub   Mobil   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  12/2009    
216 3 Hnízdil   Josef     Náchod  Královehradecký  PO     
7130 3 Hobza   Milan   Kofola   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   2008    
6419 3 Hoffmann   Jan   Hoff   Praha  Hlavní město Praha  ČSCH   28.9.2017    
1759 3 Hoffmannová       Most  Ústecký  Naturo   8/92    
7131 3 Holík   Josef   Charlie   Brno  Jihomoravský  S.K. a K.S. Dakota   2008    
7133 3 Holub   Marcel   Macek   Brno  Jihomoravský  S.K. a K.S. Dakota   2008    
1686 3 Holub   Tomáš   Emil   Třebič  Vysočina  Junák - český skaut z.s.     
6367 3 Holzknecht   Pavel   Vejva   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  24.1.2015    
6374 3 Holzknechtová   Veronika   Verča   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  27.8.2016    
2770 3 Honzová   Andrea     Regensburg  Německo  ČTU      
4298 3 Horáková   Kateřina   Muty   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  27.7.2012    
218 3 Horáková   Jitka     Brno  Jihomoravský  DDM      
3773 3 Hořínková   Martina     Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2012    
8643 3 Horký  Jakub  Čolek  Jihlava  Vysočina  Javořice  28.7.2018   
4526 3 Horňák   Lubomír     Ždánice  Jihomoravský  DDM   1992    
7171 3 Hostičková   Jana     Kroměříž  Zlínský  středisko Polárka Kroměříž   7/2017    
2438 3 Hošek   Josef   Pepa   České Budějovice  Jihočeský  DDM   3/02    
2359 3 Hovorková   Petra   Copík   České Budějovice  Jihočeský  Amazonky  3/02    
3695 3 Hozák   Petr   Slůně   Mimoň  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  11/2010    
219 3 Hozdecký   Vladimír     Ždánice  Jihomoravský  DDM      
3878 3 Hrabovský   Marek   Stryk   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1992    
3698 3 Hradil   Tomáš   Tom   Jeseník  Olomoucký  Hnutí Brontosaurus   9/09    
6328 3 Hrbek   Tomáš   Tom   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  18.7.2013   
2046 3 Hromádka   Miroslav   Čára   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
3603 3 Hrouzek   Petr   Pim   Kamenice nad Lipou  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  12/2013    
3602 3 Hrouzková   Dagmar   Dada   Kamenice nad Lipou  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  12/2013    
1129 3 Hruška   Václav   Naháček   České Budějovice  Jihočeský  Orion   12/2000   
2291 3 Hrušková   Kateřina   Hruška   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/01    
2361 3 Hubená   Jana   Čerpadlo   České Budějovice  Jihočeský  Amazonky  3/02    
4180 3 Hubka   Ondřej     Náchod  Královehradecký  Duha Modrá Střelka   12.7.2013    
4181 3 Hubka   Jiří     Náchod  Královehradecký  Duha  5/2010    
4943 3 Húbl   Zdeněk     Luhačovice  Zlínský  Nezávislá   1987    
2928 3 Hudečková   Eva   Evka   Česká Lípa  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  4/07    
6702 3 Hudský   Květoslav   Kulajda   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
6706 3 Hvolka   Kamil   Hafan   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
2274 3 Hyklová   Kateřina   Marfy   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2007    
6840 3 Hyvnar   Kryštof   Kolumbus   Kopřivnice  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  5/17/2014    
224 3 Izera   Martin     Pardubice  Pardubický   kluby      
3792 3 Jáchimová   Lucie   Lucina   Vysoké Chvojno  Pardubický   Pionýr z.s.  13.7.2018   
4211 3 Jachníková   Kateřina   Kecka   Karviná  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  4/07    
3865 3 Jaglová   Iveta   Lojza   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1998    
4478 3 Jahoda   František     Čejč  Jihomoravský  DDM   2010    
5958 3 Janáková   Tereza   Terka   Hradec Králové  Královehradecký  TK Hradečtí Lvi z.s.  21.7.2018   
4310 3 Janáková   Lucie   Zrůda   Hradec Králové  Královehradecký  TK Hradečtí Lvi z.s.  7/2016    
4852 3 Janča   Bohumil     Kroměříž  Zlínský  Nezávislá   1974    
2048 3 Jančíková   Hana   Méďa   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  94    
277 3 Jandová   Ilona   Sluníčko   Bechyně  Jihočeský  ABC  2002    
6172 3 Jankovič   Milan   Upír   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2015    
225 3 Jansa   Jiří     Náchod  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
6296 3 Jantač   Marek   Pařka   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  2012    
3025 3 Janyšková   Lucie     Nový Jičín  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  10/2010    
226 3 Jarkovský   Jan   Wabi   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
5185 3 Jaroměřská   Eva   Mazel   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  1998    
3114 3 Jaroš   Aleš   Raf   Zlín  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  10/09    
6323 3 Jedlička   Jáchym   Mravenec   Boskovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  14.7.2017    
3579 3 Jedlička   Karel     Praha  Hlavní město Praha  Pionýr z.s.  8/07    
6238 3 Jemelka   Marek   Rajče   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ  26.11.2016    
227 3 Jirásková   Irena     Rtyně v Podkrkonoší  Královehradecký  Svazarm, Junák      
4166 3 Jirmanová   Jaroslava     Náchod  Královehradecký  Duha  12/2000    
229 3 Jonášová   Pavlína     Hronov   Královehradecký  VOM      
7022 3 Jonkiš   Petr   Štír   Ostrava  Moravskoslezský  Junák-svaz skautů a skautek ČR, přístav Eskadra Ostrava   7.12.2014    
5836 3 Jozífek   Eduard   Eda   Jihlava  Vysočina  Javořice  7/2016   
231 3 Jungman   Libor     Hronov   Královehradecký  VOM   2002    
5253 3 Jura   Václav   Wendys   Mnichovo Hradiště  Středočeský  ČSCH   1.8.2014    
1758 3 Kabrnová   Anna     Most  Ústecký  Permoník   8/92    
3734 3 Kadlčková   Barbora     Brno  Jihomoravský  Halahoj  9/2010    
3540 3 Kafka   Stanislav     Tábor  Jihočeský  Táborští kupci   2008    
4529 3 Kaleta   Jan     Sobůlky  Jihomoravský  DDM   1992    
4530 3 Kaletová   Marie     Sobůlky  Jihomoravský  DDM   1992    
2244 3 Kamrád   Roman   Skipy   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/99    
6497 3 Kantorová   Stanislava     Ostrava  Moravskoslezský  Duha  1.11.2015    
4104 3 Karafiát   Martin   Žabák   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  8/07    
2717 3 Karafiátová  Sandra   Šimpi   Jihlava  Vysočina  Javořice  7/2011    
1657 3 Karásek   Karel   Charlie   Znojmo  Jihomoravský  Čtverka   12/04    
2237 3 Karl   Tomáš   Špaček   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  9/2000    
1688 3 Kasal   Radmil   Mozek   Znojmo  Jihomoravský  Čtverka      
2720 3 Kasinová  Šárka     Jihlava  Vysočina  Javořice  7/08    
1771 3 Kašpar   Michal   Siky   Most  Ústecký  Naturo   7/95    
1731 3 Kašpar   Rudolf   Pegas   Praha  Hlavní město Praha  SBL   10/04    
8147 3 Kašparová   Ivana   Kvák   Kostelec nad Černými lesy  Středočeský  Skaut   5/2017    
2001 3 Kaštovský   Ondřej   Kaštan   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
4914 3 Katolická   Věra     Brno  Jihomoravský  Nezávislá   2005    
2129 3 Kejík   Radim   Rolf   Vyškov  Jihomoravský  Bobří stopa  8.12.2012    
5128 3 Keprt   Josef   Unkas   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  1998    
5760 3 Kinclová   Pavla     Brandýs nad Labem  Středočeský  Eldorádo  2016   
7610 3 Kirchmayer   Zuzana   Zuzka   Bratislava  Slovensko  Detská organizácia Yeti   23.1.2016    
4184 3 Klemenc   Jiři   Aktifka   Náchod  Královehradecký  Duha  7/2011    
6382 3 Klíč   Václav   Kunhút   Boskovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  14.7.2017    
236 3 Klikar   Bohumil     Hronov   Královehradecký  ABC     
7810 3 Klírová   Adéla   Áďa   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  25.8.2018   
2073 3 Klusáček   Petr   Pepa   Kamenice nad Lipou  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  8/2014    
5950 3 Knotek   Ondřej   Krokodýl     Královehradecký    11/2011    
6235 3 Kocur   Jan   Ježek   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ  26.11.2016    
2552 3 Kodešová   Iveta     Rožnov pod Radhoštěm  Zlínský  SDH   2005    
4364 3 Kodešová   Iveta     Rožnov u Jaroměře  Královehradecký  SDH      
1774 3 Kodytek   Roman   Kid   Jirkov  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  7/02    
4436 3 Kofroňová   Michaela   Mischel   Sokolov  Karlovarský  Duha Kapka   22.2.2013    
5591 3 Kohout   Ladislav     Praha  Hlavní město Praha  TK Hradečtí Lvi z.s.  21.7.2018   
1767 3 Kokošková   Klára   Pája   Most  Ústecký  Zálesák   5/96    
238 3 Kolář   Ota   Tíno   Sezemice  Pardubický        
239 3 Kolková   Vladimíra   Jezinka   Slatiňany  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
6372 3 Kolman   Jan   Piškot   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  27.8.2016    
6948 3 Komorná   Andrea     Hodonín  Jihomoravský  Zálesák   2017    
6943 3 Komorný   Marek   Mara   Hodonín  Jihomoravský  Zálesáci   2017    
3324 3 Konopka   Lukáš   Puk   Olomouc  Olomoucký  Duha  8/2008    
2171 3 Kopecká   Jana   Jenny   Olomouc  Olomoucký  Duha  2006    
8801 3 Kopečný  Pavel   Hokarul  Brno  Jihomoravský  Moravian LARP z.s.  17.3.2018   
2789 3 Kopřiva   Jan   Kaski   Valašské Meziříčí  Zlínský  Asociace TOM ČR     
6502 3 Körber   Karel   Čmelák   Terezín  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  20.7.2016    
240 3 Kostiha   Jiří   Kosťa   Bukovany u Hodonína  Jihomoravský  ČSOP     
3882 3 Košař   Robert   Majer   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2000    
1224 3 Košutek   Marian   Mário   Hodonín  Jihomoravský  Zálesák   8/2013    
3766 3 Kotala   Marian   Laki   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  5/08    
2962 3 Kotek   Jan   Šotek   Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  7/08    
241 3 Kotík   Pavel   Škvarek   Ždánice  Jihomoravský  DDM      
4245 3 Koubek   Michal   Gin   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  5/99    
4254 3 Koubková   Lenka   Leňa   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  5/99    
2791 3 Koucký   Jiří   Koudy   Albrechtice nad Orlicí  Královehradecký  ČTU      
5592 3 Koudelková   Lenka   Wewerka   Humpolec  Vysočina  TK Hradečtí Lvi z.s.  21.7.2018   
6503 3 Koukalová   Jana, Anna   Jane   Opočnice  Středočeský  ČSCH   1.8.2015    
4108 3 Koupil   Ondřej   Okoun   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  7/06    
2889 3 Koutenský   Pavel   Puma   Žatec  Ústecký  Ksigudan   4/2011    
5679 3 Koutníková   Kateřina     Praha  Hlavní město Praha  Junák - český skaut z.s.  2001    
2038 3 Koval   Drahoslav   Šeša   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  1997    
2313 3 Kovářů   Denisa   Denny   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2007    
3876 3 Kozelský   Petr   Kobzol   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1987    
3518 3 Kozlanská   Petra   Wenona   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., Mazaskazi Wanča  12/2006    
4837 3 Kozmík   Oldřich     Kroměříž  Zlínský  Nezávislá   1968    
2613 3 Krabičková   Jitka     Hodonín  Jihomoravský  Zálesák   8/2013    
5276 3 Krakovská   Šárka   Ryša   Kyjov  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2017    
8126 3 Kramoliš   Michal   Ještěrka   Štramberk  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  23.6.2015    
4857 3 Krasová   Líba     Kroměříž  Zlínský  Nezávislá   1967    
1687 3 Kratinová   Eva     Třebič  Vysočina    8.10.94    
1769 3 Kratochvíl   Martin   Havaj   Kadaň  Ústecký  DDM   11/93    
1234 3 Kratochvíl   Pavel   Rak   Tábor  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.  2007    
5127 3 Krawec   Roman   Taeyndanega   USA  Olomoucký  Shawnee   1997    
6298 3 Krchák   Martin   Márfy   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  2012    
245 3 Křemenová   Petra   Severka   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
6451 3 Kremláčková   Renata   Réňa   Jihlava  Vysočina  Javořice  28.7.2018   
4532 3 Křesina   Martin   Impre   Brno  Jihomoravský  Zálesák   1992    
7807 3 Krist   Tomáš   Hejkal   Mohelnice  Olomoucký  Duha SSS ČR   20.7.2016    
3544 3 Krištof   Tomáš   Kolombo   Sokolov  Karlovarský  Duha  2000    
6383 3 Kroc   Milan     Plzeň  Plzeňský  Junák - svaz skautů a skautek ČR   2016    
6816 3 Kroužil   Josef   Dartaňan   České Budějovice  Jihočeský  POHODÁŘI VSKH  5/2010    
4441 3 Krowiarzová   Radka   Klíště   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2013    
5981 3 Krpec   Martin   Stinky   Šumperk  Olomoucký  ČTU   12/2011    
4531 3 Krulíček   Karel   Kája   Ždánice  Jihomoravský  Krupejš   2000    
4533 3 Křůmalová   Zuzana     Brankovice  Jihomoravský  Krupejš   1992    
3870 3 Krupník   Petr   Písek   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2000    
8790 3 Kubát  Vlastimil   Pajda ( Kangi Tanka )  Břeclav  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  8.7.2017   
4111 3 Kubát   Petr   Fugas   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  7/08    
2477 3 Kubátová   Karla   Kája   Česká Lípa  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  2/05    
246 3 Kubec   Jaromír   Saddám   Liběchov  Středočeský  Junák - český skaut z.s.     
6221 3 Kubela   Tomáš   Jordy   Bruntál  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s., středisko Bruntál  8.8.2016    
5003 3 Kubíček ml.   Ivoš     Strání-Květná  Zlínský  Nezávislá   2005    
247 3 Kubina   Libor     Hronov   Královehradecký  Asociace TOM ČR     
8046 3 Kubišta   Ladislav   Večerda   Ústí nad Orlicí  Pardubický   Duha SSS ČR   21.7.2016    
4536 3 Kuchař   Milan   Taťka   Ždánice  Jihomoravský  Národopis   1990    
248 3 Kuchta   Pavel   Tackelbarry   Přerov  Olomoucký  tramp      
4535 3 Kučera   Miroslav     Čejč  Jihomoravský    1994    
1947 3 Kučinski   Vojtěch   Tchoř   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
5555 3 Kudera   David   Keďa   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2007    
3842 3 Kula   Ivan     Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2007    
4160 3 Kulštrunková   Adéla   Áďa   Brno  Jihomoravský  Hnutí Brontosaurus   2/2012    
5704 3 Kuncová   Petra     Náchod  Královehradecký  Duha Modrá Střelka   12.7.2013    
2288 3 Kupková   Jana     Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  3/02    
3202 3 Kupková   Martina     Krnov  Moravskoslezský  Duha  2004    
6403 3 Kůřil   Michal   Denethor   Brno  Jihomoravský  Moravian LARP z.s.  13.5.2017   
5364 3 Kuřilová   Ivona   Waliča   Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  13.7.2015    
5556 3 Kurota   Lukáš   Veverák   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  1996    
3965 3 Kurz   Pavel   Paul   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2014    
251 3 Kvačová   Kamila   Pajda   Olomouc  Olomoucký  Duha  7/92    
3052 3 Kyšková   Alžběta   Kulihrášek   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  6/07    
5577 3 Lakomý   Martin   Drozd   Olomouc  Olomoucký  Duha Tuláci   2013    
8206 3 Landová   Helena     Šluknov  Ústecký  Asociace TOM ČR  31.10.2016    
4292 3 Langer   Jiří   Bobr   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  27.7.2012    
2042 3 Langer   Radek   Ratlík   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
2440 3 Langer   Jan   Honza   České Budějovice  Jihočeský  POHODÁŘI VSKH  24.5.2014    
1768 3 Lapárová   Katarína   Denní   Most  Ústecký  Atlantis  6/95    
6668 3 Lasovský   Jan   Hanys   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s., Přístav Eskadra   2012    
1756 3 Laštůvková   Štěpánka     Most  Ústecký  Naturo   8/92    
7800 3 Latrová   Libuše   Bláťa   Praha  Hlavní město Praha  Oddíl Poutníci   19.11.2017   
3883 3 Lazarov   Pavel   Shawel   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2000    
254 3 Lehký   Marek   Fox   Hranice  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
1762 3 Lejsková   Šárka   Sýkorka   Most  Ústecký  Zálesák   5/96    
8964 3 Leksová  Alena   Alča  Přelouč  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  2014   
2842 3 Lhotová   Kateřina   Testérka   Ostrava  Moravskoslezský  Sihasapa      
1711 3 Lhotská   Anna   Anička   Mimoň  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  3/04    
6375 3 Libich   Martin   Martin   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  27.8.2016    
4056 3 Ling   Stanislav   Stano   Hodonín  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2013    
1760 3 Linka   Jiří   Satan   Most  Ústecký  Zálesák   8/98    
530 3 Liska   Marek   Lisiak   Bratislava  Slovensko  Asociace TOM ČR     
6247 3 Lisnerová   Magdalena     Oplot u Přeštic  Plzeňský  ČSCH   1.5.2015    
6386 3 Liška   Jaroslav   Smrček   Plzeň  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  12.8.2017    
602 3 Liška   Milan   Liman   Plzeň  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  9.12.2016    
3265 3 Lizna   Petr   Neo   Boskovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  22.12.2013    
6839 3 Loučka   Miroslav   Kulďas   Břeclav  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  11.7.2016    
7598 3 Lukášková   Berenika   Bibi   Třebič  Vysočina  Halahoj  24.11.2017    
5309 3 Lukešová   Dagmar   Blesk   Vracov  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2009    
4070 3 Luňáková   Martina   Sissi   Veselí nad Moravo  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2017    
4488 3 Lupínková   Hanka   Chips   Nová Paka  Královehradecký  Zálesák   2005    
4538 3 Lusková   Dita     Ždánice  Jihomoravský  Krupejš   1996    
1255 3 Macák   Jan   Ďuf   Praha  Hlavní město Praha  KSKD      
2308 3 Macháč   Ondřej   Prukez   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/01    
6465 3 Macho   Cyril       Jihočeský  M-Tes   25.5.2013    
5310 3 Macíčková   Božena     Bezuchov  Olomoucký  ČSCH   25.8.2018   
6208 3 Macková   Daniela   Dáňa   Červený Kostelec  Královehradecký  Eldorádo  2015   
4854 3 Majdová   Věra     Kroměříž  Zlínský  Nezávislá   1968    
256 3 Maléř   Tomáš   Tom   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
3358 3 Maras   Jiří   Negr   Zábřeh  Olomoucký  KŽK   1992    
5713 3 Marcin   Marcel   Máca   Stárkov  Královehradecký  Eldorádo  2017    
4968 3 Mareček   Zdeněk     Brno  Jihomoravský  Nezávislá   1996    
1645 3 Marek   Martin   Detektiv   Třebič  Vysočina  Halahoj  10/05    
5562 3 Marek   Luboš   Lubi   Chlumčany  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  18.7.2013    
667 3 Mařík   Milan   Drát   Ždánice  Jihomoravský  DDM   3/2015    
2239 3 Maršálek   Tomáš   Pif   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  3/02    
7050 3 Maršolek   Petr   Kolosáňka   Ostrava  Moravskoslezský  Junák-svaz skautů a skautek ČR, přístav Eskadra Ostrava   8.12.2013    
257 3 Martincová   Hana     Žďárky  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
2555 3 Mašek   Jan   Švejk   Tábor  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.  12/05    
4367 3 Matuška   Jirka     Zvole u Jaroměře  Královehradecký  SDH   11/07    
2937 3 Matysová   Alexandra   Saša   Kamenický Šenov  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  4/07    
674 3 Medřický   Josef     Ždánice  Jihomoravský  MÚ   2018   
3285 3 Medvědová   Eva   Medvědice   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/2010    
2968 3 Menčlová   Eva   Herkules   Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  9/2017    
3161 3 Měrka   Roman   Vávra   Vizovice  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  10/2009    
5046 3 Mertlíková   Marie     Nové Město na Moravě  Vysočina  Duha  11/09    
5034 3 Mertová   Pavla     Uherské Hradiště  Zlínský  Nezávislá   1980    
258 3 Metelec   Vlastimil     Tábor  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.  7/01    
3325 3 Metelková   Jitka   Keya   Olomouc  Olomoucký  Duha  8/07    
6701 3 Miarka   Marian   Meďák   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
6381 3 Michalčík   Ondřej   Čičin   Havířov  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  21.4.2012    
8150 3 Michalík   Karel   Orel   Kostelec nad Černými lesy  Středočeský  Skaut   1.9.2016    
259 3 Míček   Petr   Petefi   Hodonín  Jihomoravský  Pionýr z.s.     
6584 3 Míka   Petr   Datel   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR - Tom Sirius 4302   2007    
7850 3 Mikesková   Karolína   Karlos   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci   15.6.2018   
260 3 Mikulášek   Zdeněk     Brno  Jihomoravský  Astornom     
5882 3 Mikulčík   Ondřej   Fastum   Vizovice  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  8.10.2011    
2282 3 Mikulec   Ondřej   Bunďa   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  02/09    
261 3 Mišík   Petr   Irbis   Orlová  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR     
262 3 Mlaskač   Jiří   George   Brno  Jihomoravský  Pionýr z.s.     
4918 3 Mlčák   František     Němčice  Olomoucký  Nezávislá   2005    
5130 3 Mlčoch   Zdeněk   Tarzan   Zábřeh  Olomoucký  Junák-Shawnee   2008    
263 3 Mlynář   David     Staré Město  Zlínský       
264 3 Mokren   Jiří     Rtyně v Podkrkonoší  Královehradecký  Svazarm, Junák      
681 3 Mokrý   Tomáš   Tomas   Násedlovice  Jihomoravský  DDM   1996    
4986 3 Molčanová   Lydie     Bratislava  Slovensko  Nezávislá   1968    
7135 3 Morav   Emil   Nik   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   2010    
3839 3 Moravcová   Barbora   Barča   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  02/2010    
3887 3 Moravcová   Hanka     Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2006    
1296 3 Morávek   Hugo   Agitan   Zábřeh  Olomoucký  Junák-Shawnee   1995    
2240 3 Moškoř   Jakub   Máček   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  3/04    
5018 3 Motta   Jiří     Uherské Hradiště  Zlínský  Nezávislá   1980    
6373 3 Mráčková   Ludmila   Kopřiva   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  27.8.2016    
3884 3 Mucha   Ivo   Pinďa   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2000    
2022 3 Müller   Jan   Vezír   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
2856 3 Muricová   Mirka     Rosice u Brna  Jihomoravský  DDM      
6336 3 Musil   Vít   Víťa   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  23.8.2009   
8433 3 Musil   Vojtěch   Lamy   Krnov  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2015    
2681 3 Musil   Petr   Bjeloch   Samotišky  Olomoucký  Stopaři   2006    
5020 3 Myslikovjan   Petr     Uherské Hradiště  Zlínský  Nezávislá   1982    
265 3 Návesníková   Eva     Praha  Hlavní město Praha    1/2002    
5586 3 Navrátilová   Lucie     Pohřebačka  Pardubický   TK Hradečtí Lvi z.s.  21.7.2018   
2858 3 Neckárová   Lucia   Glumík   Bratislava  Slovensko  S.K. a K.S. Dakota      
6707 3 Nečas   Pavel   Lečo   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
6850 3 Nedoma   Patrik   Páťa   Příbor  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  5.11.2016    
266 3 Nedvěd   Petr     Praha  Hlavní město Praha       
6228 3 Němec   Pavel   Pavel   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ  31.10.2009    
5805 3 Němec   Vladislav     Rožnov pod Radhoštěm  Zlínský  ČSCH   1.7.2016    
5844 3 Neplech   Ondřej   Řízek   Olomouc  Olomoucký  Duha  16.8.2018   
2658 3 Neškovski   Miloš   Mišo   Kladno  Středočeský  Asociace TOM ČR  7/2000    
4073 3 Neuwirthová   Barbora   Bára   Opava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  8/2013    
268 3 Nevečeřel   Zdeněk     Náchod  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
5429 3 Nováčková   Alena     Plzeň  Plzeňský  Duha  7/2015    
6614 3 Novák   Martin   Pyroman   Hodonín  Jihomoravský  Zálesáci   28.8.2015    
4824 3 Novák   Zdeněk     Holešov  Zlínský  Nezávislá   1974    
270 3 Novák   Jan     Hronov   Královehradecký  ČSOP     
7910 3 Novák   Adam   Mauglí   Jihlava  Vysočina  Javořice  21.7.2018   
8058 3 Novák   Lukáš   Luky   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., Mazaskazi Wanča  7/2016    
2290 3 Nováková   Kateřina   Hříbek   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/2000    
1665 3 Nováková   Eliška   Keliš   Třebič  Vysočina  O.s.Kadet   1.3.03    
7930 3 Nováková   Klára     Hodonín  Jihomoravský  Společenství zálesák   2017    
2289 3 Nováková   Jana   Václi   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  3/02    
5275 3 Novotná   Eva   Mikro   Třebič  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  1.11.2014    
3575 3 Nývlt   Lukáš   Nanuk   Loket  Karlovarský  Junák - svaz skautů a skauteJunák - český skaut, středisko J  22.5.2016    
4218 3 Obšil   Radek   Hebi   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
8894 3 Odstrčilová  Alena     Krnov  Moravskoslezský  Spol. Severských pánů z Krnova   2018   
4499 3 Ondráček   Jiří     Ždánice  Jihomoravský  DDM   3/2015    
271 3 Ondrušková   Radka   Smíšek   Chropyně  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
2689 3 Oplatková   Sylvie   Sylva   Třebič  Vysočina  Halahoj  7/04    
272 3 Opravil   Ladislav   Aládin   Bzenec  Jihomoravský       
707 3 Oravec   Milan   Miki   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  4/02    
273 3 Ospalíková   Marcela     Morkovice-Sližany  Zlínský  Pionýr z.s.     
3267 3 Ošlejšek   Kamil   Abe   Boskovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  27.4.2013    
3688 3 Outrata   Radoslav   Monty   Valašské Meziříčí  Zlínský  KŽK   9/95    
7893 3 Outrata   Radoslav   Monty   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
2242 3 Ožana   Jaroslav   Jarda   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR     
6793 3 Pachová   Alice   Alča   České Budějovice  Jihočeský  Rodinné centrum ROZÁRKA   5/2012    
2625 3 Pajerková   Jana   Marion   Kyjov  Jihomoravský  Zálesák   12/05    
3287 3 Pakostová   Patricie     Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/2010    
2170 3 Palát   Tomáš   Divoch   Olomouc  Olomoucký  Stopaři   2006    
6317 3 Palát   Vojtěch     Hrotovice  Vysočina  Halahoj  30.9.2017    
2051 3 Palečková   Iva     Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  98    
3326 3 Palová   Hana   Dýda   Olomouc  Olomoucký  Duha  8/2010    
4542 3 Papežík   Petr   Demižon   Brno  Jihomoravský  Zálesák   1992    
275 3 Parohová   Miriam     Bratislava  Slovensko  YMCA      
5668 3 Pastirík   Aleš   Alfy   Praha  Hlavní město Praha  Junák - český skaut z.s.  1999    
2860 3 Pastrnaková   Iva   Ibaiva   Bratislava  Slovensko  Slovenský skauting      
7039 3 Pásztor   Pavel   Miky   Ostrava  Moravskoslezský  Junák-svaz skautů a skautek ČR, přístav Eskadra Ostrava   5.12.2010    
3014 3 Pasztor   Michal   Myšák   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  12/2009    
717 3 Pátá   Miluška     Tábor  Jihočeský  ČST   2008    
276 3 Pavel   Lubomír   Očko   Olomouc  Olomoucký  Duha  1992    
4307 3 Pavlík   Martin   Světluška   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  6/09    
3046 3 Pavůlková   Veronika   Xena   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  6/07    
721 3 Pazderka   Vlastimil   Páďa   Veselí nad Moravo  Jihomoravský  DDM   2010    
722 3 Pazderková   Lenka   Bacil   Veselí nad Moravo  Jihomoravský  DDM   2010    
3867 3 Pečonka   Petr   Čonka   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2004    
1372 3 Pekarčíková   Tereza   Teri   Praha  Hlavní město Praha  Pionýr z.s.  12/05    
1770 3 Pelc   František   Ostříž   Most  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  8/98    
5019 3 Peprník   Zdeněk     Zlín  Zlínský  Nezávislá   1989    
4000 3 Peřina   Ondřej   Jerry   Liberec  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  4/2011    
278 3 Peterková   Lucie   Pepina   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
279 3 Petr   Radek   Menhart   Praha  Hlavní město Praha  Táborový oheň     
6888 3 Petráš   Vladimír   Rintintin   České Budějovice  Jihočeský  OS Bezva prázdniny   20.5.2017    
8125 3 Petreková   Anna   Agi   Zlaté Hory  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., středisko Zlaté Hory  17.5.2015    
7894 3 Petrová   Eva     Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
3203 3 Petrová   Sylva     Krnov  Moravskoslezský  Duha  2004    
4543 3 Petrová   Božena   Ovečka   Brno  Jihomoravský  Zálesák   1994    
280 3 Petruželková   Pavla     Nové Město nad Metují  Královehradecký  KIV      
6203 3 Pfeffer   Luboš   Medúza   Kbely  Jihomoravský  ČSCH   1.8.2016    
4168 3 Pibil   Vlastimil   Cíba   Náchod  Královehradecký  Duha  5/2010    
3880 3 Pilch   Robert   Bertík   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2000    
2335 3 Piskač   Martin   Matýsek   České Budějovice  Jihočeský  Přístav   4/01    
1967 3 Plachký   Jakub   Blondýn   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2007    
2021 3 Plachký   Ondřej   Placháč   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2007    
281 3 Plakovič   Luboslav   Jockey   Bratislava  Slovensko  Asociace TOM ČR     
3874 3 Plavý   Milan   Bobek   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1987    
2924 3 Pleva   Zdeněk   Jaran   Česká Lípa  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  4/07    
7578 3 Plichtik   Pavel     Vejvanov  Plzeňský  Děti Řepice   28.7.2018   
7577 3 Plichtiková   Blanka     Vejvanov  Plzeňský  Děti Řepice   28.7.2018   
6890 3 Plojharová   Jitka     České Budějovice  Jihočeský  M - Centrum pro mladou rodinu  20.5.2017    
282 3 Plutová   Petra   Mama Kami   Kojetín  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
4922 3 Podhradská   Narcisa     Praha  Hlavní město Praha  Nezávislá   1985    
2458 3 Podzimková   Bohunka   Rarach   Mimoň  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  7/04    
7898 3 Podzimková   Barbora   Bobule   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci   26.6.2014    
7896 3 Podžorná   Stanislava   Áska   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
1394 3 Pohanka   Michal   Had   Horní Radechová  Královehradecký  Duha  4/08    
6436 3 Pohl   Jan   Miki   Boskovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  14.7.2017    
6342 3 Pokludová   Michaela   Miša   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  17.7.2010    
6960 3 Pokorná   Jana     Strakonice  Jihočeský  Děti Řepice   28.7.2018   
283 3 Pokorný   Zdeněk     Brno  Jihomoravský  Astornom     
4291 3 Poláchová   Martina   Andík   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  7/2010    
4545 3 Poláčková   Jitka   Poli   Dambořice  Jihomoravský  Zálesák   1991    
2802 3 Poláčková   Zuzana   Plazuch   Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.     
3871 3 Polák   Martin   Kulhy   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2000    
6401 3 Polášek   Hynek   Šotek   Brno  Jihomoravský  Moravian LARP z.s.  13.5.2017   
5308 3 Polášek   Jan   Villda   Vracov  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2017    
733 3 Polášková   Petra   Lousky   Hodonín  Jihomoravský  AVZO     
5296 3 Polášková   Kateřina   Kiwi   Vracov  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  08/2015    
7132 3 Polehňa   Vladimír   Tauri   Havířov  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   2010    
4738 3 Polínek   Karel   Sisel   Ždánice  Jihomoravský  Zálesák   3/2015    
284 3 Polívka   Petr     Rtyně v Podkrkonoší  Královehradecký  Svazarm, Junák      
5800 3 Polívková   Klára Dis.   Myšítek   Praha  Hlavní město Praha  ČSCH   1.7.2013    
2181 3 Pospíšil   David   Zajíc   Olomouc  Olomoucký  Duha  2005    
286 3 Pospíšil   Pavel   Mamut   Chropyně  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
8507 3 Pospíšil   Tomáš   Stoupa   Lutín  Olomoucký  Duha  2013    
2163 3 Pospíšilová   Lucie   Moucha   Olomouc  Olomoucký  Duha  2005    
4414 3 Pracný   Pavel   Elf   Opava  Moravskoslezský  Hnutí Brontosaurus   2/2012    
5783 3 Pragrová   Anna     Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2010    
7193 3 Pražák   Petr     Mikulášovice  Ústecký  ČSCH   1.7.2016   Zemřelý
3307 3 Prechtlová   Hana     Strakonice  Jihočeský  Duha-Husot   6/05    
4212 3 Pressen   David   Kazan   Rychvald  Moravskoslezský  Junák - Svaz skautů a skautek ČR   26.10.2013    
5307 3 Přibyl   Jan   Junior   Kyjov  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  5.3.2017    
6435 3 Přikryl   Lukáš   Vlas   Boskovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  14.7.2017    
5584 3 Procházka   Jaroslav   Jája   Nová Paka  Královehradecký  TK Hradečtí Lvi z.s.  12/2016    
4740 3 Procházka   Miroslav     Ždánice  Jihomoravský  DDM   3/2015    
2024 3 Procházka   Jan   Hanys   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
287 3 Prokop   Bohumil     Hronov   Královehradecký  KMF      
7194 3 Promberger   Pavel     Bohdalov  Vysočina  ČSCH   1.7.2016    
1761 3 Prošková   Eva   Ukulele   Most  Ústecký  Zálesák   8/98    
6536 3 Průšová   Ladislava   Bublina   Praha  Hlavní město Praha  Duha  9.8.2014    
4741 3 Prýgl   Roman     Čejč  Jihomoravský  DDM   2010    
288 3 Pšenička   Josef   Gama   Rokycany  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  1993    
742 3 Ráb   Vladimír     Tábor  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.  2008    
4999 3 Rajnoch   Jan     Frýdek-Místek  Moravskoslezský  Nezávislá   2003    
3759 3 Rajnoch   Jan   Cháron   Frýdek-Místek  Moravskoslezský  Bobří stopa  11/03    
3093 3 Řeháčková   Markéta   Majda   Mimoň  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  11/2010    
293 3 Řeháková   Eva     Náchod  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
289 3 Reiner   Alois     Holešov  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
4295 3 Rickardtová   Eva   Efka   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  7/09    
4299 3 Rickardtová   Romana   Romča   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  7/08    
294 3 Říčan   Daniel     Suchdol nad Odrou  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR     
290 3 Rill   Pavel   Pája   Praha  Hlavní město Praha  Táborový oheň     
3739 3 Rohovská   Vlaďka   Bobřica   Olomouc  Olomoucký  Duha  16.8.2018   
5050 3 Rohovský   Petr     Olomouc  Olomoucký  Duha  16.8.2018   
3124 3 Rotterová   Jana   Roťas   Podivín  Jihomoravský  YMCA skauti      
5807 3 Rovenský   Jiří ml.     Kyjov  Jihomoravský  ČSCH   1.8.2016    
291 3 Rozum   Jiří     Semily  Liberecký  ČST      
7913 3 Růčková   Radka   Raduška   Ostrava  Moravskoslezský  SMĚR Centrum volného času, z.s.   17.12.2016    
292 3 Rudolfová   Jana     Dvůr Králové nad Labem  Královehradecký  Svazarm      
6828 3 Rumánek   Jaroslav   J@rek   Lidečko  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  07.2011    
3194 3 Rušáková   Eva   Vlk   Kroměříž  Zlínský  Středisko Polárka Kroměříž   7/2016    
7009 3 Rutová   Pavlína   Čvachta   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   7.5.2005    
1772 3 Růžina   Vít   Lišák   Most  Ústecký  Zálesák   7/02    
4238 3 Rychlý   Karel   Helenka   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
5692 3 Rýdlová   Lucie   Lůca   Náchod  Královehradecký  Duha Bartoňka  07/2016   
2243 3 Ryška   Daniel   Tudu   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR     
2018 3 Samcová   Veronika   Verča   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2007    
7899 3 Schneiderková   Jesika     Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci   26.6.2014    
3330 3 Sedláček   Matěj   Mato   Olomouc  Olomoucký  Duha  8/2009    
4851 3 Sedláček   Jiří     Kroměříž  Zlínský  Nezávislá   1970    
6544 3 Sedláček   Jaroslav  Karas   Krnov  Moravskoslezský  KaP HA-HÁ  8/2018   
295 3 Sedlák   Zdeněk   Kutil   Plzeň  Plzeňský  KŽK   3/95    
296 3 Sedlářová   Lenka   Bubla   Olomouc  Olomoucký  Duha  1992    
5778 3 Seidlová   Marie     Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2018   
7920 3 Seiner   Pavel   Bidlo   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  27.8.2016    
6368 3 Seinerová   Lenka   Lenki   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  27.8.2016    
2556 3 Simon   Jiří   Sifon   Sezimovo Ústí  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.  2009    
1765 3 Sklenář   Marek   Tatínek   Most  Ústecký  KŽK   11/92    
5633 3 Skočková   Veronika   Žížalka   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., Mazaskazi Wanča  7/2016    
5669 3 Skořepa   Jiří   Skokan   Praha  Hlavní město Praha  Junák - český skaut z.s.  1998    
6603 3 Skórka   Michal   Hellma   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR - Tom Sirius 4302   1.7.2008    
299 3 Skorkovský   Josef   Jója   Praha  Hlavní město Praha  KPJF   1969    
5531 3 Skořupová   Markéta   Berda   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  12/2009    
7440 3 Slavatová   Eliška   Kory   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  25.8.2018   
300 3 Slezák   Martin   Slezinka   Olomouc  Olomoucký  Duha  1992    
6258 3 Slintáková   Helena   Hesi   Kninice  Jihomoravský  KaP HA-HÁ  8/2016    
2394 3 Slovan   Bořivoj   Žralok   České Budějovice  Jihočeský  Čtyřlístek   3/02    
3179 3 Slugeň   Antonín   Dejvis   Kroměříž  Zlínský  Nezávislá   3/09    
5070 3 Smejkalová   Kateřina   Poblión   Želešice  Jihomoravský    10/2009    
7902 3 Smolanová   Kateřina   Kasmína   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci   22.12.2014    
2009 3 Snopková   Hana   Štika   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  95    
3671 3 Sobolová   Ivana     Havířov  Moravskoslezský  Duha  4/08    
4926 3 Sobota   Jaroslav     Brno  Jihomoravský  Nezávislá   1986    
301 3 Souček   Jan     Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
302 3 Souček   Petr     Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
5250 3 Soukup   Zdeněk   ZDDors   Praha  Hlavní město Praha  ČSCH   5.7.2012    
6657 3 Soukupová   Eva     Mutěnice   Jihočeský  Děti Řepice   10.12.2016    
3031 3 Spáčilová   Hana   Bananka   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
2818 3 Spurný   Lukáš   Lucky   Přelouč  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
303 3 Srbková   Lucie   Pifík   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
2292 3 Srubková   Eva     Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  5/01    
3192 3 Stachoň   Roman     Kroměříž  Zlínský  Středisko Polárka Kroměříž   7/2012    
304 3 Stará   Květa   Soptík   Litoměřice  Ústecký  Zálesák      
3084 3 Starý   Jan     Česká Lípa  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  4/2011    
4064 3 Staš   Radomír   Ježek   Bojkovice  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  11/2013    
2241 3 Stavinoha   Michal   Shake   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  3/02    
2821 3 Stejskal   Lukáš   Čertík   Ústí nad Labem  Ústecký  Junák - český skaut z.s.     
3169 3 Stojan   Jiří   Kulda   Vizovice  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  10/2009    
5162 3 Stoklasa   Tomáš   Ječmínek   Zábřeh  Olomoucký  Junák-Shawnee   6/2010    
4069 3 Stoklásková   Ludmila   Šikula   Milotice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2012    
1613 3 Stolariková   Marie   Šídlo   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  8/03    
306 3 Stolínová   Hana   Wienna   Lomnice nad Popelkou  Liberecký  Junák - český skaut z.s.     
307 3 Stopa   Lubomír   Aubci   Bratislava  Slovensko  YMCA      
6207 3 Střelcová   Dagmar   Dáša   Praha  Hlavní město Praha  ČSCH   8/2016   
308 3 Strmiska   Bohumil   Božin   Ždánice  Jihomoravský  DDM      
2550 3 Suchý   Jarda   Jerry   Jaroměř  Královehradecký  Pionýr z.s.     
5074 3 Suchý   Martin   Gojko   Krnov  Moravskoslezský  KaP HA-HÁ  10/2017    
4363 3 Suchý   Jarin     Mostek  Královehradecký  Pionýr z.s.     
3877 3 Světloň   Petr   Garri   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1985    
2029 3 Svítilová   Monika     Ostrava  Moravskoslezský  Bobří stopa  8.12.2012    
2521 3 Svoboda   Michal   Hejkal   Třebenice  Vysočina  SPJF   9/2010    
310 3 Svoboda   Jaroslav     Rokycany  Plzeňský  Hnutí Brontosaurus      
311 3 Svoboda   Zdeněk     Nové Město nad Metují  Královehradecký  PO     
6233 3 Svoboda   Jiří   Freedom   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ  18.11.2017    
2688 3 Svobodová   Jana   Šikulka   Třebič  Vysočina  Delfíni   11/05    
5049 3 Sýkora   Jan   Sejček   Praha  Hlavní město Praha  Duha  9.8.2014    
312 3 Sýkorová   Zuzana   Fimfárum   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
4110 3 Šanderová   Helena   Helča   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  8/07    
6627 3 Šárka   Mirek   Čipsa   Černá Hora  Jihomoravský  Zálesáci   28.8.2015    
6425 3 Šárková   Alice   Alča   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2017    
4107 3 Šaršoň   Vít   Víťa   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  7/05    
4106 3 Šaršoň   Jindřich   Vindra   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  7/05    
6590 3 Šebesta   Martin   Deko   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR - Tom Sirius 4302   1.7.2013    
2204 3 Šebestová   Markéta   Ketty   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  3/04    
2829 3 Šenkýř   Daniel   Dolf   Bratislava  Slovensko  S.K. a K.S. Dakota      
313 3 Šibrt   Jaroslav   Jarda   Praha  Hlavní město Praha  ČSOP     
1710 3 Šícha   Václav   Krok   Česká Lípa  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  4/04    
314 3 Šilc   Miroslav   Mydloch   Hodonín  Jihomoravský       
3869 3 Šíma   Michal   Očko   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1997    
6380 3 Šimáček   Petr   Myšák   Sokolov  Karlovarský  Duha Kapka   26.8.2016    
4109 3 Šimáková   Michaela   Míša   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  8/07    
315 3 Šimek   Petr     Hronov   Královehradecký  VOM      
316 3 Šimovič   Ivan   Šimo   Bratislava  Slovensko  Asociace TOM ČR     
4891 3 Šípová   Jiřina     Hradec Králové  Královehradecký  Nezávislá   1968    
6236 3 Škandera   Matěj   Jerky   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ  26.11.2016    
6321 3 Šlosarová   Aneta     Náchod  Jihomoravský  Eldorádo  2016    
2039 3 Šmíd   Slávek   Onkel   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  1997    
8136 3 Šnirchová   Magda     Krnov  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s., středisko Krnov  7.15    
3543 3 Šnircová   Šárka   Big Sam   Dolní Nivy-Boučí  Karlovarský  Duha  1997    
319 3 Šolc   Jindřich     Náchod  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
318 3 Šolc   Jaroslav     Náchod  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
2437 3 Šotola   František   Šoty   České Budějovice  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.  3/04    
3742 3 Šoupalová   Hana     Praha  Hlavní město Praha  Duha  11/09    
3886 3 Špaček   Roman   Česlo   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1996    
322 3 Šréter   Julius   Klokan   Bratislava  Slovensko  Kon-Tiki      
7897 3 Šrubařová   Silvie     Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
320 3 Šťastná   Petra   Billy   Staré Hradiště-Ráby  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
3669 3 Štekrová   Hanka     Praha  Hlavní město Praha  Duha  4/08    
3738 3 Štencl   Jiří   Jura   Olomouc  Olomoucký  Duha  16.8.2018   
3426 3 Štenclová   Martina   Šany   Olomouc  Olomoucký  Duha  8/2008    
6458 3 Štěpánek   Libor   Dále   České Budějovice  Jihočeský  Kamarádi otevřených srdcí   24.5.2014    
7805 3 Štěpánová   Pavla   Pája   Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2017   
2833 3 Štěrbová   Lucie   Krtek   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  6/07    
2886 3 Štíbr   Martin   Chico   Žatec  Ústecký  Ksigudan   7/01    
8216 3 Štípková   Miloslava     Sadská  Vysočina  ČSCH   15.11.2016    
3109 3 Šuranská   Olga   Olinka   Zlín-Tečovice  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  8/06    
7895 3 Šušák   Jan     Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
1775 3 Švácha   Zdeněk   Lucki   Jirkov  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  7/02    
2006 3 Švejda   Erich   Chrust   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  6/07    
804 3 Švestková   Lenka   Mimi   Leština  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2002    
2205 3 Švidrnochová   Sylva   Ronja   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/98    
2982 3 Švrček   Jan   Jean   Ratíškovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2009    
5183 3 Švub   Martin   Tonkahiska   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., Čerokí      
6703 3 Tabara   Petr   Kajman   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
6704 3 Tabara   Radek   Větroň   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
6460 3 Táborská   Markéta     České Budějovice  Jihočeský  Kamarádi otevřených srdcí   24.5.2014    
3757 3 Tajč   Tomáš     Černuc  Středočeský  Bobří stopa  2005    
4105 3 Tejkl   Pavel     Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  7/06    
323 3 Térová   Daniela     Žďárky  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
6606 3 Tíkalová   Vladimíra     Řepice  Jihočeský  Děti Řepice   10.12.2016    
324 3 Tolasz   Norbert   Norek   Havířov  Moravskoslezský  AHAF     
3699 3 Toman   Dalimil   Cody   Mikulčice  Jihomoravský  Hnutí Brontosaurus   9/09    
4946 3 Tománek   Jan     Brno  Jihomoravský  Nezávislá   1996    
3800 3 Tomeš   Pavel   Tommy   České Meziříčí  Královehradecký  Pionýr z.s.  13.7.2018   
2398 3 Toms   František   Dafan   České Budějovice  Jihočeský  Andromeda  11/2000    
2583 3 Topilinová   Kateřina   Kaktus   Hodonín  Jihomoravský  Zálesák   11.8.2017    
3539 3 Ťoupal   Ondřej     Tábor  Jihočeský  Pionýr z.s.  2008    
5009 3 Třasoňová st.   Marie     Tovačov  Olomoucký  Nezávislá   2004    
4548 3 Trbolová   Lenka     Ždánice  Jihomoravský  Krupejš   1997    
4865 3 Trčková   Marie     Havířov  Moravskoslezský  Nezávislá   1970    
4784 3 Trumpeš   Ladislav     Dambořice  Jihomoravský  Zálesák   2005    
650 3 Tučka   Martin   Marťan   Kladno  Středočeský  Asociace TOM ČR     
2669 3 Tučková   Lucie   Boule   Kladno  Středočeský  Asociace TOM ČR  12/01    
4985 3 Tüker   Rudolf     Bratislava  Slovensko  Nezávislá   1968    
6849 3 Tuza   Jiří     Příbor  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  5.11.2016    
652 3 Tvarog   František   Fana   Ždánice  Jihomoravský  KaP HA-HÁ  3/1990    
2023 3 Tvrdý   Radek     Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
4549 3 Tyl   Jiří   Dědek   Mutěnice   Jihomoravský  DDM   1996    
5980 3 Urban   Tomáš   Uni   Šumperk  Olomoucký  ČTU   11/2011    
3885 3 Urban   Tomáš   Čert   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2000    
5793 3 Uvízlová   Tereza   Ami   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2016    
326 3 Václavík   Ladislav   Kuzma   Strakonice  Jihočeský  ČTU      
4253 3 Vaculíková   Monika   Krteček   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  5/99    
6583 3 Vajda   Pavel   (B)Uran   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR - Tom Sirius 4302   2008    
6338 3 Valla   Petr   Peťan   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  12.8.2011    
2673 3 Valtová   Helena   Helča   Kladno  Středočeský  Asociace TOM ČR  10/05    
5785 3 Vančák   Jakub     Náchod  Královehradecký  Eldorádo     
327 3 Vaněk   Jakub     Praha  Hlavní město Praha  Pionýr z.s.  8/99    
7890 3 Vantuchová   Kateřina   Lejdy   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci   30.8.2017    
2873 3 Vašendová   Jana   Janča   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci   21.12.2012    
2050 3 Velčovská   Barbora   Bobo   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  92    
2045 3 Vengel   Karel   Merwin   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
3704 3 Vértéši   Martin   Sova   Havířov  Moravskoslezský  SPJF   24.11.2018   
2143 3 Veselý   Jiří   Coodugh   Horní Slavkov  Karlovarský  Junák - svaz skautů a skautek ČR   18.11.2012    
330 3 Veselý   Jan   Hanz   Kroměříž  Zlínský  tramp      
8658 3 Věžník  Tom      Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  29.8.2015   
6566 3 Viceník   Daniel     Havířov  Moravskoslezský  Duha     
7176 3 Videman   Jakub     Kroměříž  Zlínský  středisko Polárka Kroměříž   7/2017    
5867 3 Vlach   Petr   Petík   Jihlava  Vysočina  Javořice  21.7.2018   
7060 3 Vlachová   Iva   Kola   Olomouc  Olomoucký  Duha Tuláci   3.8.2017    
7576 3 Vlčková   Petra     Strakonice  Jihočeský  Děti Řepice   28.7.2018   
3197 3 Vlková   Anežka     Kroměříž  Zlínský  Středisko Polárka Kroměříž   7/2012    
842 3 Vobořilová   Zdena     Praha  Hlavní město Praha  Pionýr z.s.  8/99    
2360 3 Vochozková   Gabriela   Bago   České Budějovice  Jihočeský  Amazonky  4/01    
2154 3 Vojtěch   David   Rákos   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  8/07    
6944 3 Vojtíšková   Monika     Hodonín  Jihomoravský  Zálesáci   2017    
7891 3 Voleníková   Markéta   Raketa   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci   30.8.2017    
2465 3 Voňavková   Jana   Pivča   Mimoň  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  11/2010    
333 3 Vondra   Petr     Police nad Metují  Královehradecký  Asociace TOM ČR     
2724 3 Vondrák   František   Rozum   Třebič  Vysočina  Halahoj  9/08    
334 3 Vopička   Zdeněk   Vulkán   Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
3272 3 Voštera   Miloš     Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/2010    
7026 3 Vrbová   Lucie   Kejko   Ostrava  Moravskoslezský  Junák-svaz skautů a skautek ČR, přístav Eskadra Ostrava   7.12.2014    
3171 3 Vrbová   Martina   Lučavka   Vizovice  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  6.10.2012    
2238 3 Vronka   Vladimír   Hádě   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/2002    
5022 3 Vrtal   Jiří     Přerov  Olomoucký  Nezávislá   1980    
336 3 Vychodil   Daniel   Simba   Slatiňany  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
4550 3 Vystavělová   Sylva   Sísek   Praha  Hlavní město Praha  Zálesák   1990    
337 3 Výtiska   Antonín   Vuřtík   Kojetín  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
338 3 Výtisková   Jana   Jehlička   Kojetín  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
339 3 Wagenknechtová   Eva     Náchod  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
4519 3 Weischnechter   Michal   Romeo   Studénka  Moravskoslezský  Zálesák   2005    
5234 3 Weislechnerová   Sylva     Studénka  Moravskoslezský  Zálesák      
3516 3 Winige   Tomáš   Wačintonka   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., Mazaskazi Wanča  6/2010    
341 3 Zádorožný   Petr   Slamák   Olomouc  Olomoucký  Duha  1994    
5830 3 Zahradníček   Tomáš   Tom   Krásné Loučky  Moravskoslezský  Spol. Severských pánů z Krnova   2013   
4172 3 Zákravská   Hanka     Náchod  Královehradecký  Duha Modrá Střelka   12.7.2012    
8105 3 Zaňková   Blanka   Molly   Hradec Králové  Královehradecký  Asociace TOM ČR - TOM Český Honza  2005    
4282 3 Zaoral   Filip   Medvěd   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  14.7.2012    
342 3 Zápalka   Pavel   Skřítek   Blansko  Jihomoravský       
1571 3 Zatloukalová   Veronika   Kačka   Olomouc  Olomoucký  Duha  2001    
3873 3 Závadská   Krista   Kikina   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2000    
2262 3 Zbořilová   Ivana   Ivanka   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2007    
3864 3 Zdražil   Aleš   aladin   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1997    
2986 3 Zdražil   Michal   Šmudla   Hodonín  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2009    
7435 3 Zedníček   Michal   Pešni   Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  13.7.2015    
6648 3 Zedníčková   Barbora   Aya   Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  13.7.2015    
2677 3 Zelenka   Jaroslav     Kladno  Středočeský  KČT   9/03    
343 3 Zelina   Jaromír   Rotchild   Ostrava  Moravskoslezský  Pionýr z.s.     
7929 3 Zelinka   Patrik     Hodonín  Jihomoravský  Společenství zálesák   2017    
6672 3 Zicháček   Matěj   Bubo   Ratíškovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2017    
7924 3 Zieglová   Iveta   Ivuška   Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  15.8.2015    
2880 3 Zierisová   Anna   Andy   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
7203 3 Zounková   Soňa     Praha  Hlavní město Praha  ČSCH   28.9.2017    
344 3 Zvěřinová   Soňa     Praha  Hlavní město Praha  Pionýr z.s.  8/99    
2411 3 Žalud   Josef   Jožka   České Budějovice  Jihočeský  Stražci   11/2000    
5635 3 Žváček   Michal   Šídlo   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., Mazaskazi Wanča  7/2016    

Exportovat tabulku do Excelu

Zprávy z Březového lístku

1. srpna 2018

V termínu od 10.-26.8.2018 nebude z důvodu dovolené probíhat distribuce BL ani aktualizace pyramidy. Všechny objednávky a hlášenky budou postupně zpracovány až po 27.8.2018. Děkujeme za pochopení :)

2. května 2018
Aktualizace pyramidy – výzva Jsme si vědomi, že během let mohlo v pyramidě dojít k chybným, nedostatečným nebo duplicitním zápisům…..to se v takovém množství údajů stává……nicméně je potřeba občas provézt „jarní úklid“ a pokusit se vzniklé chyby napravit. Prosíme Vás tedy o kontrolu údajů osobních i Vaší organizace a nahlášení potřebných oprav. Všimnete-li si v pyramidě chybných nebo chybějících údajů a umíte nám s dohledáním údajů pomoci, napište mi, prosím………každá informace, obzvláště u starších nositelů, je pro nás velmi přínosná…. Děkujeme 😊
2. května 2018
Aktualizace pyramidy – změna Nově nebudeme aktualizovat pyramidu jednou za čas k nějakému datu, ale průběžně s každou nahlášenou změnou…….údaje v pyramidě tak budou stále živé a aktuální….. 😊

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Nositelé březového lístku

Březové lístky se udělují ve všech krajích ČR i na Slovensku. Mezi jejich nositele patří také členové těchto organizací:

  • Junák
  • Duha
  • A-TOM
  • Klub českých turistů
  • Zálesák
  • Pionýr
  • Naturo
  • ČSOP
  • a mnohých dalších
Hledání: