Březový lístek

Oceňování činnosti s dětmi a mládeží

Pyramida

Zde najdete přhlde všech evidovaných nositelů BL.

Udělili jste Březový lístek neo jste nějakého nositele Pyramidě nenašli?
Jak aktualizovat pyramidu? Podrobnosti najdete zde.

Pyramida ČR - Deska cti - nositelů odznaku Březový lístek

Přehledy nositelů Březových lístků


Přehled nositelů 2. stupně

Kód BL Příjmení Jméno Přezdívka Město/Obec Kraj Společenství Uděleno  
1820 2     Mája   Most  Ústecký  Atlantis  6/95    
3367 2     Jára   Olomouc  Olomoucký  Medvědi   2000    
3396 2     Darina   Olomouc  Olomoucký  Prometheus   1999    
3368 2     Kvítko   Olomouc  Olomoucký  Medvědi   2000    
3394 2     Staroch   Přerov  Olomoucký  Lvíčata   2000    
3393 2     Slávek   Přerov  Olomoucký  Lvíčata   2000    
3369 2     Maňas   Olomouc  Olomoucký  Medvědi   2000    
3371 2     Panter   Olomouc  Olomoucký  Medvědi   2000    
3392 2     Zajíc   Přerov  Olomoucký  Lvíčata   2000    
3397 2   Jaroslav     Olomouc  Olomoucký  Prometheus   1999    
3366 2   Libuše     Olomouc  Olomoucký  Medvědi   2000    
3398 2     Básník   Olomouc  Olomoucký  Prometheus   1999    
3403 2     Janíček   Olomouc  Olomoucký  Prometheus   1999    
3402 2   Dita     Olomouc  Olomoucký  Prometheus   1999    
3401 2     Věrka   Olomouc  Olomoucký  Prometheus   1999    
3400 2     Lapka   Olomouc  Olomoucký  Prometheus   1999    
3370 2     Čenda   Olomouc  Olomoucký  Medvědi   2000    
3399 2     Matěj   Olomouc  Olomoucký  Prometheus   1999    
3364 2     Válek   Přerov  Olomoucký  Stopa   2000    
3365 2     Jiřík   Přerov  Olomoucký  Stopa   2000    
3391 2     Lada   Přerov  Olomoucký  Lvíčata   2000    
3372 2   Monika     Olomouc  Olomoucký  Medvědi   2000    
3379 2   Dagmar     Olomouc  Olomoucký  Čtverka   2000    
3380 2     Terka   Olomouc  Olomoucký  Lvíčata   2000    
3381 2     Carda   Přerov  Olomoucký  Lvíčata   2000    
3387 2     Myšák   Přerov  Olomoucký  Lvíčata   2000    
3386 2     Myslitel   Přerov  Olomoucký  Lvíčata   2000    
3382 2     Klučinka   Přerov  Olomoucký  Lvíčata   2000    
3384 2     Vašek   Přerov  Olomoucký  Lvíčata   2000    
3385 2     Broňa   Přerov  Olomoucký  Lvíčata   2000    
3378 2     Snajpl   Olomouc  Olomoucký  Čtverka   2000    
3377 2     Palda   Olomouc  Olomoucký  Čtverka   2000    
3388 2   Kateřina     Přerov  Olomoucký  Lvíčata   2000    
3373 2     Maryna   Olomouc  Olomoucký  Čtverka   2000    
3374 2     Hvozd   Olomouc  Olomoucký  Čtverka   2000    
3375 2     Matýsek   Olomouc  Olomoucký  Čtverka   2000    
2031 2   Sylvie   Jelča   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  91    
2032 2   Pavla     Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  91    
3390 2     Kajman   Přerov  Olomoucký  Lvíčata   2000    
3389 2     Straka   Přerov  Olomoucký  Lvíčata   2000    
3376 2     Venca   Olomouc  Olomoucký  Čtverka   2000    
3050 2     Eva   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
2373 2     Soki   České Budějovice  Jihočeský  Brontové  11/2000    
3404 2     Špunt   Olomouc  Olomoucký  Prometheus   1999    
2399 2     Jirix   České Budějovice  Jihočeský  Andromeda  11/2000    
1776 2   Vendula   Judy   Most  Ústecký  Naturo   12/96    
2412 2     Martík   České Budějovice  Jihočeský  Strážci   11/2000    
3405 2     Frodo   Olomouc  Olomoucký  Chronos   1995    
3413 2     Větřík   Chřibská  Liberecký  KH4   1992    
3406 2     Emeri   Zábřeh  Olomoucký  KŽK   1994    
3407 2     Pusa   Drahanovice  Olomoucký  Greenhorni   1994    
3412 2     Elrond   Olomouc  Olomoucký  Chronos   1993    
3414 2     Sysel       KH2   1991    
3411 2     Střelka   Průhonice  Středočeský  KH7   1993    
3410 2     Tropík   Průhonice  Středočeský  KH7   1993    
3408 2     Liézák   Raduň  Moravskoslezský  Tuláci   1994    
3415 2     Kato   Karviná  Moravskoslezský  KH2   1991    
3395 2     Majk   Olomouc  Olomoucký  Prometheus   1999    
3383 2     Jenda   Přerov  Olomoucký  Lvíčata   2000    
1819 2     Čoko   Most  Ústecký  Atlantis  12/96    
1807 2     Vendy   Most  Ústecký  Naturo   12/96    
2698 2     Kokos   Znojmo  Jihomoravský  Strážci      
2396 2     Maňáska   České Budějovice  Jihočeský  Čtyřlístek   11/2000    
6083 2 """Alena "               
5988 2 Ač   Miroslav   Drahoš   Šumperk  Olomoucký  ČTU   11/2011    
2247 2 Adámek   Stanislav   Bago   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR     
5548 2 Adámek   Jakub   Libuše   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2007    
1818 2 Adamovská   Petra   Jahoda   Most  Ústecký  Zálesák   5/96    
6471 2 Aksamit   Petr   Hvězdář   Horní Stropnice  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.  2.11.2013    
346 2 Alder   Antonín     Náchod  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
6461 2 Alešová   Vladimíra       Jihočeský  RC Rozárka   25.5.2013    
4453 2 Alexa   Pavel   Pajk   Brno  Jihomoravský  Zálesák   2005    
6230 2 Alexandr   Síkora   Saša   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ  1.2.2014    
7521 2 Alice   Králová     Hodonín  Jihomoravský  Zálesáci   2017    
8640 2 Altrichterová  Barbora   Bajča  Jihlava  Vysočina  Javořice  21.7.2018   
6675 2 Ambrozková   Anna   Anče   Hodonín  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  4.7.2017    
6091 2 Anders   Gunter     Zákupy  Liberecký  ČSCH   1.9.2015    
350 2 Antonovič   Josef     Dražůvky  Jihomoravský  DDM      
881 2 Antonovičová   Jana   Babča   Ždánice  Jihomoravský  DDM   16.7.2016    
3778 2 Antošík   Karel   Hop   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  4.6.2017    
2946 2 Argmannová   Hana     Habartov  Karlovarský  Junák - český skaut z.s.     
5671 2 Augustin   Viktor   Viki   Praha  Hlavní město Praha  Junák - český skaut z.s.  1999    
8157 2 Augustová   Kateřina   Gufy   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12.15    
7565 2 Babická   Kateřina     České Budějovice  Jihočeský  Rada dětí a ml. Jč.kraje   3.11.2016    
6884 2 Babický   Jaroslav     České Budějovice  Jihočeský  T.O. Ježci z.s.  20.5.2017    
5859 2 Babirádová   Aneta   Ańa   Šlapanice  Jihomoravský  KaP HA-HÁ  9.8.2014    
2114 2 Baisa   Vít   Ďábel   Adamov  Jihomoravský  Bobří stopa  9/08    
1810 2 Bajko   Pavel   Čížek   Most  Ústecký  Zálesák   5/96    
7990 2 Balajka   Jan     Břeclav  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  9.7.2014    
6457 2 Balážová   Lenka       Jihočeský  M-Tes   25.5.2013    
5225 2 Balcar   Petr   Fifinka   Letonice  Jihomoravský  Zálesák   2009    
4906 2 Bandr   Petr     Brno  Jihomoravský  Nezávislá   1985    
352 2 Bannan   Jana     Praha  Hlavní město Praha    1/99    
6051 2 Barabášová   Anna   Anni   Kladno  Středočeský  Junák - český skaut z.s.  5.3.2012    
4454 2 Baráková   Jana     Ždánice  Jihomoravský  Krupejš   1992    
8339 2 Barda   Bohumil   Bohouš   Ohrobec  Středočeský  Medvíďata   10.9.2017    
354 2 Bařina   Vojtěch   Zombi   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
3146 2 Bařinková   Jitka     Vizovice  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  6.10.2012    
3888 2 Barnišinová   Jitka   Eifelka   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2002    
3261 2 Bartáková   Daniela   Dalka   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/06    
347 2 Bártek   Vít   Hadži   Pardubice  Pardubický        
2176 2 Bartel   Stanislav   Cipísek   Havířov  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2005    
5410 2 Barth   Tomáš   Kark   Jáchymov  Karlovarský  Junák - český skaut z.s., stř. Arnika Jáchymov   22.12.2013    
3904 2 Bartoň   Radim   Midar   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1991    
5314 2 Bartoš   Vojtěch     Tachov  Plzeňský  ČSCH   8/2010    
5228 2 Bartoš   Adam     Studénka  Moravskoslezský  Zálesák   2009    
5875 2 Bartoš   Lukáš   Buk   Vizovice  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  10/2010    
6724 2 Bartošík   Vojtěch   Bax   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
5271 2 Bartošíková   Lenka     Veselí nad Moravo  Jihomoravský  DDM   2011    
5227 2 Bartošová   Zuzka   Zubnička   Studénka  Moravskoslezský  Zálesák   2009    
8670 2 Bartůšek  David       Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  7.8.2014   
3899 2 Basel   Vladimír   Fakir   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2002    
5033 2 Basovník   Zdeněk     Nedakonice  Zlínský  Nezávislá   1970    
4297 2 Baštanová   Petra   Klíček   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  7/09    
8956 2 Batelka  Marek   Wonder  Tišnov  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  20.10.2018   
6327 2 Batelka   Martin     Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  8.7.2014   
355 2 Baudyšová   Iva     Rtyně v Podkrkonoší  Královehradecký  Svazarm, Junák      
356 2 Bazalka   Stanislav     Brno  Jihomoravský  Pisík   1990    
6268 2 Bdinková   Věra     Brno  Jihomoravský    13.11.1999    
2627 2 Bečvář   Karel   Vejr   Kladno  Středočeský  Asociace TOM ČR  1/97    
7457 2 Bečvář   Kamil   Kamík   Plzeň  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  12.8.2017    
2363 2 Bednář   Jan   Fous   České Budějovice  Jihočeský  Amazonky  11/99    
5104 2 Bednařík   Tomáš   Jerry Bedýnka   Želetice  Jihomoravský    11/2011    
6025 2 Bednáriková   Pavla   Mary   Valašské Meziříčí  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  1.11.2014    
8112 2 Bednářová   Bára     Litomyšl  Pardubický     16.7.2016   
2628 2 Bejček   Jan   Divous   Tuchlovice  Středočeský  Jestřábi   1/97    
8700 2 Bejtr  Jan  Satan  Náchod  Královehradecký  Rescue Camp  28.7.2018   
1642 2 Bělíček   Miroslav     Třebič  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  18.6.94    
357 2 Bělohlávková   Eva     Hodonín  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.     
8737 2 Bělohradská  Pavla     Kralupy nad Vltavou  Středočeský  Eldorádo  2017   
358 2 Bělohubá   Anna   Aník   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
1792 2 Bělohubý   Karel     Most  Ústecký  ředitel ZŠ   3/92    
8763 2 Benc  Antonín  Buldok  Svitavy  Pardubický   Junák - český skaut z.s., středisko Smrček SVITAVY  13.7.2018   
359 2 Benda   Petr     Šternberk  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
2730 2 Bendakovský   Radek   Alf   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
7601 2 Bendová   Marie     Třebič  Vysočina  Halahoj  30.9.2017    
360 2 Beneš   Miroslav   Ben   Ždánice  Jihomoravský  DDM      
8158 2 Beneš   David   Beny   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12.15    
361 2 Benešová   Kateřina   Včela   Pardubice  Pardubický        
8879 2 Benešová  Anna  Gepardice  Teplice  Ústecký  Skautské středisko  9.8.2017   
523 2 Benešová   Petra   Daisy   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  12/2002    
6204 2 Benko   Ján     Jamník  Jihomoravský  ČSCH   5.7.2012    
362 2 Beran   Michal   Rambo   Pardubice  Pardubický        
363 2 Beran   Zdeněk     Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
3905 2 Béreš   Pavel   Burák   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1991    
4908 2 Berka   Pavel     Brno  Jihomoravský  Nezávislá   1989    
6674 2 Berkovec   Jan   Ben   Kostelec u Kyjova  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  8.7.2017    
4838 2 Bezděk   Jiří     Holešov  Zlínský  Nezávislá   1968    
364 2 Bicanová   Martina     Praha  Hlavní město Praha  Pionýr z.s.  12/97    
4058 2 Bílek   Radovan   Radůz   Mikulčice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2009    
4907 2 Bindrová   Květa     Brno  Jihomoravský  Nezávislá   1985    
6274 2 Binková   Veronika     Čistá  Pardubický   Pionýr z.s.  8.8.2014    
6988 2 Bittnerová   Daniela   Lesana   Liberec  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  1.8.2003    
366 2 Bláha   Michal     Blatná  Jihočeský       
6870 2 Blaháčková   Dagmar   Žužu   Postřelmov  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  7/16/2014    
8697 2 Bláhová  Adéla     Náchod  Královehradecký  Rescue Camp  28.7.2018   
3521 2 Bláhová   Blanka   Tetina   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., Mazaskazi Wanča  12/06    
367 2 Blahuš   Petr   Paf   Praha  Hlavní město Praha  Junák - český skaut z.s.     
2979 2 Blahut   Václav     Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  1/06    
368 2 Blažek   Michal   Bivoj   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
369 2 Blažek   Pavel     Pardubice  Pardubický        
2339 2 Blažková   Adélka   Užofka   České Budějovice  Jihočeský  Přístav   12/2000    
961 2 Blecha   Jakub     Praha  Hlavní město Praha  Pionýr z.s.  12/05    
7574 2 Boček   Rostislav     České Budějovice  Jihočeský  POHODÁŘI VSKH  26.5.2012    
7543 2 Bodrogi   Pavel     Praha  Hlavní město Praha  Duha  11.8.2017   
1732 2 Bohata   Bohuslav     Praha  Hlavní město Praha    3/04    
1733 2 Bohatová   Jana   Jiskra   Praha  Hlavní město Praha    3/04    
4057 2 Bohunská   Danuše   Danuša   Mikulčice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2009    
8192 2 Bořek   Štěpán     Strakov   Pardubický     13.7.2018   
8257 2 Bořek   Luboš   Bratřík   Neslovice  Jihomoravský  KŽK   21.07.2018   
7522 2 Borotová   Kateřina   Forrest   Hodonín  Jihomoravský  Zálesáci   11.8.2017    
7526 2 Borúfková   Kristina     Hodonín  Jihomoravský  Zálesáci   11.8.2017    
4402 2 Borůvka   Martin     Hajnice  Královehradecký  SDH      
2545 2 Borůvka   Martin     Hajnice  Královehradecký  SDH   2005    
3900 2 Boščík   Standa   Sele   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1990    
6812 2 Bouček   Václav   Shadow   České Budějovice  Jihočeský  Kamarádi otevřených srdcí   5/2012    
5451 2 Bouší   Jan     Příbram  Středočeský  Asociace TOM ČR  12/2011    
966 2 Bradáč   Radek     Žatec  Ústecký  Ksigudan   1995    
6455 2 Brádlerová   Verča     Vrchlabí  Královehradecký  Funny z.s.  17.9.2017    
6245 2 Brandtlík   Aleš     Horní Bříza  Plzeňský  ČSCH   3.11.2012    
8589 2 Brátů   Patricie   Maršoun/Marge   Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2016   
7167 2 Brázdil   Tomáš   Bzzda   Kroměříž  Zlínský  středisko Polárka Kroměříž   12/2012    
4241 2 Breburda   Jan   Azbest   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  9/93    
8258 2 Breburda   Jan   Jenda   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2014    
4240 2 Breburdová   Alice   Alka   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
4007 2 Brejša   Radovan     Plzeň  Plzeňský  Duha  2008    
8160 2 Březina   Vojtěch   James   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12.15    
7802 2 Březinová   Jana   Bříza   Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2018   
3623 2 Březinová   Kateřina   Smerfetka   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  1.11.2014    
7093 2 Březinová   Šárka   Šárka   Plzeň  Plzeňský  Junák - český skaut z.s., Dnešice  5.4.2015    
7878 2 Březovjak   David   Blue   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
7884 2 Brháček   David   Rolf   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
6889 2 Brodský   Dušan     České Budějovice  Jihočeský  IC pro mládež ČB   24.5.2014    
373 2 Brož   Vít   Angrešt   Most  Ústecký  Pionýr z.s.     
5554 2 Brož   Radim   Zelí   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
2020 2 Brožová   Markéta     Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  03    
5458 2 Brožová   Radka     Dobříš  Středočeský  Asociace TOM ČR  12/2011    
6795 2 Brůhová   Šárka     České Budějovice  Jihočeský  Rodinné centrum ROZÁRKA   5/2012    
375 2 Brzák   Oldřich   Větřík   Chřibská  Liberecký  KH4      
5161 2 Brzobohatý   Marek   Káně   Zábřeh  Olomoucký  Junák-Shawnee   1989    
2110 2 Bůbela   Jiří     Lidečko  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  04    
4219 2 Buchničková   Helena   Helča   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
4248 2 Buďa   Ondřej   Chrepťa   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
3066 2 Budínová   Klára     Praha  Hlavní město Praha  S.T.A.N.   7/07    
3017 2 Budínská   Šárka   Šari   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
6721 2 Bukva   Roman   Rejsek   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
3205 2 Bulga   Martin     Krnov  Moravskoslezský  Duha  2004    
5917 2 Bural   Petr   Burák   Sokolov  Karlovarský  Duha  4.4.2015    
6846 2 Burčková   Kateřina   Myška   Studénka  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  5/17/2014    
7195 2 Buřičová   Jana     Praha  Hlavní město Praha  ČSCH   1.5.2015    
4247 2 Buršíková   Vendula   Hřebík   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  8/06    
7136 2 Buštíková   Monika   Kometa   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   9.5.2015    
6968 2 Bužgová   Radka     Ostrava  Moravskoslezský  Royal Rangers  19.7.2013    
376 2 Byrtusová   Anna   Malina   Olomouc  Olomoucký  Duha  1993    
1799 2 Cáderová   Laďka   Čírka   Most  Ústecký  KŽK   10/92    
4455 2 Carva   Martin   Čipr   Nová Paka  Královehradecký  Zálesák   1994    
5948 2 Cermánková   Lucie   Lucííík   Hradec Králové  Královehradecký    11/2011    
3189 2 Chač   Vlastimil   Vlastik   Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  1/99    
5460 2 Chadimová   Denisa   Denča   Dobříš  Středočeský  Asociace TOM ČR  12/2011    
3909 2 Chalupa   Jaroslav   Čína   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1996    
2312 2 Chalupská   Kristýna   Kiki   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/05    
2376 2 Chalupský   Jiří   Klaus   České Budějovice  Jihočeský  ČTU   1/01    
5546 2 Chamrádová   Klára     Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2007    
2772 2 Charvát   Martin     Plaňany  Plzeňský  Makovice      
3422 2 Chlanda   Jaroslav   Jar   Olomouc  Olomoucký  Duha  1995    
2299 2 Chmurová   Klára   Klér   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/01    
5670 2 Choděrová   Jana     Praha  Hlavní město Praha  Junák - český skaut z.s.  2000    
440 2 Cholastová   Ester     Holešov  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
441 2 Choura   Zdeněk     Brno  Jihomoravský  SKSK      
5094 2 Chovancová   Ludmila     Ždánice  Jihomoravský  KaP HA-HÁ  1990    
5095 2 Chovanec   Eduard   Edoš   Ždánice  Jihomoravský  KaP HA-HÁ  1990    
442 2 Chovanec   Petr   Petarda   Ždánice  Jihomoravský  DDM      
6731 2 Chovanec   Petr   Norek   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
6844 2 Chovanec   Tomáš   Bohuš   Kopřivnice  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  5/17/2014    
4474 2 Chramosta   Karel     Čejč  Jihomoravský  DDM   1993    
5736 2 Chreňo   David     Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2016   
5828 2 Chroboczek   Jan   Johny   Krnov  Moravskoslezský  Spol. Severských pánů z Krnova   2013   
2991 2 Chromečka   Milan   Blesk   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  6/07    
446 2 Chromý   Jiří     Ždánice  Jihomoravský  DDM      
4475 2 Chromý   Martin     Ždánice  Jihomoravský  Krupejš   2000    
4476 2 Chromý   Pavel     Ždánice  Jihomoravský  Krupejš   1998    
6989 2 Chroust   Josef   Brouk   Liberec  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  1.8.2003    
2506 2 Chupíková   Šárka     Hlubočky  Olomoucký  Nezávislá   11/05    
4915 2 Chupíková   Světlana     Lipůvka  Jihomoravský  Nezávislá   2004    
5657 2 Chvátalová   Kateřina   Ileyawin   Mělník  Středočeský  Sacagawea  4/2011    
447 2 Chvílová   Vladislava   Bláža   Ždánice  Jihomoravský  DDM      
448 2 Chytil   Jan   Fuňa   Němčice nad Hanou  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  1994    
5060 2 Chytil   Milan   Milda   Krnov  Moravskoslezský  KaP HA-HÁ  11/06    
5073 2 Chytilová   Františka   Fany   Krnov  Moravskoslezský  KaP HA-HÁ  10/07    
6026 2 Chytrá   Markéta   Píšťa   Dobříš  Středočeský  Junák - český skaut z.s.  1.11.2014    
3275 2 Cibulka   Ondřej     Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/06    
5357 2 Cíglerová   Jana   Béďa   Vladislav  Vysočina  Halahoj  2/2009    
2305 2 Cigošová   Klára   John   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/99    
377 2 Cimová   Katarina   Tatranka   Praha  Hlavní město Praha       
6211 2 Císařová   Barbora   Bára   Praha  Hlavní město Praha  Eldorádo  27.7.2013    
378 2 Coufalíková   Jarmila     Morkovice-Sližany  Zlínský  Pionýr z.s.     
6456 2 Coufalová   Petra       Jihočeský  1. středisko Zálesák  25.5.2013    
2002 2 Cuberek   Martin   Koala   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
2944 2 Cupal   Lubomír   Starosta   Habartov  Karlovarský  Junák - český skaut z.s.     
6483 2 Curych   Pavel   Pawka   Praha  Středočeský  Duha  9.8.2014    
2691 2 Cydlík   Jan   Bimbo   Třebič  Vysočina  Halahoj  2004    
3008 2 Czilling   Petr   Zvonek   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  12/2009    
4053 2 Čada   Daniel   Karkul   Hodonín  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2009    
6900 2 Čadílková  Ivona   Ivouš  Ždánice  Jihomoravský  KaP HA-HÁ  8/2016   
379 2 Čajka   Radim   Čáp   Hodonín  Jihomoravský  Zálesák      
2887 2 Čáp   Martin   Čapák   Žatec  Ústecký  Ksigudan   2/06    
5320 2 Čavojská   Kateřina Lucie   Mamča   Loket  Karlovarský  Junák - český skaut z.s., středisko Jitřenka Loket  22.5.2016    
7982 2 Čavojský   Ondřej   Zubr   Loket  Karlovarský  Junák - český skaut z.s., středisko Jitřenka Loket  22.5.2016    
3310 2 Čejková   Libuše     Strakonice  Jihočeský  Duha-Husot   6/05    
8957 2 Černá   Lucie  Indi  Ivančice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  20.10.2018   
380 2 Černá   Jana   Crazy   Kojetín  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
8733 2 Černá   Tereza   Terka  Pohořelice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  22.6.2018   
4456 2 Černá   Martina     Ždánice  Jihomoravský  Krupejš   1996    
6353 2 Černá   Karla   Kaja   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  23.8.2009    
5348 2 Černohorský   Karel   Charlie   Doksy  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  6/2010    
2004 2 Černý   Vladimír   Blek   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
3183 2 Červenka   Petr   Baghýra   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2005    
3184 2 Červenková   Eva   Efka   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2005    
6275 2 Červený   Jakub   Kuba   Litomyšl  Pardubický     21.08.2018   
382 2 Červený   Tomáš   Prcek   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
8806 2 Červová  Kristýna  Kristý  Brno  Jihomoravský  Moravian LARP z.s.  3.9.2017   
3208 2 Češková   Eva     Krnov  Moravskoslezský  Duha  2004    
7919 2 Čimera   Honza     Náchod  Královehradecký  Eldorádo  7/15    
383 2 Čížková   Daniela     Přerov  Olomoucký       
5650 2 Čížová   Jaroslava   Jájina   Přeštice  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  18.7.2013    
8701 2 Čmelík ml.  Jaroslav    Hronov   Královehradecký  Rescue Camp  28.7.2018   
6004 2 Čmelíková   Šárka   Šarda   Náchod  Královehradecký  Rescue Camp  28.7.2018   
384 2 Čompa   Jiří     Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
6198 2 Čumíček, Ing.   Jiří   Čuma   Frýdek-Místek  Moravskoslezský  ČSCH   5.7.2012    
6359 2 Čurdová   Ivana   Bzííí   Třeboň  Jihočeský  Junák - svaz skautů a skautek ČR   12.1.2013    
7855 2 Dadák   Jakub   Otys   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci   30.8.2017    
4482 2 Damborská   Petra     Čejč  Jihomoravský  DDM   1993    
4457 2 Damborský   Tomáš     Čejč  Jihomoravský  DDM   1994    
7064 2 Daněk   Martin       Vysočina  Junák - český skaut z.s.  2015    
5658 2 Danišková   Jitka   Woapewin   Mělník  Středočeský  Sacagawea  4/2011    
6842 2 David   Dominik   Hraboš   Štramberk  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  5/17/2014    
386 2 David   Jakub   Otík   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
385 2 David   Daniel   Sokol   Zábřeh  Olomoucký  Junák-Shawnee   1995    
387 2 Davidová   Gabriela   Bombr   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
8355 2 Decroix   Eva   Evík   Horní Dubenky  Vysočina  ČSCH   28.09.2017    
5527 2 Dedek   Václav   Razy   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  12/2009    
5684 2 Defeldová   Jana     Ždánice  Jihomoravský  DDM   3/2015    
1797 2 Degenová   Nora   Bambulka   Most  Ústecký  Naturo   8/92    
4613 2 Demelová   Jana     Čejkovice  Jihomoravský  DDM   2010    
1817 2 Demeter   Marek   Panda   Most  Ústecký  Zálesák   5/96    
5416 2 Dennisonová   Jana   Máča   Mariánské Lázně  Karlovarský  Junák - svaz skautů a skautek ČR   13.7.2012    
5125 2 Diblíková   Zuzana     Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
5180 2 Diblíková   Eva   Miki   Zábřeh  Olomoucký  Junák-Žáby   1987    
3150 2 Divílek   Petr     Vizovice  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  10/2009    
3149 2 Divílek   Martin   Sergej   Vizovice  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  8.10.2011    
5740 2 Divišková  Pavlína     Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2018   
4458 2 Dobeš   Petr     Ždánice  Jihomoravský  Krupejš   1996    
2611 2 Dobeš   Jakub     Milotice  Jihomoravský  Zálesák   11/04    
4459 2 Dobeš   Jan   Drobek   Studénka  Moravskoslezský  Zálesák   1994    
6643 2 Dobešová   Iveta   Mandarinka   Boskovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  23.12.2015    
2503 2 Dočkalová   Hana     Chrlice u Brna  Jihomoravský  Nezávislá   11/05    
2745 2 Dohnalová   Marrina     Brno  Jihomoravský  Pionýr z.s.     
7168 2 Doleček   Josef   Dolda   Kroměříž  Zlínský  středisko Polárka Kroměříž   12/2012    
390 2 Dolejský   Petr     Kyjov  Jihomoravský  ČSOP     
7162 2 Doležal   Matěj   Buzková   Litomyšl  Pardubický     14.8.2015    
391 2 Doležal   Jan   Rudoch   Pardubice  Pardubický        
4460 2 Doležal   Radomír   Dolík   Studénka  Moravskoslezský  Zálesák   1994    
8265 2 Doležalová   Martina   Rybička   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2016    
6433 2 Doležel   Štěpán   Paragán   Boskovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  14.7.2017    
6288 2 Doležel   Štěpán     Zlín  Zlínský  Junák - svaz skautů a skautek ČR   8.10.2011    
1020 2 Doleželová   Petra   Dami   Bystřice pod Hostýnem  Zlínský    8/01    
5366 2 Dopita   Michael   Boule   Tábor  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.  17.2.2012    
3151 2 Dopitová   Barbora   Bára   Vizovice  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  10/2009    
2249 2 Dorčák   Jan   Kocour   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  3/98    
2303 2 Dorčáková   Gabriela   Gabra   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  3/98    
5580 2 Doseděl   Petr   Hryzal   Lutín  Olomoucký  Duha  2011    
5813 2 Dostál   Pavel     Kolín  Středočeský  ČČK   12.7.2012    
7018 2 Dostál   Antonín   Klajd   Ostrava  Moravskoslezský  Junák-svaz skautů a skautek ČR, přístav Eskadra Ostrava   7.12.2014    
7497 2 Dostálová   Kateřina   Zdravíčko   Čelechovice  Olomoucký  KaP HA-HÁ  10/2017    
2978 2 Doubravová   Lenka   Teta   Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  6/99    
4461 2 Doxanský   Jan     Mutěnice   Jihomoravský  DDM   1992    
7080 2 Drápalík   Martin   Mládě   Nové Město na Moravě  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  2013    
2027 2 Drápela   Roman     Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  1998    
4008 2 Draská Prokšová   Vendula     Plzeň  Plzeňský  Duha  7/2016    
1804 2 Draslík   Lukáš     Most  Ústecký  Orion LTM   6/97    
5649 2 Dražková   Silva   Wiki   Přeštice  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  18.7.2013    
2544 2 Dresler   Jarda     Hostinné  Královehradecký  SDH   2005    
4401 2 Dressler   jarda     Hostinné  Královehradecký  SDH      
4117 2 Dřevová   Jana   Vědma   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  7/05    
3219 2 Drexlerová   Lenka   Lenča   Třebič  Vysočina  O.s.Kadet   6/07    
3262 2 Drnovský   Radek     Rosice u Brna  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/05    
3263 2 Drozd   Pavel     Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/05    
392 2 Družík   Miroslav     Trenčín  Slovensko       
393 2 Dubská   Božena   Generál   Karlín  Jihomoravský  DDM   2010    
2132 2 Ducháček   Milan     Brno  Jihomoravský  Bobří stopa     
394 2 Duda   Milan   Tukejz   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
395 2 Duda   Petr   Dudlík   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
6652 2 Dudková   Jitka   Judy   Skuteč  Pardubický   Junák svaz skautů a skautek v Čr   2/7/2014    
2543 2 Dufek   Ladislav     Rohoznice u Miletína  Královehradecký  SDH   2005    
5030 2 Dula   František     Popovice  Zlínský  Nezávislá   1986    
1032 2 Dumková   Jindřiška   Eržika   Sokolov  Karlovarský  Duha  26.3.2004    
6963 2 Durajová   Zdeňka     Klabava  Jihočeský  Děti Řepice   10.12.2016    
6719 2 Ďurica   David   Bučivoj   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
4462 2 Duroň   Jiří   ml.   Ždánice  Jihomoravský  DDM   1992    
1601 2 Dušková   Karolína   Souček   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  2003    
2751 2 Dušková   Lenka   Léňa   Rychnov nad Kněžnou  Královehradecký  DDM      
6729 2 Dvořáček   Jiří   Jirka   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
396 2 Dvořák   Jan   Hanýs   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
4320 2 Dvořák   Martin   Bíďa   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  7/09    
2938 2 Dvořák   Martin   Popílek   Habartov  Karlovarský  Junák - český skaut z.s.  2/07    
3276 2 Dvořáková   Dana   Noina   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/06    
1685 2 Dvořáková   Lenka   Bimbo   Znojmo  Jihomoravský  Čtverka      
4973 2 Dvorský   Václav     Staříč  Moravskoslezský  Nezávislá   2005    
1034 2 Dvorský   Jakub     Frýdek-Místek  Moravskoslezský  Nezávislá   2005    
8947 2 Dymáček  Tomáš    Tišnov  Jihomoravský  CASD  13.10.2018   
6487 2 Ebel   Petr   Eblík   Krnov  Moravskoslezský  KaP HA-HÁ  8/2016    
7581 2 Eckardtová   Denisa     Praha  Hlavní město Praha  Děti Řepice   10.12.2016    
2490 2 Egner   Jaroslav   Kadet   Králíky  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  4/04    
397 2 Eiselt   Gustav     Jablonec nad Nisou  Liberecký  ČSTV     
3022 2 Eitler   Jiří   Jura   Nový Jičín  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
6640 2 Eliášek   Robin   Robin   Praha  Hlavní město Praha  Profesor - Gymnázium U Libeňského zámku   12/10/2013    
2546 2 Erlebach   Jarda     Vrchovina  Královehradecký  SDH   2005    
4369 2 Erlebachová   Petra     Vidochov  Královehradecký  SDH      
2013 2 Esentier   Martin   Esík   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2001    
5545 2 Fabián   Martin   Kešu   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2006    
4125 2 Fabián   Jakub   Swišť   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  9/08    
4124 2 Fabiánová   Radka   Skippy   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  9/08    
8184 2 Faltýnek   Jan   Hóhé   Boskovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  23.12.2016    
6642 2 Faltýnková   Anna   Lenoška   Boskovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  23.12.2016   
3798 2 Famfulíková   Hana   Myg Myg   Morašice  Pardubický   Pionýr z.s.  15.7.2011    
3890 2 Farana   Rostislav   Hají   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2002    
3421 2 Fazekas   Marek   Mates   Olomouc  Olomoucký  Duha  1995    
3418 2 Fazekasová   Eva   Liška   Olomouc  Olomoucký  Duha  1995    
6730 2 Fedaš   Miloš   Mlhoš   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
4974 2 Feranec   Milan     Frýdek-Místek  Moravskoslezský  Nezávislá   2001    
399 2 Ferenc   Milan     Frýdek-Místek  Moravskoslezský  Nezávislá      
5803 2 Fiala   Tomáš     Horšovský Týn  Plzeňský  ČSCH   1.9.2015    
3360 2 Fiala   Václav   Kep   Olomouc  Olomoucký  Duha  2005    
5351 2 Fialová   Jiřina     Třebič  Vysočina  Halahoj  14.11.2015    
400 2 Fiamoli   Bronislava   Bankéřka   Ždánice  Jihomoravský  KaP HA-HÁ     
2547 2 Figerová   Petra     Vlčice  Královehradecký  SDH   2005    
4031 2 Filala   Petr   Peťan   Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.     
402 2 Filipi   Leonard   Vosák   Brloh  Jihočeský  tramp      
4463 2 Filipi   Marie     Brloh  Jihočeský  Žabák   1990    
401 2 Filipi   Dana     Brloh  Jihočeský  tramp      
4424 2 Filipová   Jana   Rajče   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2009    
4464 2 Filová   Jana     Ždánice  Jihomoravský  DDM   1992    
6212 2 Fink   Jan   Bob   Velká Jesenice  Královehradecký  Duha Modrá Střelka   7/2014    
6489 2 Finková   Barbora     Náchod  Královehradecký  Duha Modrá Střelka   7/2014    
3966 2 Fischer   Jiří   Agent   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2014    
2478 2 Fischerová   Věnceslava   Vendulka   Česká Lípa  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  2/05    
6823 2 Fišer   Tomáš   Tom   České Budějovice  Jihočeský  POHODÁŘI VSKH  5/2010    
404 2 Fišera   Petr     Rtyně v Podkrkonoší  Královehradecký  Svazarm, Junák      
3074 2 Fišerová   Vendula   Vendulka   Česká Lípa  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  9/06    
5697 2 Flégl   Daniel   Dan   Náchod  Královehradecký  Déčko Náchod   20.7.2014    
3616 2 Flodr   Jakub     Spálov  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
2019 2 Fojtíková   Veronika     Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  03    
2025 2 Fojtíková   Karin   Judy   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  1098    
2754 2 Fojtů   Veronika     Havířov  Moravskoslezský  ČTU      
4082 2 Foltýnová   Eliška   Liška   Kroměříž  Zlínský  Středisko Polárka Kroměříž   7/2012    
1498 2 Forbelská   Ludmila   Bliky   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
5370 2 Formánková   Monika   Moňa   Tábor  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.  17.2.2012    
406 2 Fořt   Miroslav   Stopař   Dečín  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  12/2002    
407 2 Fořtová   Jitka   Kominík   Dečín  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  12/2002    
2011 2 Frančík   Ondřej   Chroust   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
6150 2 František   Máška   Kanyatara   Příbram  Středočeský  Svaz skautů a skautek ČR   15.7.2012    
8161 2 Freiwald   Michal   Mini   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12.15    
6847 2 Friml   Vít   Jezevec   Studénka  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  5/17/2014    
5015 2 Fritscherová   Ola     Heřmanův Městec  Pardubický   Nezávislá   1985    
7889 2 Frnka   Roman   Frny   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci   26.6.2014    
2633 2 Froněk   Petr   Lišák   Unhošť  Středočeský  PO  1/97    
3416 2 Fryblík   David   Dodo   Olomouc  Olomoucký  Duha  1992    
5242 2 Frýdlová   Františka     Opava  Moravskoslezský  ČSCH   6/2010    
408 2 Frydrych   Jiří   Medvěd   Polička  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
7618 2 Fúsek ml.   Tomáš     Mikulášovice  Ústecký  Asociace TOM ČR - Mikulášovice   17.11.2015    
5322 2 Gabzdyl   Pavel     Havířov  Moravskoslezský    3/2015    
3777 2 Gadulová   Veronika   Žena   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  6/2010    
6093 2 Gajda, ing   Petr     Opava  Moravskoslezský  ČSCH   1.8.2013    
7041 2 Gajdoš   Jan   Šipka   Ostrava  Moravskoslezský  Junák-svaz skautů a skautek ČR, přístav Eskadra Ostrava   8.12.2013    
7853 2 Gajdušek   Petr   Gajdy   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci   30.8.2017    
8363 2 Gajdušek   Jakub     Břeclav  Jihomoravský  7 DNÍ  19.7.2017    
4465 2 Galba   Zdeněk   Neb   Brno  Jihomoravský  Zálesák   2002    
410 2 Galia   Radim     Ždánice  Jihomoravský  Astornom     
2175 2 Garguláková   Jana   Pajda   Horní Suchá  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2003    
411 2 Gavelčík   Michal   Měsíc   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
7118 2 Gavlík   Michal   Gimly   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   2008    
2493 2 Ge   Leo   Hathy   Wien  Rakousko  PPÖ skauti   11/95    
6227 2 Ge   Filip   Radio   Praha  Hlavní město Praha  středisko LUX   2006    
8007 2 Gebrová   Zuzana   Kapka   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., Mazaskazi Wanča     
7961 2 Gebrová   Zuzana   Skřítek   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., Mazaskazi Wanča  2005    
2939 2 Genčur   Miroslav   Genny   Horní Slavkov  Karlovarský  Junák - český skaut z.s.     
2940 2 Genčurová   Iveta   Šotek   Horní Slavkov  Karlovarský  Junák - český skaut z.s.     
2960 2 Geráková   Lenka     Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  9/06    
2757 2 Gerbery   Juraj   Gebroš   Praha  Hlavní město Praha       
3910 2 Gibala   Adam   Evka   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1997    
5159 2 Giesel   Libor   Niank   Zábřeh  Olomoucký  Junák-Shawnee   1989    
5892 2 Gill   Tomáš     Kuřim  Jihomoravský  Liščí team Brno  19.7.2013    
4439 2 Glasová   Ivana   Kalkul   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2007    
5359 2 Godhart   Aleš   Harry   Třebič  Vysočina  Halahoj  2/2010    
2220 2 Gongolová   Šárka   Arin   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2008    
4958 2 Goža   Daniel     Brno  Jihomoravský  Nezávislá   1991    
2014 2 Gregor   Adam   Švéd   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2000    
1964 2 Grimm   Jan   Rex   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  6/07    
5775 2 Groh   Jakub     Trutnov  Královehradecký  Eldorádo  2010    
6733 2 Grycz   Milan   Hardy   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
6718 2 Grycz   Karel   Kodžak   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
4466 2 Grym   Jakub     Brno  Jihomoravský  Zálesák   2002    
412 2 Gurecká   Lea     Frýdek-Místek  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
6424 2 Habáň   Vít   Elektron   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2012    
8579 2 Habr   Ondřej      Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2016   
3209 2 Hadaš   Libor     Krnov  Moravskoslezský  Duha  2004    
4467 2 Hadová   Marie   Had   Ždánice  Jihomoravský  Zálesák   2005    
4642 2 Hajduchová   Romana     Čejč  Jihomoravský  DDM   2010    
4252 2 Hájek   Zdeněk   Koryto   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
3113 2 Hájek   Ondřej   Čaroděj   Zlín  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  2005    
1798 2 Hajflerová   Jitka   Píšťalka   Most  Ústecký  KŽK   10/92    
2180 2 Hájková   Markéta   Bambulka   Olomouc  Olomoucký  Duha  2005    
2169 2 Hájková   Vendula   Brenda   Olomouc  Olomoucký  Duha  2004    
3043 2 Hájková   Hana   ET   Šenov  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  12/06    
8661 2 Hájková   Kateřina       Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  7.8.2014   
414 2 Hajnoch   Jan     Frýdek-Místek  Moravskoslezský  Nezávislá   2000    
4319 2 Hajžman   Marek   Rovno   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  7/09    
8598 2 Hakl   Radek     Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2017   
2136 2 Hála   Radek     Luleč-Nemojany  Jihomoravský  Bobří stopa     
415 2 Hála   Antonín   Tony   Polichno  Slovensko       
416 2 Hamera   Miroslav     Holešov  Zlínský  ČSOP     
3524 2 Hamerle   Petr   Šmudla   Vrchlabí  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
3533 2 Hamerský   Karel   Vlček   Česká Lípa  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  2/07    
2635 2 Hamouz   Václav   Váha   Kladno  Středočeský  Asociace TOM ČR  1/97    
4468 2 Hanáček   Stanislav     Čejč  Jihomoravský  DDM   1992    
417 2 Hanáčková   Zuzana     Morkovice-Sližany  Zlínský  Pionýr z.s.     
4646 2 Handschkeová   Ivana   Ifča  Kostelec  Jihomoravský  DDM   24.2.2018   
3306 2 Hanka   Petr   Brtník   Liberec  Liberecký  Pionýr z.s.  1997    
8267 2 Hanosek   Pavel     Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2016    
2763 2 Hanták   Petr   Piškot   Valašské Meziříčí  Zlínský  Asociace TOM ČR     
3278 2 Hanzelka   Tomáš   Tomík   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/06    
1780 2 Hanzlíková   Lucie     Most  Ústecký  Naturo   3/92    
7002 2 Hartl   Karel     Praha  Hlavní město Praha  ČSCH   1.11.2014    
4469 2 Hašková   Jitřenka     Ždánice  Jihomoravský  DDM   1992    
3242 2 Hauková   Zuzana   Zličín   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  2013    
3531 2 Haupt   Vilém     Česká Lípa  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  1/07    
6972 2 Hauptman   Karel     Brno  Jihomoravský  Royal Rangers  7.7.2013    
7150 2 Havelka   Petr   Bobo   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   8.5.2016    
8162 2 Havelka   Pavel   Havizz   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12.15    
6086 2 Havetta   Alexander   Axder   Brno  Jihomoravský  Moravian LARP z.s.  16.12.2015   
7005 2 Havlíček   Pavel   Pája   Střelice  Olomoucký  ČSCH   1.8.2015    
1802 2 Havlíček   Tomáš   M.Jean   Most  Ústecký  Naturo   4/01    
7472 2 Havlíček   Rostislav   Piškot   Nové Město na Moravě  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  2015    
2975 2 Havlíčková   Marie   Máří   Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  12/06    
7780 2 Havlík   Ondřej   Ondra   Ostrava  Moravskoslezský  SMĚR Centrum volného času, z.s.   17.12.2016    
4115 2 Havlištová   Michaela   Bicy   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  7/08    
2179 2 Havránek   Petr   Doktor   Havířov  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2006    
5058 2 Havránková   Lenka     Vřesovice  Jihomoravský  KaP HA-HÁ  1999   
6861 2 Heger   Vilém     Letonice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  31.7.2015    
7790 2 Hein   Patrik   Patrik   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ  26.11.2016    
418 2 Heinzl   Milan     Šternberk  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
419 2 Hejcmanová   Ingrid     Náchod  Královehradecký  Asociace TOM ČR     
8141 2 Hejduková   Kateřina   Katka   Kostelec nad Černými lesy  Středočeský  Skaut   1.9.2016    
2711 2 Hejsek   Michal   Medvěd   Třebič  Vysočina  O.s.Kadet   2/2009    
8012 2 Helešicová   Klára   Karel (Králík)  Břeclav  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  8.7.2017   
420 2 Heppler   David     Chropyně  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
7170 2 Herman   Jan   Hermiš   Kroměříž  Zlínský  středisko Polárka Kroměříž   7/2017    
1824 2 Herman   Vladimír   Žabák   Dečín  Ústecký  Severka   11/92    
6210 2 Hermanová   Dagmar   Dáša   Náchod  Královehradecký  Eldorádo  27.7.2013    
8893 2 Herynek  Jiří    Krnov  Moravskoslezský  Spol. Severských pánů z Krnova   2018   
1644 2 Herzán   Lubomír   Borek   Třebič  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  8.10.94    
422 2 Hladíková   Martina     Chýnov  Jihočeský  ABC  2000    
8819 2 Hladký  Richard  Kecka  Břeclav  Jihomoravský  Skautský oddíl Plamen  19.7.2018   
7606 2 Hlásenský   Martin     Příbor  Moravskoslezský  ČSCH   1.10.2015    
4062 2 Hlaváč   Martin     Moravská Třebová  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  2010    
6062 2 Hlavačková   Monika   Veverka   Mikulov  Jihomoravský  7 DNÍ  20.5.2012    
2766 2 Hlavatá   Simona   Simík   Náchod  Královehradecký  klub Sun      
4471 2 Hlavinka   Josef     Ždánice  Jihomoravský  DDM   1990    
4472 2 Hlavinka   Josef     Bukovany u Hodonína  Jihomoravský  DDM   1990    
423 2 Hlavnička   Miroslav   Bambus   Tábor  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.     
8702 2 Hlubuček  Pavel     Náchod  Královehradecký  Rescue Camp  28.7.2018   
2034 2 Hníková   Petra   Ještěrka   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  98    
424 2 Hnyk   Petr     Teplice nad Metují  Královehradecký  Asociace TOM ČR     
7811 2 Ho   Dieu Hien   Linda   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  27.8.2016    
1729 2 Hobzeková   Olga     Praha  Hlavní město Praha    4/02    
7122 2 Hobzová   Jana, st.     Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   2003    
425 2 Hockeová   Martina   Andy   Pardubice  Pardubický   KŽK      
426 2 Hofírková   Jana     Šternberk  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
4273 2 Holásek   Martin   Čaroděj   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  8/09    
6720 2 Holásek   Přemysl   Mour   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
7191 2 Holásková   Blanka   Bronťa   Klobouky u Brna  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  13.8.2015    
7856 2 Holečková   Veronika   Holy   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci   30.8.2017    
8272 2 Holobrádek   Jakub   Učeň   Břeclav  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  14.10.2016    
6397 2 Holomková   Ilona   Ilča   Litomyšl  Pardubický   Pionýr z.s.  4.3.2018   
4473 2 Holubcová   Michaela   Bobina   Nová Paka  Královehradecký  Zálesák   2005    
6484 2 Holzknechtová   Nikola   Nik   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  27.8.2016    
1649 2 Homa   Tomáš   Houmr   Jihlava  Vysočina  Pionýr z.s.  1.3.03    
3051 2 Homolková   Petra   Mazel   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2005    
3279 2 Honza   Luděk     Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/06    
3243 2 Honzová   Katka   Klíště   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  17.7.2010    
6416 2 Hora   Vladimír   Lapi   Praha  Hlavní město Praha    16.2.2018   
8373 2 Hora   Jiří     Úvaly  Středočeský  Jonatán   18.10.2018   
3804 2 Horák   Jakub   Kubas   Sedliště  Pardubický   Pionýr z.s.  12.8.2010    
6967 2 Horák   Jiří   Smokeman   Ostrava  Moravskoslezský  Royal Rangers  19.7.2013    
428 2 Horák   Břetislav   Mac Gyver   Kojetín  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
429 2 Horák   Josef   Jožan   Brno  Jihomoravský  DDM      
430 2 Horčica   Michal   Číča   Brno  Jihomoravský  Pisík   12/91    
6685 2 Horehleďová   Kateřina   Housenka   Sezimovo Ústí  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.  4/2016    
2145 2 Horká   Eva   Rezeda   Humpolec  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  3/05    
6200 2 Horký   Jaromír     Praha – Dubeč  Hlavní město Praha  ČSCH   5.7.2012    
2144 2 Horký   Tomáš   Horymír   Humpolec  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  3/05    
5874 2 Horký   Jiří   Poměnka   Náměšť nad Oslavou  Vysočina  Javořice  7/2011    
431 2 Horňák   Lubomír     Ždánice  Jihomoravský  Sokol      
6853 2 Horníčková   Lenka     Letonice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2004    
4335 2 Hornová   Monika   Monča   Brno  Jihomoravský  Hnutí Brontosaurus   2/2012    
2769 2 Horová   Veronika   Verča   Nové Město na Moravě  Vysočina  Junák - český skaut z.s.     
8375 2 Horová   Jana     Úvaly  Středočeský  Jonatán   29.4.2017    
7067 2 Horváthová   Kateřina   Ká   Nové Město na Moravě  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  2015    
432 2 Hosnedl   Jan   Housenka   Plzeň  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  4/94    
5835 2 Hosová   Markéta   Matty   Jihlava  Vysočina  Javořice  7/2011    
3898 2 Hoš   Petr   Pedro   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1998    
3914 2 Hošová   Zuzana   Zajda   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2000    
3897 2 Hošová   Sylva   Vichřice   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1998    
6796 2 Hotárková   Anna     České Budějovice  Jihočeský  Rodinné centrum ROZÁRKA   5/2012    
7947 2 Hotmarová   Anna   Anička   Tábor  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.  7/15    
3977 2 Houda   Michal   Houdík   Tábor  Jihočeský  Pionýr z.s.  2010    
3244 2 Hovorka   Jiří   Brontík   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/08    
1608 2 Hovorka   Radek     Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  1/04    
5997 2 Hozová   Andrea   Andrejka   Šumperk  Olomoucký  ČTU   8/2002    
8334 2 Hozová   Andrea   Andrejka   Šumperk  Olomoucký  ČTU   8/2002    
433 2 Hrabáková   Ivana   Šárka   Chropyně  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
3281 2 Hrabalová   Simona   Simča   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/06    
434 2 Hrabinec   Milan   Míša   Kunovice  Zlínský       
7524 2 Hradilová   Andrea     Hodonín  Jihomoravský  Zálesáci   11.8.2017    
3282 2 Hrbková   Alice   Ája   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/06    
4666 2 Hrbotický   Jan   Jeník   Ždánice  Jihomoravský  KaP HA-HÁ  7.8.2014    
7770 2 Hrdlík   Lubomír   Špunt   Mikulov  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  10.12.2016    
5919 2 Hrdonka   Vlastimil   akéla   Stod  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  1991    
2076 2 Hřebík   Jaroslav   Houser   Nová Včelnice  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.     
2016 2 Hřivnáč   Radim   Kaktus   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  98    
435 2 Hrňa   Petr   Lupo   Buchlovice  Jihomoravský       
8143 2 Hrnčíř   Stanislav   Standa   Kostelec nad Černými lesy  Středočeský  Skaut   1.9.2016    
8144 2 Hrnčířová   Alžběta   Albi   Kostelec nad Černými lesy  Středočeský  Skaut   1.9.2016    
8920 2 Hrochová  Lucie  Lucka  Vrchlabí  Královehradecký  Funny z.s.  8.9.2018   
436 2 Hromádka   Tomáš   Krizmen   Praha  Hlavní město Praha  SPJF      
437 2 Hromek   Pavel     Kyjov  Jihomoravský  KaP HA-HÁ  10/1993    
5940 2 Hronek   František   Koule   Jeníkov  Pardubický     17.11.2018   
5440 2 Hrouda   Ladislav     Strakonice  Jihočeský  Duha-Husot   9/2010    
3894 2 Hrubá   Lucie   Špendlík   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2000    
4862 2 Hrušková   Marie     Bystřice pod Hostýnem  Zlínský  Nezávislá   1968    
1803 2 Hrůza   Roman     Most  Ústecký  Orion LTM   2/2000    
7062 2 Hubáčková   Anna     Nové Město na Moravě  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  2015    
4266 2 Hubíková   Lenka   Zoubek   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2001    
4178 2 Hubka   Lukáš     Náchod  Královehradecký  Duha  7/01    
3597 2 Hubková   Zuzana     Choceň  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  8/07    
3545 2 Hübler   Josef   Pípa   Sokolov  Karlovarský  Duha  1993    
6688 2 Hudeček   Petr   Profesor   Tábor  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.  7/27/2013    
6723 2 Hudský   Petr   Pitris   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
8134 2 Hujdová   Marie     Krnov  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s., středisko Krnov  7.15    
439 2 Hurdálek   Karel     Hronov   Královehradecký  ČSOP     
8669 2 Husák  Jiří   Jirka    Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  29.8.2015   
438 2 Husníková   Kamila   Sojka   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  12/2002    
7888 2 Hykl   Adam   Hyky   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci   21.12.2012    
7817 2 Hyková   Kateřina   Křítek   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  25.8.2018   
2218 2 Hynčica   Jiří   Gonio   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/98    
5530 2 Hyvnar   Kryštof   Kolumbus   Kopřivnice  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  102010    
6845 2 Hývnarová   Zuzana   Myšík   Závišice  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  5/17/2014    
2773 2 Ilenin   Pavol   Snehuliak   Dolný Kubín  Slovensko  SISK      
6064 2 Ilgner   Jiří     Mikulov  Jihomoravský  7 DNÍ  20.5.2012    
5282 2 Ingr   Zdeněk   Bígl   Skoronice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2011    
1144 2 Irovská   Magda   Kašty   Bystřice pod Hostýnem  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  8/01    
7496 2 Irvingová   Iveta   Liška   Starý Plzenec  Plzeňský  Jednatelka Leteckého historického klubu gen. Jana R. Irviga,  18.8.2015    
3788 2 Jáchim   Michal   Myšák   Vysoké Chvojno  Královehradecký  Pionýr z.s.  13.7.2018   
7593 2 Jaglová   Radka   Houska   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2014    
4059 2 Jagoš   Miroslav   Kokr   Veselí nad Moravo  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2009    
4194 2 Jagoš   Pavel   Pavlík   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/08    
4060 2 Jagošová   Hana   Plameň   Veselí nad Moravo  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2009    
5085 2 Jakešová   Romana     Želetice  Jihomoravský  DDM   2010    
4373 2 Jakl   Petr     Hřibojedy  Královehradecký  SDH   11/08    
8704 2 Jakoubková  Pavlína     Hronov   Královehradecký  Rescue Camp  28.7.2018   
4280 2 Janák   Lukáš   Luke   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  8/06    
6027 2 Janča   Luděk   Joe   Vracov  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  08/2015    
6711 2 Jančík   Miroslav   Makalůzo   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
5998 2 Jančík   Jiří   Grizzly   Šumperk  Olomoucký  ČTU   6/2011    
8335 2 Jančík   Jiří   Grizzly   Šumperk  Olomoucký  ČTU   6/2011    
5983 2 Jančíková   Jana   Vochomůrka   Šumperk  Olomoucký  ČTU   6/2011    
8706 2 Jandáček  Jakub    Hronov   Královehradecký  Rescue Camp  28.7.2018   
6797 2 Janecká   Eliška   Eli   České Budějovice  Jihočeský  Rodinné centrum ROZÁRKA   5/2012    
2774 2 Janeček   Petr   Špage   Vrané nad Vltavou  Středočeský  ČSOP     
2612 2 Janeček   Roman   Švejk   Hodonín  Jihomoravský  Zálesák   9/2000    
449 2 Janečková   Iva   Světlo   Pardubice  Pardubický        
4317 2 Janečková   Pavla   Mája   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  7/09    
451 2 Janhuba   Petr   Číňan   Zábřeh  Olomoucký  Junák-Shawnee   1998    
4989 2 Janíček   Josef     Bratislava  Slovensko  Nezávislá   1968    
7078 2 Janíček   Jiří   Šerif   Nové Město na Moravě  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  2014    
5032 2 Janíková   Alena     Uherské Hradiště  Zlínský  Nezávislá   1980    
4479 2 Janka   Martin     Ždánice  Jihomoravský  DDM   2006    
479 2 Janková   Miroslava     Rtyně v Podkrkonoší  Královehradecký  Svazarm, Junák      
478 2 Janková   Marie     Rtyně v Podkrkonoší  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
1154 2 Jankovcová   Kateřina     Strakonice  Jihočeský  Duha-Husot   6/02    
5455 2 Jánošík   Jiří   Jura   Písečná  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  12/2011    
481 2 Janota   Jiří   Jelen   Přerov  Olomoucký  tramp      
5809 2 Janouch   Zdeněk     Kolín  Středočeský  ČČK   12.7.2012    
5563 2 Janoušek   Luboš   Panpouch   Chlumčany  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  8/2011    
5401 2 Janoušková   Bohumila   Miluška   Karlovy Vary  Karlovarský  Junák - český skaut z.s.  18.5.2012    
3803 2 Janoušková   Věra   Věrka   Třebič  Vysočina  Pionýr z.s.  9.8.2012    
5733 2 Janovský   Andrej     Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2016   
7437 2 Jánský   Jaroslav   Jara   Mikulov  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  10.7.2015    
5796 2 Jansová   Lída   Lorděso   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2013    
7616 2 Januš   Jan   Henry   Zubří  Zlínský  Radost-Ostrava, OS   15.11.2015    
2775 2 Jarošíková   Štefania   Štěpánka   Havířov  Moravskoslezský  DDM      
3283 2 Jarošová   Hana     Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/06    
3701 2 Jarušek   Petr   Žblept   Brno  Jihomoravský  Hnutí Brontosaurus   9/09    
483 2 Jaško   Martin   Jabko   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
482 2 Jaško   Jan   Směch   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
2777 2 Javorek   Roman   Rosťa   Třebič  Vysočina  O.s.Kadet      
484 2 Javorský   Jiří     Sezimovo Ústí  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.     
486 2 Jech   Vladislav   Kamzík   Praha  Hlavní město Praha  Junák - český skaut z.s.  6/01    
8383 2 Jech   Martin   Ježek   Ohrobec  Středočeský  Medvíďata   28.7.2017    
8384 2 Jechová   Šárka   Mája   Ohrobec  Středočeský  Medvíďata   28.7.2017    
1783 2 Ječmenová   Karolína   Kendy   Jirkov  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  8/99    
485 2 Jedlička   Vít   Jehlinka   Kaplice  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.     
4122 2 Jedlinský   Marek   Profesor   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  7/08    
8936 2 Jelínková  Tereza   Terka  Jihlava  Vysočina  Javořice  28.7.2018   
2189 2 Jemelková   Jana   Poměnka   Olomouc  Olomoucký  Duha  2005    
1788 2 Jenč   Miroslav   Šeba   Jiříkov  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  8/92    
1789 2 Jenčová   Lenka   Vlčice   Jiříkov  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  8/92    
3889 2 Jeništová   Eva   Evik   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2002    
1791 2 Jezerská   Lucie   Kecal   Most  Ústecký  Atlantis  10/93    
5759 2 Ježek   Libor   Bodlina   Náchod  Královehradecký  Eldorádo     
5361 2 Ježková   Jana   Mamina   Aš  Karlovarský  Junák - český skaut z.s.  7/2011    
1598 2 Jičínská   Šárka     Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  2005    
6271 2 Jílková   Veronika   Veverka   Litomyšl  Pardubický   Pionýr z.s.  25.8.2012    
3659 2 Jindrová   Kateřina   Pachanga   Chotíkov  Plzeňský  Junák - svaz skautů a skautek ČR   18.11.2012    
1654 2 Jirásková   Lucie     Třebič  Vysočina  Delfíni   30.11.03    
7883 2 Jiřina   Hrnčířová   Lavina   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
5777 2 Jirmanová   Věra   Teta   Hronov   Královehradecký  Eldorádo     
488 2 Jiroušková   Zuzana     Dubany  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
2297 2 Jírů   Blanka   Pepina   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/03    
7119 2 Joachim   Petr   Jocho   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   2008    
537 2 Johančíková   Renata     Tábor  Jihočeský  učitelka tance      
3765 2 Johnová     Žížala   Frýdek-Místek  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  5/08    
450 2 Jongepierová   Iva     Veselí nad Moravo  Jihomoravský  ČSOP     
3020 2 Jonkyšová   Veronika   Pypy   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2006    
538 2 Joura   Jiří     Bzenec  Jihomoravský  DDM      
8163 2 Juda   Jaroslav   Jarda   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12.15    
3130 2 Juras   Stanislav   Monty   Podivín  Jihomoravský  YMCA skauti      
2407 2 Jurčíková  Eliška   Liška   České Budějovice  Jihočeský  Toulavý vítr  7/2018   
2890 2 Jurnečka   Slavomil   Bobr   Žatec  Ústecký  Ksigudan   2006    
2511 2 Jurtíková   Veronika   Viki   Brno  Jihomoravský  Bobří stopa  9/08    
6201 2 Kabátová   Pavla     Šišma  Olomoucký  ČSCH   5.7.2012    
6217 2 Kabelíková   Vendula   Veňa   Zlaté Hory  Moravskoslezský  Junák - svaz skautů a skautek ČR   12.7.2013    
8616 2 Kabelová  Blanka  Holdegrrón  Mutěnice   Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  9/2017   
539 2 Kábrt   Jaroslav    Rtyně v Podkrkonoší  Královehradecký  Svazarm, Junák      
6662 2 Kacerovský   Jan   Akela   Plzeň  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  11.7.2016    
8023 2 Kacerovský   Jan   Akela   Plzeň  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  10.7.2016    
3515 2 Kadláček   Pavel   Racek   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., Mazaskazi Wanča  7/2016    
3514 2 Kadláčková   Zdenka   Sekora   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., Mazaskazi Wanča  7/2016    
8165 2 Kadlec   Miroslav   Míra   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12.15    
8164 2 Kadlec   Martin   Kadli   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12.15    
3157 2 Kadlecová   Zuzana     Vizovice  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  10/2009    
2784 2 Kadlečková   Dagmar   Tadáša   Náchod  Královehradecký  SHD      
7879 2 Kaduch   Pavel   Kady   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
8025 2 Kaduchová   Monika     Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
1651 2 Kafoněk   Lukáš   Kitin   Třebič  Vysočina  T.O.Dakota   2.11.03    
6848 2 Kahánek   Martin   Nudla   Kopřivnice  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  5/17/2014    
2250 2 Kajnar   Petr   Txi   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/95    
540 2 Kaláb   Radek   Sekera   Olomouc  Olomoucký  Duha  1992    
7781 2 Kalábová   Eva   Ježek   Ostrava  Moravskoslezský  SMĚR Centrum volného času, z.s.   17.12.2016    
6977 2 Kalenda   Jiří   George   Liberec  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  1.5.1996    
6801 2 Kaletová - Martínková   Jitka     České Budějovice  Jihočeský  Rodinné centrum ROZÁRKA   5/2010    
4826 2 Kalina   Jan     Moravské Prusy   Jihomoravský  Nezávislá   1968    
8277 2 Kalivodová   Lucie   Elfi   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2017    
4330 2 Kalužík   Stanislav     Mikulčice  Jihomoravský  Hnutí Brontosaurus   9/09    
1827 2 Kamold   Jiří   Káňa   Klášterec nad Ohří  Karlovarský  ČTU   8/93    
8815 2 Káňa  Štěpán  Káně  Břeclav  Jihomoravský  Skautský oddíl Plamen  19.7.2018   
6726 2 Kaňa   Stanislav   Pinďa   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
541 2 Kanclová   Petra   Poetka   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
6841 2 Kaniak   Jan   Káně   Kopřivnice  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  5/17/2014    
3806 2 Kaňková   Markéta   Marky   Výprachtice  Královehradecký  Pionýr z.s.  7/2000    
543 2 Kaňovská   Sylva   Syki   Staré Město u Uher. Hradiště  Zlínský       
544 2 Karafiát   Martin   Žabák   Blešno-Svinary  Královehradecký  Asociace TOM ČR     
2460 2 Karban   Petr   Ahmed   Mimoň  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  9/04    
8028 2 Karel   Otto   Waun   Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  8/2017    
3736 2 Karhánková   Hana     Olomouc  Olomoucký  Duha  8/09    
1641 2 Karkulík   Jiří     Třebič  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  8.10.94    
2296 2 Karlová   Eva   Myška   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/01    
545 2 Karmolt   Jiří     Klášterec nad Ohří  Karlovarský  ČTU      
2174 2 Kárník   Michal   Šípek   Havířov  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2003    
6148 2 Kašpar   Jan     Kolín  Středočeský  ČČK      
8387 2 Kašpar   Jiří     Ostrava  Moravskoslezský  Duha  8.5.2017    
546 2 Kašpárek   Josef     Ždánice  Jihomoravský  ZŠ      
4359 2 Kašparides   Tomáš     Třebič  Vysočina  Klub hrádek   9/2009    
1637 2 Kašparides   Tomáš   Dědek   Třebič  Vysočina  Klub Hrádek   09/2009    
4850 2 Kašparová   Vlaďka     Kroměříž  Zlínský  Nezávislá   1970    
1725 2 Kašparová   Jana   Myška   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  2005    
7116 2 Kaus   Petr   Křáček   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   2012    
547 2 Kávová   Gábina     Hronov   Královehradecký  VOM      
4169 2 Kejdanová   Barbora   Sára   Náchod  Královehradecký  Duha  7/01    
7152 2 Kettnerová   Kamila     Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   8.5.2016    
548 2 Kholová   Anna     Ždánice  Jihomoravský  DDM      
7473 2 Kinc   Jiří   George   Nové Město na Moravě  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  2015    
7476 2 Kinc   Jiří   Balú   Nové Město na Moravě  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  2015    
549 2 Kinčlová   Stanislava     Příšovice  Liberecký       
3227 2 Kindermann   Ondřej     Boskovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  27.4.2013    
7614 2 Kirchmayer   Jozef   Dodo   Bratislava  Slovensko  Detská organizácia Yeti   23.1.2016    
7611 2 Kirchmayer   Miloš   Miloš   Bratislava  Slovensko  Detská organizácia Yeti   01/2016    
6297 2 Kirchner   Jan   Žán   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  2012    
6352 2 Klabanová   Ema     Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  8.7.2014   
2785 2 Klega   Jan   Hanz   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2002    
6498 2 Klemšová   Zdeňka     Moravská Třebová  Pardubický   Duha     
4987 2 Klena   Vojtěch     Bratislava  Slovensko  Nezávislá   1968    
3779 2 Klepek   Lukáš   Bidlo   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  12/2009    
8709 2 Kligl  Patrik  Prcek   Náchod  Královehradecký  Rescue Camp  28.7.2018   
5769 2 Klikarová   Hana     Hronov   Královehradecký  Eldorádo     
8391 2 Klimek   Roman   Rychlík  Ždánice  Jihomoravský  KaP HA-HÁ  8/2018   
7880 2 Klímková   Kateřina   Rybízek   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
8684 2 Klímová  Andrea       Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  5.8.2017   
6969 2 Klimša   Jan     Ostrava  Moravskoslezský  Royal Rangers  19.7.2013    
5526 2 Klindera   Tomáš   Kokos   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  12/2009    
2990 2 Klišová   Marcela   Slunko   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  6/07    
5656 2 Kluiberová   Jana   Čeyanala   Mělník  Středočeský  Sacagawea  4/2011    
6309 2 Klusáček   Pavel   Otes   Kamenice nad Lipou  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  08/2014    
551 2 Kmetík   Ondřej   Upír   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
8113 2 Kmínková   Petra     Zlaté Hory  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., středisko Zlaté Hory  23.12.2013    
2209 2 Knapek   Jiří   Kapi   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  3/04    
6234 2 Knebl   Richard   Ríša   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ  17.11.2012    
2788 2 Knechtová   Kristýna   Kika   Brno  Jihomoravský  Pionýr z.s.     
5688 2 Knedlík   Petr     Kralovice  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  12/2008    
5687 2 Knedlíková   Marcela     Kralovice  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  12/2008    
2641 2 Kníže   Miloslav   Hopíček   Kladno  Středočeský  ČTU   1/97    
7820 2 Knorr   Petr   Skoba   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  25.8.2018   
8201 2 Knorrová   Daniela   Deny   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  25.8.2018   
7443 2 Koblihová   Gabriela     Brno  Jihomoravský  Liščí team Brno  15.7.2015    
5477 2 Koch   Pavel   Ofi   Bolatice  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
8238 2 Koch   Karel     Praha  Hlavní město Praha  Děti Řepice   28.7.2018   
3820 2 Kochtík   Michal   Miki   Třebič  Vysočina  CVČ Hrubínka  28.8.2015    
8734 2 Kociánová  Natálie   Natka  Žďár nad Metují  Královehradecký  Eldorádo  2018   
3891 2 Kocich   Petr   Dillí   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2002    
4263 2 Kocourek   Jiří   Tygřík   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
3131 2 Kocourková   Lucie   Zoo   Podivín  Jihomoravský  YMCA skauti      
5723 2 Kočička   Martin   Kóča   Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2012    
4368 2 Kodeš   Jarda     Rožnov u Jaroměře  Královehradecký  SDH      
2541 2 Kodeš   Jarda     Rožnov pod Radhoštěm  Zlínský  SDH   2005    
5853 2 Kodýtková   Andrea     Dnešice  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  10.1.2014    
5536 2 Kofroň   Martin   Gufi   Sokolov  Karlovarský  Duha Kapka   22.2.2013    
8948 2 Kogut  David     Třebíč  Vysočina  CASD  13.10.2018   
1200 2 Kohelová   Pavla   Básnička   Tábor  Jihočeský  Cheiron T   2017    
5690 2 Kohnheiser   Jan   Kohy   Náchod  Královehradecký  Modrá Střelka   7/2014    
2910 2 Kohoutová   Helena     Žatec  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  2001    
3906 2 Kohut   marek   Lolek   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1991    
5177 2 Kól   Milan   Tokeíto   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., Čerokí   1986    
2695 2 Kolář   Pavel   Houbes   Třebič  Vysočina  O.s.Kadet   11/05    
1814 2 Kolařík   Michal   Ježek   Most  Ústecký  Naturo   6/95    
552 2 Kolařík   Martin   Prófa   Přerov  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
2122 2 Kolbaba   Radovan   Stegi   Brno  Jihomoravský  Bobří stopa  12/06    
3207 2 Kolbeová   Karolína     Krnov  Moravskoslezský  Duha  2004    
4993 2 Kolek   Igor     Bratislava  Slovensko  Nezávislá   1968    
7020 2 Kolek   Tomáš   Klik   Ostrava  Moravskoslezský  Junák-svaz skautů a skautek ČR, přístav Eskadra Ostrava   7.12.2014    
6956 2 Kolesnáč   Martin   Mikeš   Tábor  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.  4/2016    
6953 2 Kolesnáč   Jan   Myšák   Tábor  Jihočeský  Junák - český skaut z.s., 7. oddíl Karibiku   2014    
7558 2 Kolibová   Kamila     Hodonín  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  28.7.2017    
554 2 Kolínek   Lukáš   Luki   Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
555 2 Kolínek   Ondřej   Soňa   Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
4817 2 Kolínková   Vlasta     Štítná nad Vláří  Zlínský  Nezávislá   1968    
556 2 Kollár   Zdeněk     Šternberk  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
557 2 Kolmanová   Monika     Přelouč  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  7/2002    
7809 2 Kolmanová   Josefa   Jožka   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  27.8.2016    
7882 2 Komendová   Marcela     Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
559 2 Komínek   Pavel     Ostrava  Moravskoslezský  Duha  1979    
558 2 Komínek   Karel     Ostrava  Moravskoslezský  Duha  1979    
6596 2 Končeková   Kateřina   Dr. Katka   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR - Tom Sirius 4302   2012    
5682 2 Končická   Hana   Hanka   Praha  Hlavní město Praha  Meherin   1988    
8512 2 Kondášová   Alena     České Budějovice  Jihočeský  Děti Řepice   28.7.2018   
5549 2 Konečná   Michaela   Míša   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2007    
8185 2 Konečná   Veronika   Žížalka   Boskovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  23.12.2016    
5232 2 Konečný   Jaromír     Křenovice  Jihomoravský  Hasiči   2009    
3740 2 Konopiská   Hana     Praha  Hlavní město Praha  Duha  11/09    
3361 2 Konupčík   Břetislav   Četan   Olomouc  Olomoucký  Duha     
3830 2 Konvička   Petr   Ticket   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  09/09    
8166 2 Kopčáková   Sandra   Sádlo   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12.15    
2540 2 Kopecká   Štěpánka     Rožnov pod Radhoštěm  Zlínský  SDH   2005    
4398 2 Kopecká   Štěpánka     Rožnov u Jaroměře  Královehradecký  SDH      
2010 2 Kopecká   Lucie   Kuku   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  95    
1781 2 Kopecký   Vít     Most  Ústecký  Naturo   3/92    
560 2 Kopecký   Václav     Náchod  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
6463 2 Kopeček   Vlastimil       Jihočeský  CPDM o.p.s.  25.5.2013    
489 2 Kopeček   Radek     Ždánice  Jihomoravský  DDM      
1727 2 Kopeček   Přemysl     Praha  Hlavní město Praha  Armáda spásy  4/02    
1728 2 Kopečková   Marta     Praha  Hlavní město Praha  Armáda spásy  4/02    
490 2 Kopečková   Hana     Ždánice  Jihomoravský  DDM      
2008 2 Kopič   Petr   Kečup   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
3774 2 Kopp   Pavel   Právník   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  6/2010    
3895 2 Kopřivová   Zuzana   Škrabka   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2000    
4484 2 Kopřivová   Zdena     Ždánice  Jihomoravský  DDM   1991    
2790 2 Kopřivová   Pavlína   Pája   Valašské Meziříčí  Zlínský  Asociace TOM ČR     
491 2 Korbel   Jan   Dag   Slatiňany  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
5808 2 Korbová   Jana     Praha  Hlavní město Praha  ČSCH   1.5.2015    
6050 2 Kordíková   Marie   Kaliméro   Kladno  Středočeský  Junák - český skaut z.s.  5.3.2012    
8034 2 Kordíková   Miriam     Kroměříž  Zlínský  středisko Polárka Kroměříž   7/2017    
8033 2 Kordíková   Hana     Kroměříž  Zlínský  středisko Polárka Kroměříž   7/2017    
6202 2 Korec   Antonín     Petrovice nad Úhlavou  Jihomoravský  ČSCH   5.7.2012    
5677 2 Korenčík   Martin   Havran   Praha  Hlavní město Praha  Junák - český skaut z.s.  2002    
7518 2 Kořínek   Filip   Lolo   Ždánice  Jihomoravský  Zálesáci   2017    
3708 2 Kořínek   Jakub     Praha  Hlavní město Praha  Pionýr z.s.  5/08    
493 2 Kořínek   Tomáš   Kokeš   Znojmo  Jihomoravský       
5165 2 Korner   Dušan   Sigi   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2004    
492 2 Körner   Dušan   Sigi   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
1596 2 Kosková   Jana     Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  2005    
1219 2 Kosková   Kristýna   Ryba   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  12/2002    
494 2 Koss   Karel     Hodonín  Jihomoravský  Astornom     
4485 2 Kostihová   Kamila     Bukovany u Hodonína  Jihomoravský  DDM   1992    
1805 2 Kostrabová   Laďka   Piškot   Most  Ústecký  Orion LTM   6/97    
4486 2 Kostrhoun   Jan     Bučovice   Jihomoravský  DDM   1994    
8137 2 Košťal   Jiří     Ostrava  Moravskoslezský  Duha  8.5.2016    
4688 2 Košutová   Hana     Ždánice  Jihomoravský  Krupejš   3/2015    
8870 2 Kotalová  Anna  Ančovička  Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  9.9.2018   
2959 2 Kotek   Jan     Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  9/06    
2404 2 Kotek   Jiří   Tlusťoch   České Budějovice  Jihočeský  Toulavý vítr  7/2018   
4689 2 Kotík   Vladimír     Ždánice  Jihomoravský  DDM   3/2015    
8233 2 Kotlasová   Miroslava     Praha  Hlavní město Praha  Duha  22.4.2017    
8280 2 Kotva   Tomáš   Tommán   Praha  Hlavní město Praha  Pionýr z.s.  7.8.2015    
2693 2 Kotyzová   Lenka   Brouček   Brno  Jihomoravský  Pecháček      
2405 2 Koubíková  Martina   Marťa   České Budějovice  Jihočeský  Toulavý vítr  7/2018   
1647 2 Koudelka   Rostislav     Třebič  Vysočina  Jezdci úsvitu   5.7.94    
7474 2 Koutenská   Kristýna   Vilík   Nové Město na Moravě  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  2015    
7487 2 Koutenský   Vít   Pudil   Nové Město na Moravě  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  2015    
1227 2 Kovačka   Libor     Heřmanův Městec  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
3159 2 Kovář   Josef   Jožkem   Vizovice  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  10/05    
8885 2 Kovářová   Dita    Koloveč  Plzeňský  ČSCH   25.8.2018   
2464 2 Kozák   Miloš   Klouzek   Mimoň  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  2/05    
7787 2 Kozák   Pavel   Pavel   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ  18.11.2017    
4835 2 Kozmík   Karel     Kroměříž  Zlínský  Nezávislá   1970    
6206 2 Kraj   Karel st.   Bolavý zub   Čelákovice  Středočeský  ČSCH   5.7.2012    
7791 2 Krajča   Denis   Denis   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ  26.11.2016    
6644 2 Král   Jan   Regi   Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  7/2016    
3613 2 Králová   Petra   Kiri   Spálov  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
1778 2 Králová   Kateřina   Kačenka   Most  Ústecký  Zálesák   7/2000    
6843 2 Kramoliš   Michal   Ještěrka   Štramberk  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  5/17/2014    
5511 2 Kramolišová   Petra   Přejezd   Štramberk  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  23.6.2015    
4055 2 Kratochvílová   Eva   Miska   Hodonín  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2009    
7434 2 Kratochvílová   Terezie   Beruška   Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2.9.2017    
8903 2 Kraus  Lukáš   Šnek  Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  24.3.2018   
7192 2 Kraus   Pavel     Praha  Hlavní město Praha  ČSCH   1.5.2015    
6224 2 Krautwurst   Josef     Bruntál  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2014    
6215 2 Krautwurstová   Helena   Helča   Bruntál  Moravskoslezský  Junák - svaz skautů a skautek ČR   12.7.2013    
8668 2 Krauzová  Terezie  Terka    Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  29.8.2015   
3797 2 Krčilová   Lenka   Lenča   Martinice  Vysočina  Pionýr z.s.  6.11.2011    
7806 2 Krčmář   Karel   Pišiši  Dvůr Králové nad Labem  Královehradecký  Eldorádo  2017    
2469 2 Krejbich   Petr   Péťa   Mimoň  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  2/05    
497 2 Krejča   Jan     Šternberk  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
3997 2 Krejčí   Michal   Vajgl   Tábor  Jihočeský  Pionýr z.s.  2010    
5158 2 Krejčí   David   Číro   Zábřeh  Olomoucký  Junák-Shawnee   1997    
3420 2 Krejčí   Zdeněk   Drn   Olomouc  Olomoucký  Duha  1995    
498 2 Krejčí   Jan   Bobr   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
6278 2 Krejsová             14.8.2015    
2947 2 Krejší   J   Rančer   Habartov  Karlovarský  Junák - český skaut z.s.     
8637 2 Kremláčková  Jana   Janča  Jihlava  Vysočina  Javořice  28.7.2018   
2930 2 Kremnický   Zdeněk   Dan   Doksy  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  4/06    
499 2 Kripičková   Iva   Krupča   Hodonín  Jihomoravský  DDM      
500 2 Krist   Petr     Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
7851 2 Křístek   Patrik   Paprika   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci   30.8.2017    
8404 2 Kristina   Bardová   Týna   Ohrobec  Středočeský  Medvíďata   28.7.2017    
3423 2 Křivánek   Michal   Méďa   Olomouc  Olomoucký  Duha  1995    
1683 2 Křivánková   Blanka     Třebič  Vysočina  Junák - český skaut z.s.     
7488 2 Kříž   Jan   Teo   Nové Město na Moravě  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  2015    
3519 2 Křížková  Šárka   Pastelka   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., Mazaskazi Wanča  12/2006    
8283 2 Křížková   Eliška   Draski   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2017    
8674 2 Křížová   Veronika   Very    Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  5.8.2017   
501 2 Krkošková   Lenka   Bzuk   Brno  Jihomoravský  Pisík   4/95    
3206 2 Krnáč   Lukáš   Krny   Krnov  Moravskoslezský  Duha  2004    
6193 2 Kroftová   Andrea     Praha  Hlavní město Praha  ČSCH   1.7.2016    
2796 2 Kropáček   Jan   Skuby   Napajedla  Zlínský  M2M      
4045 2 Krotil   Martin   Mikesh   Praha  Hlavní město Praha  Junák - český skaut z.s.  12/08    
8043 2 Kroupa   Miloš     Hradec Králové  Královehradecký  ČSCH   7/2016    
502 2 Kroupa   Milan     Praha  Hlavní město Praha  MSD     
2797 2 Kroupa   Jna   Košíkář   Klatovy  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.     
503 2 Kroutilová   Alena   Fík   Olomouc  Olomoucký  Tuláci      
5268 2 Křováková   Helena     Tatce  Středočeský  DDM   2011    
6432 2 Krowiarzová   Lucie   Lu   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2013    
5986 2 Krpcová   Beáta     Šumperk  Olomoucký  ČTU   11/2010    
3550 2 Krtek   Václav   Frodo   Sokolov  Karlovarský  Duha  2000    
508 2 Křůmal   Petr   Kopačka   Ždánice  Jihomoravský  DDM      
509 2 Křůmalová   Iva   Ivuška   Ždánice  Jihomoravský  DDM      
8549 2 Krumlová   Ivana   Vlk   Brno  Jihomoravský  Pionýr z.s.  19.11.2017    
505 2 Krumnikl   Antonín   Tonda   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
3028 2 Krumpochová   Jana   Anaj   Nový Jičín  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  7/06    
5691 2 Krunčík   Lukáš     Náchod  Královehradecký  Duha Modrá Střelka   12.7.2012    
4487 2 Krupičková   Iva     Hodonín  Jihomoravský  DDM   1990    
3417 2 Krutilová   Alena   Fík   Olomouc  Olomoucký  Duha  1993    
506 2 Krutilová   Silva   Sisi   Přerov  Olomoucký  AHAF     
6506 2 Krutský   Ondřej   Kruťas   Praha  Hlavní město Praha  Duha  9.8.2014    
507 2 Kryglová   Alena   Žížala   Krnov  Moravskoslezský  Duha  1979    
2680 2 Krylová   Petra     Olomouc  Olomoucký  neorganizovaná   2006    
7887 2 Kryšková   Jana   Zipka   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
2005 2 Kubala   Dan   Šutr   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
564 2 Kubáň   Robin   Robby   Přerov  Olomoucký       
8252 2 Kubát   Josef   Pepča   Sokolov  Karlovarský  Duha Kapka   16.2.2018   
2210 2 Kubátková   Blažena   Bibi   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/03    
2338 2 Kubátová   Kateřina   Préva   České Budějovice  Jihočeský  Přístav   4/01    
511 2 Kubecová   Jarmila     Liběchov  Středočeský  Junák - český skaut z.s.     
8408 2 Kubíček   Jindřich     Humpolec  Vysočina  "Junák - český skaut z.s., Středisko """"Orlík"""" Humpolec"  14.7.2018   
5021 2 Kubíčková   Barbora     Strání-Květná  Zlínský  Nezávislá   2004    
6509 2 Kubíková   Klára     Havířov  Moravskoslezský  Duha  8.5.2017    
7918 2 Kubina   Miroslav   Mirek   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ  12.12.2015    
2213 2 Kubínová   Zuzana   Septa   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  3/04    
8148 2 Kubišová   Michaela   Míša   Kostelec nad Černými lesy  Středočeský  Skaut   1.9.2016    
6882 2 Kubištová   Eva   Trajda   Ústí nad Orlicí  Pardubický   Duha  2011    
512 2 Kubrický   Stanislav     Hodonín  Jihomoravský  OÚ      
6811 2 Kubů   Marie   Majka   České Budějovice  Jihočeský  Kamarádi otevřených srdcí   5/2012    
571 2 Kuchař   Ladislav   Dan   Tábor  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.     
6589 2 Kuchařová   Tereza   Terka   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR - Tom Sirius 4302   2007    
7172 2 Kuchtíček   Tomáš     Kroměříž  Zlínský  středisko Polárka Kroměříž   7/2017    
1682 2 Kuchyňa   Petr   Opičák   Třebič  Vysočina  Junák - český skaut z.s.     
513 2 Kučera   Přemysl     Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
514 2 Kučerová   Katka   Sardinka   Hranice  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
6645 2 Kučerová   Jana   Maki   Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  13.7.2015    
570 2 Kučí   Josef   Bažina   Hodonín  Jihomoravský  AVZO     
6385 2 Kuda   Petr   Koště   Plzeň  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  17.7.2016    
515 2 Kudeljnak   Jan   Vandal   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
516 2 Kudláček   Roman     Pardubice  Pardubický        
3264 2 Kukleta   Tomáš   Tom   Boskovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  12/05    
2468 2 Kula   Jiří   Rybža   Mimoň  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  2/05    
7816 2 Kulich   Jan   Kulíšek   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  27.8.2016    
4308 2 Kulichová   Tereza   Terka   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  7/09    
518 2 Kulík   Michal     Praha  Hlavní město Praha  ČSOP     
519 2 Kult   Jiří     Hronov   Královehradecký  ČSOP     
520 2 Kunc   Tomáš     Šternberk  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
8566 2 Kunceová   Karolína   Ari   Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  28.4.2017    
2686 2 Kunčarová   Helena   Fčelka   Olomouc  Olomoucký  Stopaři   2006    
6722 2 Kunschke   Daniel   Zak   Karviná  Jihomoravský  Karvinská Trojka      
2492 2 Kunte   Karel   Anfas   Nučice  Středočeský  Junák - český skaut z.s.  11/04    
2246 2 Kupka   Petr   Ory   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR     
3912 2 Kupková   Daniela   Bobčice   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2002    
522 2 Kuřímský   Zdeněk   Štempl   Ždánice  Jihomoravský  DDM      
7778 2 Kurka   Petr   Eliot   Ostrava  Moravskoslezský  SMĚR Centrum volného času, z.s.   17.12.2016    
6585 2 Kusin   Vojtěch   Kanár   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR - Tom Sirius 4302   1.7.2013    
2835 2 Kusková   Zuzana   Zuzka   Valašské Meziříčí  Zlínský  Asociace TOM ČR     
2315 2 Kusyn   Petr   Pier   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/05    
4185 2 Kutheilová   Lucie     Náchod  Královehradecký  Duha  7/2010    
6709 2 Küthreiber   Lubomír   Luboš   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
5708 2 Kutil   Tomáš   Klokan   Kladno  Středočeský  Junák - český skaut z.s.  5.3.2012    
5709 2 Kutilová - Kšírová   Daniela   Uška   Kladno  Středočeský  Junák - český skaut z.s.  5.3.2012    
4224 2 Kvapil   Jiří   Káj   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  5/99    
584 2 Kvapilová   Lada   Kopěnka   Žatec  Ústecký  Ksigudan   1994    
3024 2 Kvasničková   Tereza   Kvasňa   Nový Jičín  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  7/06    
3971 2 Kymadze   Lukáš   Kymi   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  02/2010    
2190 2 Kyselová   Žaneta   Žaneta   Olomouc  Olomoucký  Duha  2005    
3041 2 Kyšková   Helena   Kotě   Šenov  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  12/06    
3042 2 Kyšková   Anna   Myška   Šenov  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  12/06    
1999 2 Labík   Stanislav   Laba   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
2502 2 Lačňáková   Věra     Chrlice u Brna  Jihomoravský  Nezávislá   11/05    
5349 2 Lamačová   Veronika   Verča   Doksy  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  6/2010    
2836 2 Landa   Vladimír   Edison   Loket  Karlovarský       
2026 2 Landová   Lenka   Vižle   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  1998    
4121 2 Lang   Stanislav   Staník   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  7/08    
2615 2 Langášek   Petr   Osvald   Hodonín  Jihomoravský  Zálesák   12/05    
7585 2 Láník   Boris   Borek   Boskovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  7.6.2015    
524 2 Lantos   František   J.F.K.   Sezemice  Pardubický        
1808 2 Laštůvková   Alena   Ája   Most  Ústecký  CVČ   6/97    
4294 2 Látalová   Olga   Čertík   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  7/09    
525 2 Lávička   Karel     Vyšší Brod  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.     
526 2 Lebeda   Ladislav     Pardubice  Pardubický     9/98    
5827 2 Lebedová   Zděnka     Kolín  Středočeský  ČČK   7/2011    
3609 2 Lébr   Jiří   Havran   Praha  Hlavní město Praha  S.T.A.N.   7/2007    
3007 2 Legerský   Jan   Okoun   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  12/2009    
3548 2 Légr   Jiří   Horte   Sokolov  Karlovarský  Duha  1995    
6854 2 Leinveberová   Jana     Letonice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2004    
1779 2 Lejsková   Alena     Most  Ústecký  Zálesák   8/92    
527 2 Lenertová   Kateřina   Piškot   Brno  Jihomoravský  Pisík   12/91    
2840 2 Lerch   Ondřej   Zub   Brno  Jihomoravský  SDH      
7127 2 Lešová   Kateřina     Brno  Jihomoravský  S.K. a K.S. Dakota   2004    
6512 2 Levan   Tomáš     Mikulášovice  Ústecký  Asociace TOM ČR - TOM Mikulášovice  1.11.2014    
1821 2 Lhoták   Jiří   Lord   Most  Ústecký  CVČ   9/98    
2843 2 Lhotová   Magda   Mamka Maggie   Ostrava  Moravskoslezský  Sihasapa      
528 2 Líbalová   Zdena     Náchod  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
529 2 Libánský   Milan   Baret   Zábřeh  Olomoucký  Junák-Shawnee   1999    
6802 2 Líbenková   Eva     České Budějovice  Jihočeský  Rodinné centrum ROZÁRKA   5/2010    
5229 2 Libosvár   Petr   Amatér   Studénka  Moravskoslezský  Zálesák   2009    
2909 2 Libovický   Jiří   Grizzli   Žatec  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  1995    
601 2 Lintner   Marek     České Budějovice  Jihočeský  Cassiopeia  12/2000   
5620 2 Lischka   Roman   Fidlo   Nový Bor  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  4/2011    
3692 2 Lischka   Martin   Vuk   Nový Bor  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  4/2011    
6246 2 Lisner   Jaroslav     Oplot u Přeštic  Plzeňský  ČSCH   3.11.2012    
8987 2 Liška  Jakub  Jožin  Praha  Hlavní město Praha  ČSOP oddíl Sportík  8/2013   
6387 2 Lišková   Jana     Plzeň  Plzeňský  Junák - svaz skautů a skautek ČR   2016    
6388 2 Lišková   Kateřina   Bína   Plzeň  Plzeňský  Junák - svaz skautů a skautek ČR   2016    
1537 2 Litomiská   Nela     Brno  Jihomoravský  Zálesák      
2443 2 Litvan   Milan   Kaštan   České Budějovice  Jihočeský  Kačeři   11/2000    
5624 2 Loffelmann   Jan   Diego   Plzeň  Plzeňský  Hnutí Brontosaurus   2014    
531 2 Londin   Jiří   Lim   Vsetín  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  4/01    
532 2 Loučka   Ladislav   Myšák   Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
8287 2 Loučka   Miroslav   Magnet   Břeclav  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  09.07.2016    
8190 2 Loučková ( roz. Pavelková )   Jana   Štístko   Břeclav  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  9.7.2016    
3019 2 Lukašíková   Eva   Kytka   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
8567 2 Lukášová   Marie   Tori   Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2.9.2017    
533 2 Lukeš   Zdeněk     Hronov   Královehradecký  VOM      
6514 2 Lukschová   Adela   Lili   Praha  Hlavní město Praha  Skaut - Dnešice   14.2.2014    
3534 2 Lusek   Vladimír   Dan   Česká Lípa  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  2/07    
535 2 Lusková   Líba     Ždánice  Jihomoravský  DDM      
3535 2 Luštinová   Věra     Česká Lípa  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  5/07    
1782 2 Lutzová   Bohdana     Most  Ústecký  Zálesák   11/92    
4972 2 Lyčka   Zdeněk     Sedliště  Moravskoslezský  Nezávislá   2001    
3569 2 Lysý   Martin   Mates   Sokolov  Karlovarský  Duha  3/09    
3546 2 Macák   Miroslav   Máma   Sokolov  Karlovarský  Duha  1995    
655 2 Macáková   Lenka   Lenča   Lutín  Olomoucký       
3918 2 Macánová   Lucie     Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2004    
656 2 Maceček   Tomáš   Tom   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
5761 2 Macek   Stanislav   Jarin   Náchod  Královehradecký  Eldorádo     
7065 2 Mach   Ondřej   Mačo   Nové Město na Moravě  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  2015    
4961 2 Macháček   Mojmír   Džim   Brno  Jihomoravský  Nezávislá   25.6.1991    
658 2 Macháček   Tomáš     Praha  Hlavní město Praha  Pionýr z.s.  8/99    
659 2 Machalíček   Robert   Bobeš   Zlaté Hory  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  5/2000    
8682 2 Machalová  Terezie  Terka    Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  5.8.2017   
5575 2 Macharáčková   Michaela   Uzlík   Olomouc  Olomoucký  Duha  2011    
1786 2 Machlejdlt   Miloslav     Jirkov  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  2/2000    
7619 2 Machorková   Simona     Mikulášovice  Ústecký  Asociace TOM ČR - Mikulášovice   17.11.2015    
2304 2 Máchová   Kateřina   Juko   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/99    
660 2 Machová   Monika     Rtyně v Podkrkonoší  Královehradecký  Svazarm, Junák      
657 2 Macková   Jarmila   Očko   Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
6624 2 Macková   Kateřina   Macek   Ratíškovice  Jihomoravský  Zálesáci   28.8.2015    
3196 2 Macková   Ludmila   Lili   Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  7/08    
1634 2 Mahel   Tadeáš   Táďa   Třebič  Vysočina  O.s.Kadet   6/07    
8708 2 Maierová  Tereta  Terka  Náchod  Královehradecký  Rescue Camp  28.7.2018   
4707 2 Mainclová   Anna     Čejč  Jihomoravský  DDM   2010    
661 2 Majerová   Vilma   Stráša   Vrchlabí  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
7128 2 Majtas   Martin   Maťo   Bratislava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   2004    
3815 2 Maleček   Miroslav   Pařez   Plaňany  Plzeňský    1991    
3547 2 Málek   Richard   Ricchi   Sokolov  Karlovarský  Duha  1996    
7594 2 Malík   Vít   Čekro   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  14.7.2017    
8705 2 Malíková   Kristýna    Náchod  Královehradecký  Rescue Camp  28.7.2018   
7774 2 Malíková   Klára   Bruska   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  14.7.2017    
7881 2 Malina   Tomáš     Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
2845 2 Maliňáková   Petra   Pindruše   Valašské Meziříčí  Zlínský  Asociace TOM ČR     
5403 2 Malinovská   Zdeňka   Panenka   Cheb  Karlovarský  Junák - český skaut z.s.  18.5.2012    
7914 2 Malý   František   Malíček   Nová Paka  Královehradecký  Československý Zálesak svaz pro pobyt v přírodě   19.12.2015    
7915 2 Malý   Filip   Řízek   Nová Paka  Královehradecký  Československý zálesák   31.7.2015    
8050 2 Malý   Filip   Řízek   Nová Paka  Královehradecký  ČsZ svaz pro pobyt v přírodě   10.8.2015    
5569 2 Malý   Václav   Vlčák   Dnešice  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  10.1.2014    
5270 2 Malý   Miroslav     Hajany  Jihomoravský  DDM   2011    
5551 2 Mamčař   Tomáš   Vasil   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2010    
5838 2 Man   Michal   Anča   Chotěboř  Vysočina  Javořice  7/2011    
7877 2 Maniš   Martin   Máňa   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
662 2 Maráková   Sandra   Tzip   Kaplice  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.     
663 2 Marčíková   Jana     Archelbov  Jihomoravský  KaP HA-HÁ  10/1998    
4489 2 Mareček   František     Karlín  Jihomoravský  DDM   1996    
4491 2 Marečková   Jana     Karlín  Jihomoravský  Vlasta   1996    
4490 2 Marečková   Andrea     Ždánice  Jihomoravský  Krupejš   1992    
6856 2 Marek   Jan   Žanek   Letonice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  31.7.2015    
3266 2 Marek   Vít   Medvěd   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/05    
6190 2 Marek   Filip   Bobr   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Klubovní Hnutí o.s.   2003    
664 2 Marešová   Ladislava   Želva   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  2002    
7885 2 Marián   Huttl     Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
668 2 Maříková   Věra   Drátěnka   Ždánice  Jihomoravský  DDM      
3217 2 Marková   Tereza   Opi   Třebič  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  11/06    
5356 2 Marková   Tereza   Opi   Třebič  Vysočina  Halahoj  2/2009    
1269 2 Marková   Miroslava     Letonice  Jihomoravský  Skaut   8/2014    
665 2 Markus   František     Ždánice  Jihomoravský  ZŠ      
2846 2 Markytán   Jiří   Kolumb   Kolín  Středočeský  Eridanus      
2295 2 Maršálková   Jindra   Žvanda   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/02    
7784 2 Maršálková   Lucie   Cindy   Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2.9.2017    
6964 2 Martinčíková   Lucie     Nučice  Jihočeský  Děti Řepice   10.12.2016    
666 2 Martínek   Václav   Indy   Pardubice  Pardubický        
7151 2 Masaryk   Adam   Adámek   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   8.5.2016    
669 2 Mastník   Jaromír   Béďa   Jablonec nad Nisou  Liberecký  Junák - český skaut z.s.     
5764 2 Mašková   Radka   Mazda   Náchod  Královehradecký  Eldorádo     
670 2 Matějka   Emil   Emošek   Ždánice  Jihomoravský  DDM      
4493 2 Matějka   Jan   st.   Ždánice  Jihomoravský  Krupejš   1990    
671 2 Matouš   Petr   Filosof   Přelouč  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
6687 2 Matoušek   Jan   Ježour   Tábor  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.  4/2016    
8289 2 Matoušek   Petr     Čelechovice  Olomoucký  ČSCH   31.01.2017    
3691 2 Matoušek   Jaroslav   Komár   Kamenický Šenov  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  11/07    
4281 2 Matoušková   Kateřina   Méďa   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  7/09    
7120 2 Matoušková   Žaneta   Žanda   Opava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   2008    
4158 2 Matoušková   Jitka   Líza   Mimoň  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  4/2011    
672 2 Matula   Petr   Peťura   Modřice  Jihomoravský       
7125 2 Matulík   Antonín   Nemo   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   2006    
6452 2 Matulová   Beata   Betty   Jihlava  Vysočina  Javořice  7/2013    
6325 2 Matuška   Bohuslav   Bob   Smržovka  Liberecký  Šťastná 6   6/94    
1658 2 Matuška   Rudolf   Rejža   Znojmo  Jihomoravský  Čtverka   1998    
673 2 Matýsek   Marek     Frýdek-Místek  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
5970 2 Matýsek   Martin   Radar   Šumperk  Olomoucký  ČTU   12/99    
2033 2 Matýsková   Barbora   Anděla   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  92    
4494 2 Mayerová   Dana     Havířov  Moravskoslezský  DDM   1992    
5402 2 Mazancová   Pavla   Mája   Kynšperk nad Ohří  Karlovarský  Junák - český skaut z.s.     
2214 2 Mec   Jaromír   Ukko   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  3/04    
6714 2 Mechúr   Rostislav   Tarzan   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
8593 2 Mědílková    Barbora   Bára   Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2018   
5763 2 Mědílková   Iva     Líbeznice  Středočeský  Eldorádo  2008    
3102 2 Medunová   Eva   Sluníčko   Ústí nad Orlicí  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  8/02    
2851 2 Melnar   Tomáš   Marco   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
3021 2 Menšík   Martin   Tin   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
4495 2 Merlíček   Libor     Hodonín  Jihomoravský  DDM   2006    
8606 2 Merta   Josef      Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2016   
6521 2 Mertlík   Pavel     Nové Město na Moravě  Vysočina  Duha     
6999 2 Městková   Lucie     Srní  Plzeňský  Junior Ranger   10.8.2008    
675 2 Mezera   Radovan   Hliník   Brno  Jihomoravský  Pisík   12/91    
6732 2 Michal   Petr   Chroust   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
3126 2 Michalicová   Jana   Sluníčko   Podivín  Jihomoravský  YMCA skauti      
7014 2 Michalík   Karel   Stopi   Ostrava  Moravskoslezský  Junák-svaz skautů a skautek ČR, přístav Eskadra Ostrava   7.12.2014    
3129 2 Michlovská   Lenka   Poly   Podivín  Jihomoravský  YMCA skauti      
4496 2 Michna   Eduard     Čejč  Jihomoravský    1990    
6392 2 Mihalík   Vlastimil   Červotoč   Mikulov  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  9.7.2016    
3611 2 Mik   Šimon     Spálov  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
4004 2 Mika   Vladimír   Kronikář   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  4/08    
1284 2 Mikešová   Jana   Kocour   Čelákovice  Středočeský  Pionýr z.s.  9.8.2013    
4123 2 Mikešová   Veronika     Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  8/07    
3769 2 Miklošová   Hana   Hanka   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  6/2010    
7475 2 Miko   Michal   Miky   Nové Město na Moravě  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  2015    
5514 2 Miková   Barbora     Štramberk  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  23.6.2015    
3612 2 Miková   Magdaléna     Spálov  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
677 2 Mikovcová   Zdena   Mikita   Náchod  Královehradecký       
3700 2 Mikovec   Miroslav   Míra   Oucmanice  Pardubický   Hnutí Brontosaurus   02/09    
678 2 Mikšík   Jaroslav   Fakír   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR     
679 2 Mikšíková   Dana     Ždánice  Jihomoravský  DDM      
6261 2 Mikulášková   Jarmila   Golden   Sokolnice  Jihomoravský  KaP HA-HÁ  8/2016    
1659 2 Mikulenčáková   Zita   Světluška   Znojmo  Jihomoravský  Čtverka   2002    
3198 2 Mikulíková   Anna   Modrásek   Kroměříž  Zlínský  Středisko Polárka Kroměříž   7/2012    
2961 2 Mikulíková   Veronika     Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  9/06    
1704 2 Mikulková   Martina     Holice v Čechách  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  1/04    
8548 2 Mikušková   Radka   Sluníčko   Brno  Jihomoravský  Pionýr z.s.  19.11.2017    
6954 2 Milichovský   Václav   Vašek   Tábor  Jihočeský  Junák - český skaut z.s., 7. oddíl Karibiku   2014    
5424 2 Milion   Radek   Leon   Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2/2010    
6810 2 Milisdorfer   František   Fany   České Budějovice  Jihočeský  Kamarádi otevřených srdcí   5/2012    
3125 2 Minaříková   Eva   Kominík   Podivín  Jihomoravský  YMCA skauti      
4311 2 Minaříková   Martina   Bagr   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  7/09    
7471 2 Miroslav   Fuksa     Nové Město na Moravě  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  2015    
1790 2 Miška   Milan   Béďa   Jiříkov  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  8/92    
4306 2 Mitiska   Lukáš   Drobek   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  7/09    
5163 2 Mlčoch   Jan   Netopýr   Zábřeh  Olomoucký  Junák-Shawnee   2007    
680 2 Mlčochová   Hana     Ždánice  Jihomoravský  DDM      
3520 2 Mlčochová   Kristýna   Aponizi   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., Mazaskazi Wanča  12/06    
6725 2 Mléčka   Libor   Bobr   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
5264 2 Mlénská   Michaela     Hustopeče  Jihomoravský  DDM   2011    
4318 2 Mohyla   Petr     Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  7/09    
7939 2 Mojžiš   Viktor   Cíťa   Nová Paka  Královehradecký  Zálesák   7/15    
4497 2 Mokrý   Petr     Násedlovice  Jihomoravský  Vlasta   1996    
3621 2 Mollnhuber   Jan   Moja   Spálov  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
3919 2 Moravcová   Kamila   Kamča   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2004    
6715 2 Moravec   Josef   Morava   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
6350 2 Morávková   Markéta     Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  23.8.2009    
4061 2 Motl   Tomáš   Šam   Ratíškovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2010    
5291 2 Motlová   Kateřina   Káťa   Ratíškovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2011    
2439 2 Moučka   Jaroslav   Beži   České Budějovice  Jihočeský  Šlápoty   9/2000    
682 2 Moulisová   Marie   Marucha   Plzeň  Plzeňský  DDM      
5576 2 Mráka   Tomáš   Mrak   Olomouc  Olomoucký  Duha Tuláci   2014    
2211 2 Mravcová   Tereza   Torey   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/05    
8431 2 Mrázek   Petr     Ostrava  Moravskoslezský  Duha  8.5.2017    
8596 2 Mrkos   Ondřej   Mrkev   Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2017   
683 2 Mrkosová   Hana   Anténa   Kyjov  Jihomoravský       
3309 2 Mrkvička   Tomáš     Strakonice  Jihočeský  Duha-Husot   8/03    
2655 2 Mrkvičková   Jana   Karotka   Kladno  Středočeský  Asociace TOM ČR  7/05    
6982 2 Mrva   František     Jablonec nad Nisou  Liberecký  ČSOP  1.7.1998    
1823 2 Mučinský   Roman     Most  Ústecký  Orion LTM   12/93    
8802 2 Mudrik  Michal  Ardaran  Brno  Jihomoravský  Moravian LARP z.s.  13.5.2017   
8738 2 Müllerová  Kateřina   Eorin  Praha  Hlavní město Praha  Eldorádo  2017   
685 2 Müllerová   Jana     Ždánice  Jihomoravský  KaP HA-HÁ     
5949 2 Munzar   Tomáš   Slepejš   Hřídelec  Královehradecký    11/2011    
3079 2 Munzar   Karel   Racek   Česká Lípa  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  5/07    
5865 2 Musil   Ondřej   Onan   Jihlava  Vysočina  Javořice  7/2013    
2276 2 Mutina   Zdeněk   Škorpík   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/05    
7854 2 Myslikovjanová   Andrea     Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci   30.8.2017    
6809 2 Nadrchal   Jakub   Six   České Budějovice  Jihočeský  Kamarádi otevřených srdcí   5/2012    
2317 2 Nagy   Josef   Pepis   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/01    
2166 2 Nagy   Peter   Bobr   Olomouc  Olomoucký  neorganizovaný   2003    
686 2 Náhlík   Petr   Vokoun   Plzeň  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  12/93    
687 2 Náhlíková   Věra   Strunka   Plzeň  Plzeňský    12/93    
8599 2 Naimanová   Vanesa     Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2018   
4221 2 Najdekr   Ladislav   Choura   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
3896 2 Návrat   Martin     Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2002    
1307 2 Navrátil   Jan     Kyjov  Jihomoravský  DDM   3/2015    
688 2 Navrátil   Ondřej   Malý Markýz   Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
4300 2 Navrátilová   Kateřina   Smolíček   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  7/06    
689 2 Navrátilová   Markéta   Markýza   Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  01/06    
690 2 Navrátilová   Pavlína   Budulínek   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
4236 2 Navrátilová   Vladimíra   Vlaďka   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  9/93    
2972 2 Navrátilová   Edita   Andílek   Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  7/08    
8735 2 Nedělková  Marie   Maruška   Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2018   
691 2 Nedělová   Lucie   Panda   Bánská Bystrica  Slovensko  SISK      
692 2 Nejezchleba   Oldřich     Brno  Jihomoravský  Astornom     
2925 2 Nekola   Luboš     Brniště-Grunov  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  4/09    
7126 2 Němcová   Taťána   Tánička   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   2005    
5112 2 Němcová   Libuše   Bibi   Brno  Jihomoravský  KaP HA-HÁ  11/2011    
693 2 Němček   Marek     Holešov  Zlínský  ČSOP     
694 2 Němčík   Pavel   Krtek   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
1681 2 Němec   Martin     Třebič  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  10.6.95    
4116 2 Němeček   Petr   Indy   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  7/07    
4930 2 Neruda   Artur     Brno  Jihomoravský  Nezávislá   1987    
4066 2 Nevřivý   Lukáš   Essmo   Vracov  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  08/2015    
8057 2 Nevrlá   Barbora   Šídlo   Mimoň  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  25.7.2016    
4950 2 Nezval   Luboš     Brno  Jihomoravský  Nezávislá   1991    
5293 2 Nezvalová   Jana   Milka   Veselí nad Moravo  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  16.3.2012    
6525 2 Nguyen   Miloš     Praha  Středočeský  Duha  18.2.2013    
2217 2 Nikel   Jan   Leoš   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/98    
2212 2 Nikel   Martin   Tuleň   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/99    
2215 2 Nodžák   David   Čež   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  3/02    
4350 2 Norbert   Jakub   Kubajs   Třebič  Vysočina  CVČ Hrubínka  28.8.2015    
2660 2 Nosová   Veronika   Unca   Kladno  Středočeský  Asociace TOM ČR  4/99    
4011 2 Nováček   Pavel   Pája   Plzeň  Plzeňský  Duha  2008    
4012 2 Nováček   Karel   Charlie   Plzeň  Plzeňský  Duha  2008    
2208 2 Nováčková   Petra   Fili   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  3/04    
3665 2 Nováčková   Věra     Plzeň  Plzeňský  Duha  2006    
3593 2 Novák   Tadeáš   Ted   Praha  Hlavní město Praha  Halahoj  9/07    
3580 2 Novák   Marek     Praha  Hlavní město Praha  Pionýr z.s.  12/05    
8527 2 Novák   Zbyněk     Hodonín  Jihomoravský  Zálesáci   2017    
1816 2 Novák   Kamil   Džamil   Peruc  Ústecký  Sokol   8/94    
1825 2 Novák   Josef   Tankista   Telce  Ústecký  Sokol   8/93    
1319 2 Novák   Vladimír   Ďábel   Praha  Hlavní město Praha  Knoflíková kopaná      
5706 2 Novák   Michal   Bobřík   Kladno  Středočeský  Junák - český skaut z.s.  5.3.2012    
1655 2 Novák   Ondřej     Třebič  Vysočina  O.s.Kadet   30.11.03    
6782 2 Novák   Luboš     Kolín  Středočeský  ČČK   7/2014    
2719 2 Novák   Vojta   Obluda   Třebič  Vysočina  Klub Hrádek   9/2009    
699 2 Novák   Tomáš   Tom   Pardubice  Pardubický        
701 2 Nováková   Jolana     Praha  Hlavní město Praha  ČSOP     
3076 2 Nováková   Marie   Srnka   Česká Lípa  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  9/06    
5447 2 Nováková   Šárka     Vodňany  Jihočeský  Pionýr z.s.  12/2010    
6216 2 Novotná   Lenka   Žvatla   Bruntál  Moravskoslezský  Junák - svaz skautů a skautek ČR   12.7.2013    
703 2 Novotný   Jan   Opičák   Přerov  Olomoucký  tramp      
704 2 Novotný   Tomáš   Žvatla   Přelouč  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
8651 2 Novotný   Jan  Tom Sluníčko    Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  23.8.2009   
8168 2 Novotný   David   Heri   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12.15    
2441 2 Novotný   Pavel   Peťura   České Budějovice  Jihočeský    11/2000    
6219 2 Novotný   Martin   Kombajn   Bruntál  Moravskoslezský  Junák - svaz skautů a skautek ČR   12.7.2013    
2888 2 Novotný   Václav   Vrabčák   Bezděkov  Ústecký  Ksigudan   2007    
702 2 Novotný   Arnošt   Kenny   Přerov  Olomoucký  tramp      
3901 2 Nůdzik   Petr   Švejk   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1991    
705 2 Nýčová   Kateřina     Hronov   Královehradecký  VOM   2002    
2616 2 Obrtlíková   Lucie   Žirafa   Hodonín  Jihomoravský  Zálesák   12/05    
6029 2 Ochotná   Tereza   Poštolka   Veselí nad Moravo  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  08/2015    
1600 2 Ocilková   Anna   Nitka   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  2003    
706 2 Olšáková   Judita   Špunt   Vsetín  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
6530 2 Ondráček   Marek     Krnov  Moravskoslezský  Duha     
7061 2 Ondráková   Michaela   Mini   Olomouc  Olomoucký  Duha Tuláci   2013    
6162 2 Ondráková   Michaela   Mini   Olomouc  Olomoucký  Duha Tuláci   2013    
5652 2 Ondřejová   Šárka     Ostrava  Moravskoslezský  o.s. Naše Kamenka   3/2011    
5653 2 Ondřejová   Kristýna     Ostrava  Moravskoslezský  o.s. Naše Kamenka   3/2011    
8239 2 Opatrná   Jana     Strašice  Plzeňský  Děti Řepice   28.7.2018   
5318 2 Opatrný   František   Fanda   Aš  Karlovarský  Junák - český skaut z.s.  7/2011    
2522 2 Oplatková   Lenka     Třebič  Vysočina  Halahoj     
7498 2 Opršalová   Tereza   TeriO   Spálov  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  24.7.2015    
708 2 Osoba   Vlastimil     Police nad Metují  Královehradecký  Asociace TOM ČR     
709 2 Oswald   Jaroslav     Česká Skalice  Královehradecký  Asociace TOM ČR     
710 2 Otradovcová   Marie   Hajná   Ždánice  Jihomoravský  DDM      
3228 2 Oujeský   Jakub   Kuba   Boskovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  27.4.2013    
8528 2 Oujezdská   Zuzana     Brno  Jihomoravský  Zálesáci   2017    
711 2 Oulehlová   Milena   Myška   Otrokovice  Zlínský       
7502 2 Ovčačík   Pavel   Kentaur   Spálov  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  29.7.2017    
8151 2 Pacalová   Hana   Hanka   Kostelec nad Černými lesy  Středočeský  Skaut   1.9.2016    
6794 2 Pach   Pavel   Pája   České Budějovice  Jihočeský  RC ROZÁRKA   5/2012    
6272 2 Pachlová   Jarka     Stráž u Tachova  Plzeňský    15.7.2005    
712 2 Pachmanová   Tereza   Pulec   Most  Ústecký  Zálesák      
1348 2 Paclíková   Michaela   Rakša   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2005    
2564 2 Pacovský   Matěj   Ronaldo   Sezimovo Ústí  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.  2008    
6883 2 Padúch   Peter     Český Krumlov  Jihočeský  Pionýr z.s.  20.5.2017    
7533 2 Palánová   Lenka   Léňa   Třebič  Vysočina  CVČ Hrubínka  28.8.2015    
713 2 Palát   Jiří   Youry   Valašské Meziříčí  Zlínský  Asociace TOM ČR     
7021 2 Palgut   Tomáš   Karfík   Ostrava  Moravskoslezský  Junák-svaz skautů a skautek ČR, přístav Eskadra Ostrava   7.12.2014    
8062 2 Palla   Milan   Krocan   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., Mazaskazi Wanča  14.7.2018   
7600 2 Paločková   Anna     Třebič  Vysočina  Halahoj  30.9.2017    
3103 2 Papež   Zdeněk     Bystřice pod Hostýnem  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  8/02    
6311 2 Papoušková   Kateřina     Praha  Hlavní město Praha  Duha  11/12    
2302 2 Paskonková   Tereza   Terka   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/01    
716 2 Pastrňáková   Iva   Ibaiva   Bratislava  Slovensko  Skaut      
8169 2 Pastyřík   Martin   Pasťa   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12.15    
3006 2 Pasztor   Pavel   Miki   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  12/2009    
5453 2 Paštyka   Milan     Příbram  Středočeský  Asociace TOM ČR  12/2011    
8439 2 Patka   Martin   Lišák   Nová Paka  Královehradecký  Československý zálesák svaz pro pobyt v přírodě   8.9.2018   
2311 2 Pauk   Karel   Kája   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  3/04    
3163 2 Pavelková   Kristýna   Krista   Vizovice  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  10/05    
2861 2 Pavelková   Lucie   Scullinka   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota      
718 2 Pavlacká   Ivana   Elén   Krnov  Moravskoslezský  Duha  1990    
719 2 Pavlicová   Romana   Romík   Vsetín  Zlínský  Junák - český skaut z.s.     
5841 2 Pavlíková   Michaela   Bambi   Jihlava  Vysočina  Javořice  7/2011    
5951 2 Pavlová   Michaela   Myška   Pecka  Královehradecký    11/2011    
720 2 Pavlová   Marcela   Placka   Olomouc  Olomoucký  Duha  1993    
8681 2 Pazourek  Petr  Péťa    Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  5.8.2017   
6171 2 Pecha   Marek   Lipo   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  7.7.2012    
7595 2 Pecháčková   Martina   Segra   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2014    
6532 2 Pecho   Adam   Adámek   Praha  Hlavní město Praha  Duha  9.8.2014    
723 2 Pecho   M.   Čenč-in   Jindřichov u Hanušovic  Olomoucký  Salix   4/94    
7788 2 Peichl   Jan   Honza   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ  26.11.2016    
3288 2 Pelánek   Radek   Ráďa   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/06    
3289 2 Pelánková   Zuzana   Bany   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/06    
6822 2 Pelikán   Pavel   Béďa   České Budějovice  Jihočeský  POHODÁŘI VSKH  5/2010    
1815 2 Pelikus   Petr     Most  Ústecký  Orion LTM   11/93    
6966 2 Penkala   Roman     Třinec  Moravskoslezský  Royal Rangers  19.7.2013    
5017 2 Peprníková   Marie     Zlín  Zlínský  Nezávislá   1985    
3702 2 Perlík   Martin     Praha  Hlavní město Praha  Hnutí Brontosaurus   9/09    
5399 2 Pernica   Jaroslav   Krtek   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2012    
2017 2 Peschová   Tereza   Čertice   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  03    
4071 2 Peša   Jiří   Akéla   Veselí nad Moravo  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2009    
5717 2 Peterka   Tomáš   Brébák   Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2011    
2352 2 Peterková   Hana   Lulu   České Budějovice  Jihočeský  ČTU   3/04    
7876 2 Petr   Radek   Rambousek   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
8114 2 Petrek   Pavol     Zlaté Hory  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., středisko Zlaté Hory  23.12.2013    
3932 2 Petříčková   Kateřina   Rypina   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2009    
6222 2 Petřík   Čestmír   Dráp   Bruntál  Moravskoslezský  Junák - svaz skautů a skautek ČR   12.7.2013    
1800 2 Petrová   Eva   Čárlí   Most  Ústecký  Naturo   10/93    
8444 2 Petrová   Lenka   Léňa   Praha - Stínadla  Hlavní město Praha  Táborový oheň  23.9.2017    
726 2 Petrus   Roman     Praha  Hlavní město Praha  MSD     
5181 2 Petruželová   Jitka   Telkilai   Zábřeh  Olomoucký  Junák-Žáby   1987    
727 2 Piflová   Olga     Hodonín  Jihomoravský  Zálesák      
7579 2 Pikl   Roman     Strakonice  Jihočeský  Děti Řepice   10.12.2016    
7938 2 Pikula   Stanislav   Krysa   Brno  Jihomoravský  Pionýr z.s.  20.12.2015    
7019 2 Pilárik   Tomáš   Tam   Ostrava  Moravskoslezský  Junák-svaz skautů a skautek ČR, přístav Eskadra Ostrava   7.12.2014    
4897 2 Pilch   Josef     Ivanovice na Hané  Olomoucký  Nezávislá   1989    
4075 2 Pilnáček   Matouš   Citron   Liberec  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  6/2010    
2618 2 Pípa   Zbyněk     Ratíškovice  Jihomoravský  Zálesák   11/04    
4733 2 Pírek   Martin     Uherský Ostroh  Zlínský  DDM   2010    
4732 2 Pírek   Tomáš     Veselí nad Moravo  Jihomoravský  DDM   2010    
3996 2 Pistulka   Martin   Pisty   Tábor  Jihočeský  Pionýr z.s.  2010    
8197 2 Piškula   Michael   Cipísek   Olomouc  Olomoucký  Duha Tuláci   28.7.2018   
728 2 Píštěk   Josef     Bzenec  Jihomoravský  DDM      
729 2 Pittner   Petr   Eliaka   Valašské Meziříčí  Zlínský  Asociace TOM ČR     
7001 2 Pivoňka   Pavel     Praha  Hlavní město Praha  ČSCH   1.11.2014    
1387 2 Plachá   Hana     Ždánice  Jihomoravský  DDM   29.8.2015    
4734 2 Plachá   Kateřina     Ždánice  Jihomoravský  Liščí team Brno  19.7.2013    
2275 2 Plachta   Richard   Ričrd   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  3/04    
1388 2 Plachý   Radek     Ždánice  Jihomoravský  DDM   29.8.2015    
730 2 Plachý   Josef     Vlkoš  Jihomoravský  DDM      
2277 2 Plintová   Žaneta   Žany   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2006    
2517 2 Plintovičová   Anežka   Any   Kyjov  Jihomoravský  SPJF   8.12.2012    
6447 2 Plšková   Míša     Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2016    
8584 2 Plšková   Nikola       Královehradecký  Eldorádo  2015   
6901 2 Plucnarová   Zuzana     Frýdlant/Ostravicí  Moravskoslezský  KaP HA-HÁ  8/2016    
731 2 Pluta   Miroslav   Casey Jones   Ostrava  Moravskoslezský  AHAF     
4500 2 Poddaný   René   Rendi   Brno  Jihomoravský  Zálesák   1991    
5678 2 Podlaha   Jakub   Stopař   Praha  Hlavní město Praha  Junák - český skaut z.s.  2002    
2664 2 Podroužková   Gabriela   Bubla   Kladno  Středočeský  Asociace TOM ČR  5/06    
4186 2 Pohanková   Anna     Náchod  Královehradecký  Duha  7/2011    
8170 2 Pokorná   Kateřina   Katysh   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12.15    
8171 2 Pokorná   Lenka   Léňa   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12.15    
5459 2 Pokorná   Ludmila   Lída   Záhořany  Středočeský  Asociace TOM ČR  12/2011    
8172 2 Pokorný   Jan   Poky   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12.15    
4264 2 Polách   Vít   Víťa   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  9/93    
4302 2 Poláchová   Petra   Tovi   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  7/06    
732 2 Polák   Jan   Hop   Přerov  Olomoucký  tramp      
2131 2 Poláková   Eva   Žabka   Brno  Jihomoravský  Bobří stopa  4/02    
2395 2 Poláková   Monika   Brenda   České Budějovice  Jihočeský  Čtyřlístek   11/2000    
8066 2 Polanský   Roman   Poly   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
4229 2 Polednová   Jaroslava   Metelka   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  5/99    
8448 2 Polichronov   Kristian   Kikiš   Ostrava  Moravskoslezský  ČTU - Placatý kámen   12.8.2016    
7173 2 Polišenský   Jan     Kroměříž  Zlínský  středisko Polárka Kroměříž   7/2017    
1822 2 Polívková   Světlana   Světluška   Most  Ústecký  CVČ   12/98    
3132 2 Poňuchalíková   Anna   Šoči   Podivín  Jihomoravský  YMCA skauti      
4258 2 Pop   Matěj   Rohlík   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  8/06    
3829 2 Pospěch   Jan   Honza   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  02/10    
4250 2 Pospíšil   Jan   Kapsa   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
6649 2 Pospíšil   Michal   Savana   Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  12/14/2013    
4876 2 Pospíšil   Jan     Kostelec u Holešova  Zlínský  Nezávislá   1974    
4246 2 Pospíšil   Jan   Hřebík   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  9/93    
7493 2 Pospíšil   Martin   Pospec  Ždánice  Jihomoravský  KaP HA-HÁ  8/2018   
4853 2 Pospíšilová   Anděla     Žopy u Holešova  Zlínský  Nezávislá   1968    
4290 2 Pospíšilová   Klára   Žeros   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  9/2010    
3290 2 Potschová   Martina   Myška   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/06    
2015 2 Pouč   David   Škeblák   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2000    
2665 2 Poustka   Kamil   Poustmen   Kladno  Středočeský  Asociace TOM ČR  6/03    
6184 2 Povolný   Jarmil   Zápalka   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Klubovní Hnutí o.s.   2003    
735 2 Povýšil   Josef   Effa   Olomouc  Olomoucký  Duha     
1684 2 Prachař   Tomáš   Klyn   Třebič  Vysočina  T.O.Dakota   10.6.95    
3764 2 Pracný   Zbyněk     Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  5/08    
3763 2 Praisová   Eliška     Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  5/08    
3229 2 Prchal   Jan   Ruda   Boskovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  21.12.2014    
736 2 Prchalová   Marie     Hodonín  Jihomoravský  DDM      
8450 2 Prchalová   Ivana     Úvaly  Středočeský  Jonatán   29.4.2017    
3978 2 Prédová   Lenka     Tábor  Jihočeský  Pionýr z.s.  2010    
1806 2 Převrátilová   Zdenka     Most  Ústecký  Orion LTM   6/97    
4967 2 Přibyl   David     Brno  Jihomoravský  Nezávislá   1995    
5770 2 Přibyl   Jiří   Jeřáb   Náchod  Královehradecký  Eldorádo     
5233 2 Příhoda   František     Hodonín  Jihomoravský  AVZO  2009    
4895 2 Příkazský   Petr     Miroslav  Jihomoravský  Nezávislá   1988    
2161 2 Přikrylová   Kateřína   Káťa   Olomouc  Olomoucký  neorganizovaná   2001    
2455 2 Přílepková   Michaela   Míša   České Budějovice  Jihočeský    3/04    
4501 2 Procházka   Pavel     Ždánice  Jihomoravský  Krupejš   1997    
6394 2 Procházka   Lubor   Hugo Boss   Břeclav  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  9.7.2016    
737 2 Procházka   František   Fráňa   Kyjov  Jihomoravský  KaP HA-HÁ  1993    
738 2 Procházka   Jaroslav   Balů   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
6031 2 Procházka   Michal   Mucha   Vracov  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  08/2015    
8336 2 Procházková   Olina   Olinka   Šumperk  Olomoucký  ČTU   6/2011    
5585 2 Procházková   Iva     Nová Paka  Královehradecký  TK Hradečtí Lvi z.s.  7/2016    
8294 2 Procházková   Jana     Břeclav  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  13.7.2018   
5513 2 Procházková   Ester     Štramberk  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  23.6.2015    
8070 2 Procházková   Tereza   Ráca   Břeclav  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  9.7.2016    
5999 2 Procházková   Olina   Olinka   Šumperk  Olomoucký  ČTU   6/2011    
739 2 Procházková   Michaela   Míša   Pardubice  Pardubický        
5812 2 Prokeš   Petr     Kolín  Středočeský  ČČK   12.7.2012    
6307 2 Prokeš   Vojtěch     České Budějovice  Jihočeský  Junák - svaz skautů a skautek ČR   25.11.2012    
5619 2 Prokop   Josef   Topa-Pepa   Česká Lípa  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  4/2011    
1809 2 Prošek   Josef   Kobra   Most  Ústecký  Zálesák   12/93    
3015 2 Protivínský   Lukáš   Kelímek   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
6710 2 Provázek   Pavel   Lano   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
6713 2 Provázek   Jaroslav   Jára   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
2298 2 Provázková   Veronika   Žabka   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/03    
741 2 Provazník   Rudolf     Broumov  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
1680 2 Prukner   Zdeněk   Bručoun   Třebič  Vysočina  Junák - český skaut z.s.     
1796 2 Prušák   Václav   Pytlák   Most  Ústecký  Perla severu   9/98    
3268 2 Pšeničková   Ivona   Žiri   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/05    
3040 2 Ptáčková   Gabriela   Zajda   Šenov  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  12/06    
8188 2 Pulkrábek   Radek   Pulec   Litomyšl  Pardubický     13.7.2018   
3902 2 Pum   Robert   Bobeš   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1991    
4079 2 Puna   Michal     Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  7/07    
8710 2 Punarová  Barbora     Náchod  Královehradecký  Rescue Camp  28.7.2018   
8454 2 Pustějovský   Zdeněk     Příbor  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  5.11.2016    
2523 2 Půšová   Zdena     Třebič  Vysočina  Halahoj  9/05    
3164 2 Pytelová   Tereza   Ryba   Vizovice  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  10/2009    
3269 2 Rabušic   Pavel     Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/05    
4083 2 Rác   Martin   Marťánek   Kroměříž  Zlínský  Středisko Polárka Kroměříž   12.12.2015    
8917 2 Ráček  Vladimír   Čerka  Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  28.7.2018   
743 2 Račko   Andrej   Ander   Bratislava  Slovensko       
1595 2 Ráčková   Marie     Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  2005    
8739 2 Rada  Ondřej    Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2017   
744 2 Radochová   Olga     Hronov   Královehradecký  Asociace TOM ČR     
8455 2 Rádsetoulal   Matěj     Ochoz u Brna  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  15.7.2017    
745 2 Radvanová   Alena     Ždánice  Jihomoravský  MÚ      
5910 2 Rajl   Jaroslav   Kaktus   Nymburk  Středočeský  Junák - český skaut z.s.  11/2011    
746 2 Rambousková   Lenka   Bizulka   Přelouč  Pardubický     7/2002    
747 2 Randa   Martin     Holešov  Zlínský  ČSOP     
3199 2 Raška   Jan     Krnov  Moravskoslezský  Duha  1998    
4370 2 Raticoá   Jana     Velký Vřešťov  Královehradecký  SDH      
3222 2 Ratkovský   Pavel   Dr.Sňák   Třebič  Vysočina  Klub Hrádek   09/2009    
3718 2 Rauerová   Martina   Margi   Řehlovice  Ústecký  Bobří stopa  20.10.2012    
4502 2 Raušová   Alena   Ája       Zálesák   1994    
8202 2 Řebíček   Jonáš     Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  25.8.2018   
4014 2 Řeháček   Pavel     Krnov  Moravskoslezský  Duha  12/2010    
2463 2 Řeháček   Jan   Aka   Mimoň  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  2/05    
758 2 Řehák   Karel     Česká Skalice  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
2601 2 Řeháková   Lenka   Lena   Hodonín  Jihomoravský  Zálesák   8/2013    
5267 2 Řehánková   Jana   Zdravuška   Prušánky  Jihomoravský  Liščí team Brno  19.7.2013    
3176 2 Reimer   Alois   Rolf   Holešov  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  4/01    
749 2 Reismüller   David   Kid   Sokolov  Karlovarský  Duha  18.12.1998    
7573 2 Rejhová   Radka     České Budějovice  Jihočeský  Salesiánské stř.mládeže   26.5.2012    
8240 2 Remeš   Roman     Strakonice  Jihočeský  Děti Řepice   28.7.2018   
750 2 Remeš   Marek     Dobruška  Královehradecký  PO     
1812 2 Řeřichová   Pavla   Pája   Dečín  Ústecký  Severka   12/93    
751 2 Reška   Jaroslav     Kozlovice  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  4/01    
7124 2 Revaj   Miloš   Hamikup   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   2004    
7818 2 Richterová   Zdeňka   Hermi   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  27.8.2016    
2194 2 Richterová   Renata   Renata   Samotišky  Olomoucký  Duha  2005    
8298 2 Rickardtová   Kateřina   ----   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2016    
3843 2 Říčný   Jan   Hanys   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2007    
748 2 Riedl   Václav   Šakal   Sokolov  Karlovarský  Duha  18.12.1998    
6593 2 Riedlová   Helena   Hella   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR - Tom Sirius 4302   4.7.2013    
7785 2 Rilko   Jiří   Didi   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ  26.11.2016    
7155 2 Robenek   Tomáš   Tomííí   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   8.5.2016    
7532 2 Robotková   Monika   Monča   Třebič  Vysočina  CVČ Hrubínka  28.8.2015    
1777 2 Ročková   Markéta   Psíček   Most  Ústecký  Naturo   12/01    
2505 2 Róder   Armín     Schneeberg  Německo  Nezávislá   11/05    
4981 2 Róderová   Hela     Schneeberg  Německo  Nezávislá   2005    
2504 2 Rodr   Hela     Schneeberg  Německo  Nezávislá   11/05    
7174 2 Rolínek   Zdeněk     Kroměříž  Zlínský  středisko Polárka Kroměříž   7/2017    
6971 2 Rončka   Martin     Ostrava  Moravskoslezský  Royal Rangers  19.7.2013    
5126 2 Ronpcová   Denisa     Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
8173 2 Rosecký   Jan   Rosi   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12.15    
8174 2 Rosecký   Jonáš   Soník   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12.15    
5654 2 Rosenheim   Marek   Šagoiewatha   Praha  Hlavní město Praha  Konestoga      
2808 2 Rosolová   Miroslava     Rudná  Středočeský  ČTU      
3916 2 Rotáková   Iva   Brepta   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1996    
6798 2 Rothbauerová - Štechová   Hana   Pralinka   České Budějovice  Jihočeský  Rodinné centrum ROZÁRKA   5/2012    
2248 2 Roupa   Vojtěch   Vojta   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/01    
3104 2 Roupcová   Denisa   Budík   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  8/02    
2177 2 Rozbroj   Tomáš   Bigin   Havířov  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2000    
8526 2 Rozmus   Pavel     Hodonín  Jihomoravský  Zálesáci   2017    
753 2 Rozsíval   Pavel   Agent   Olomouc  Olomoucký       
5681 2 Rubeš   Vladimír   Kim   Praha  Hlavní město Praha  Junák - český skaut z.s.  1997    
2111 2 Rumánek   Jaroslav     Lidečko  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  04    
3291 2 Rutrlová   Jana   Janka   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/06    
5816 2 Růžička   Jiří     Kolín  Středočeský  ČČK   12.7.2012    
6539 2 Růžička   Martin   Růža   Praha  Středočeský  Duha  9.8.2014    
754 2 Růžičková   Jana   Maja   Most  Ústecký  Pionýr z.s.     
3308 2 Rybák   Luděk     Strakonice  Jihočeský  Duha-Husot   8/03    
1811 2 Rybák   Milan     Most  Ústecký  CVČ   9/98    
8666 2 Rybníček  Jonáš      Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  7.8.2014   
3165 2 Rychlík   Zdeněk   Mohyn   Vizovice  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  10/06    
7154 2 Rychtar   Ondřej   Ondla   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   8.5.2016    
7153 2 Rychtar   Daniel     Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   8.5.2016    
8677 2 Rychtář  Jan  Janek    Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  5.8.2017   
8678 2 Rychtář  Vítek      Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  5.8.2017   
4269 2 Rygel   David     Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2015    
8299 2 Rygel   Tadeáš   ----   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2015    
755 2 Rykr   Oldřich     Nahořany nad Metují-Lhota  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
6615 2 Ryll   Tomáš     Hodonín  Jihomoravský  Zálesák   8/2014    
7207 2 Ryšavá   Eva     Praha  Hlavní město Praha  ČSCH   1.8.2016    
8810 2 Ryvola  Martin  Ohtar  Brno  Jihomoravský  Moravian LARP z.s.  3.9.2017   
756 2 Rýzner   Jiří     Ždánice  Jihomoravský  DDM      
757 2 Rzyman   Rostislav     Karviná  Moravskoslezský       
4814 2 Sába   František     Štítná nad Vláří  Zlínský  Nezávislá   1968    
8175 2 Sáblíková   Denisa   Deni   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12.15    
3664 2 Sadílek   Pavel   Viky   Kaznějov  Plzeňský  Duha  2006    
8807 2 Saiss  Radovan   Radis  Brno  Jihomoravský  Moravian LARP z.s.  3.9.2017   
2316 2 Sakmar   Petr   Cipísek   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/01    
5553 2 Samec   Martin   Vědec   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2008    
6032 2 Sapáková   Alžběta   Hadiočko   Soběslav  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.  1.11.2014    
4232 2 Schaferová   Michaela   Sam   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  5/99    
5241 2 Schejbalová   Helena     Ústí nad Labem  Ústecký  ČSCH   6/2010    
8673 2 Schimmerová  Lucie      Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  5.8.2017   
2116 2 Schmid   Vladimír   Stopař   Adamov  Jihomoravský  Bobří stopa  3/05    
1785 2 Schmiedová   Ivana     Most  Ústecký  Pionýr z.s.  8/92    
8466 2 Schneider   Pavel   Tajlór   Praha - Stínadla  Hlavní město Praha  Táborový oheň  18.8.2017    
8707 2 Schneiderová  Lucie    Náchod  Královehradecký  Rescue Camp  28.7.2018   
1794 2 Scholzová   Jana st.   Sindy   Most  Ústecký  Zálesák   11/92    
6546 2 Schorm   Michal   Veverčák   Znojmo  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM Čtverka Znojmo  13.7.2013    
2510 2 Schormová   Lenka   Čmelda   Brno  Jihomoravský  Bobří stopa  1.2.2014    
3592 2 Schormová   Lenka   Cmelda   Třebič  Vysočina  Halahoj  9/07    
764 2 Schramm   František   Ferda   Sokolov  Karlovarský  Duha  14.2.2002    
5884 2 Schreiber   Pavel     Vizovice  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  6.10.2012    
5826 2 Schulz   Roman     Kolín  Středočeský  ČČK   7/2011    
765 2 Schusserová   Alena   Mamut   Loučovice  Jihočeský       
8300 2 Schusterová   Monika   Veveřice   Praha 9  Středočeský  ŽK 19 Rychlé blesky   1991    
2442 2 Schutz   Petr   Termit   České Budějovice  Jihočeský  Termiti   11/2000    
6716 2 Sebera   Ivo   Šumo   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
761 2 Sedláček   Jan   Bakla   Ždánice  Jihomoravský  DDM      
2172 2 Sedláček   Michal   Mišus   Olomouc  Olomoucký  Duha  2005    
2943 2 Sedlák   Zdeněk   Číňan   Habartov  Karlovarský  Junák - český skaut z.s.     
2942 2 Sedláková   Ingrid   Míňa   Habartov  Karlovarský  Junák - český skaut z.s.     
8603 2 Segečová   Romana     Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2018   
763 2 Sehnal   Tomáš     Holešov  Zlínský  ČSOP     
7912 2 Serbus   David   Davy   Ostrava  Moravskoslezský  SMĚR Centrum volného času, z.s.   16.12.2015    
4503 2 Silber   Vladimír   Dimo   Studénka  Moravskoslezský  Zálesák   2002    
7441 2 Sirko   Jonáš   Jony   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  27.8.2016    
766 2 Siváková   Jana     Sokolov  Karlovarský  Junák - český skaut z.s.  8/2002    
3917 2 Skácel   Lukáš     Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2004    
7000 2 Skalka   Michal     Mladé Buky  Královehradecký  Junior Ranger   10.8.2008    
8081 2 Skočková   Lenka   Pískle   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., Mazaskazi Wanča  7/2016    
1730 2 Skopeček   Karel   Pilot   Praha  Hlavní město Praha    4/02    
1650 2 Skoupý   Martin   Mates   Třebič  Vysočina  T.O.Dakota   1.3.03    
4270 2 Skřivánek   Jan   Pivo   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  6/06    
1653 2 Skrutek   Ivo   Bárd   Třebič  Vysočina  T.O.Dakota   21.11.03    
8988 2 Skýpala  Marek   Winoga  Český Brod  Středočeský  SPJF  24.11.2018   
5600 2 Slabáková   Hana     Brno  Jihomoravský  KČT   2/2011    
4504 2 Sláma   Tomáš   slamák   Třebič  Vysočina  Zálesák   1990    
4078 2 Sláma   Tomáš     Kroměříž  Zlínský  Středisko Polárka Kroměříž   12/2012    
3270 2 Slanina   Bohdan   Pavouček   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/05    
3223 2 Slaninková   Eva   Ewynka   Jemnice  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  9/2010    
4030 2 Slatkovská   Radka   Medúza   Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  7/08    
8513 2 Slavíčková   Natálie     Strakonice  Jihočeský  Děti Řepice   28.7.2018   
767 2 Slavík   Jaroslav     Nové Město nad Metují  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
5358 2 Slavík   Petr   Dvojka   Třebič  Vysočina  Halahoj  2/2010    
5313 2 Slavík   Vratislav     Prostějov  Olomoucký  ČSCH   25.8.2018   
6316 2 Slavíková   Petra     Třebič  Vysočina  Halahoj  14.11.2015    
8795 2 Slezák  Aleš  Bohouš   Břeclav  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  7.7.2018   
768 2 Slezáková   Veronika   Myška   Olomouc  Olomoucký  Duha  1993    
2815 2 Slezáková   Lenka   Berta   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
8177 2 Slivka   David   Čely   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12.15    
3719 2 Sloupová   Kateřina   Drobek   Javorník  Olomoucký  SPJF   10/2014    
4249 2 Slováčková   Jana   Janča   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  5/99    
7436 2 Smejkal   Jakub   Stur   Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  15.8.2015    
7789 2 Smejkal   Tomáš   Meloun   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ  18.11.2017    
4505 2 Smejkalová   Katka     Ždánice  Jihomoravský  Krupejš   1997    
769 2 Smola   Jan   Koumák   Cheb  Karlovarský  Junák - český skaut z.s.  08/2002    
7516 2 Smola   Jan   Taťka   Dobřany  Plzeňský  Skaut / Dobřany   23.8.2015    
5885 2 Smolková   Karolína   Smúla   Vizovice  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  6.10.2012    
4063 2 Smrčková   Zuzana   Očko   Valašské Meziříčí  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  2009    
5179 2 Snášelová   Šárka   Cvrček   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.     
7491 2 Sobotková   Kateřina   Winky   Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  1.7.2015    
5872 2 Sochor   Milan     Jihlava  Vysočina  Javořice  7/2011    
5004 2 Sochorcová   Jarka     Popovice  Zlínský  Nezávislá   1985    
5873 2 Sochorová   Hana     Jihlava  Vysočina  Javořice  7/2011    
5955 2 Solár   Josef   Peepee   Rychnov nad Kněžnou  Královehradecký    11/2011    
771 2 Soldán   František     Ždánice  Jihomoravský  sběratel      
1485 2 Soldánová   Iva   Hynek   Kyjov  Jihomoravský  DDM   3/2015    
3908 2 Solnař   Dalibor   Alobal   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1996    
1616 2 Soska   Jiří     Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  4.12.03    
6959 2 Sosnová   Markéta   MaHeTa   Cehnice  Jihočeský  Děti Řepice   10.12.2016    
2817 2 Sotona   Jan   Soník   Polička  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
4113 2 Sotona   Jan   Soník   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  4/06    
5027 2 Součková   Alena     Uherské Hradiště  Zlínský  Nezávislá   1980    
7812 2 Součková   Martina   Máta   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  27.8.2016    
8178 2 Součková   Věra   Šéfová   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12.15    
3666 2 Soukup   Tomáš     Hodonín  Jihomoravský  Duha  2006    
8193 2 Soukup   Lukáš   Tukan   Litomyšl  Pardubický     13.7.2018   
4313 2 Soukup   Pavel     Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  7/09    
8082 2 Soukupová   Šárka     Kralupy nad Vltavou  Středočeský  ČSCH   8/2016    
8303 2 Soukupová   Eliška   ----   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2017    
3252 2 Soukupová   Lucie   Lucka   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  26.8.2012   
3525 2 Sovák   Martin   Čajoch   Vrchlabí  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
1700 2 Sováková   Veronika     Vrchlabí  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  8/03    
4046 2 Sovič   Pavel   Belchy   Praha  Hlavní město Praha  Junák - český skaut z.s.  12/08    
772 2 Sprušina   Mirek     Hodonín  Jihomoravský  Zálesák      
4506 2 Spružina   Miroslav   Šerif   Nové Město na Moravě  Vysočina  Zálesák   1990    
3168 2 Srbová   Radka   Srbka   Vizovice  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  10/05    
8882 2 Sroval  Ivana     Olomouc  Olomoucký  ČSCH   25.8.2018   
2300 2 Srubková   Zuzana   Sasi   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  3/98    
5595 2 Stachová   Pavla   Pája   Pardubice  Pardubický   TK Hradečtí Lvi z.s.  21.7.2018   
5862 2 Stafová   Iva   Zajda   Ždánice  Jihomoravský  KaP HA-HÁ  10/2013    
3907 2 Staněk   Přemysl   Grizzly   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1996    
8683 2 Staňková   Kristýna  Kiki    Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  5.8.2017   
7117 2 Stanovská   Hana   Fčelka   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   2012    
5544 2 Stanovský   Jaroslav   Hejkal   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2010    
2683 2 Starecki   Jan   Ferda   Olomouc  Olomoucký  Stopaři   2006    
8547 2 Staufčík   David   David   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ  18.11.2017    
3271 2 Stejskal   Miloš     Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/05    
2162 2 Stejskalová   Hana   Sluníčko   Německo  Německo  Duha  2001    
774 2 Stohr   Vladimír     Zlín  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  4/01    
4067 2 Stokláska   Svatopluk   Svaťa   Ratíškovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2009    
2981 2 Stokláska   Jiří   Hrach   Ratíškovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.     
776 2 Strachotová   Anežka     Veselí nad Moravo  Jihomoravský  ZŠ      
775 2 Stradiotová   Blanka   Šikulka   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
4005 2 Straka   Josef   Rak   Nový Bor  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  4/08    
8179 2 Stránská   Tereza   Terez   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12.15    
8180 2 Stratil   Jan   Honzys   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12.15    
8181 2 Stratilová   Iveta   Yetti   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Duha  12.15    
4507 2 Střeštíková   Dáša     Násedlovice  Jihomoravský  Vlasta   1996    
779 2 Stříbrný   Tomáš   Silver   Turnov  Liberecký  Ganamenina  1991    
5355 2 Střípek   Jiří   Jantar   Brno  Jihomoravský  Halahoj  7/2007    
5685 2 Strmisková   Alena     Ždánice  Jihomoravský  DDM   16.7.2016    
3903 2 Strnadel   Radomil   Želva   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1991    
777 2 Strnadová   Pavla   Nagano   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  6/2002    
4820 2 Strnka   František     Popov  Zlínský  Nezávislá   1968    
778 2 Strouhalová   Marta   Želva   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
2112 2 Struharňanská   Lenka     Lidečko  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  04    
3771 2 Stuchlá   Marie   Máňa   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  6/2010    
2520 2 Studená   Hana   Ryška   Rousínov  Jihomoravský  SPJF      
5625 2 Studená   Kristina   Kristi   Olomouc  Olomoucký  Hnutí Brontosaurus   23.2.2013    
4017 2 Suchánková   Bronislava     Hodonín  Jihomoravský  Duha  2005    
8667 2 Suchomel  Vítek      Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  5.8.2017   
4399 2 Suchomelová   Ajka     Miletín  Královehradecký  SDH      
780 2 Surá   Karla     Ždánice  Jihomoravský  ZŠ      
781 2 Surý   Bedřich     Ždánice  Jihomoravský  DDM      
3127 2 Suská   Marcela   Slůně   Podivín  Jihomoravský  YMCA skauti      
5540 2 Svatoš   Ondřej   Arašíd   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2015    
5105 2 Svatošová   Lucie   Mazlík   Hodonín  Jihomoravský  KaP HA-HÁ  10/2017    
4508 2 Světlíková   Jarmila     Ždánice  Jihomoravský  Národopis   1991    
782 2 Světničková   Marie   Majka   Praha  Hlavní město Praha  Asociace křesťanů     
783 2 Sviták   Oldřich   Lampasák   Holešov  Zlínský  ČSOP     
2028 2 Svítil   Zdeněk     Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  95    
2030 2 Svítilová   Věra   Amazónka   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  93    
2824 2 Svoboda   Lukáš   Malý Velký Muž   Stráž pod Ralskem  Liberecký       
5726 2 Svoboda   Martin   Svoby   Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2011    
4947 2 Svoboda   Petr     Brno  Jihomoravský  Nezávislá   1991    
4065 2 Svoboda   Tomáš   Delf   Ratíškovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  2009    
7779 2 Svoboda   Josef   Svoby   Ostrava  Moravskoslezský  SMĚR Centrum volného času, z.s.   17.12.2016    
3828 2 Svoboda   Ivo   Propan   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2008    
5529 2 Svobodová   Alena   Ješi   Nový Jičín  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  10/2010    
8514 2 Svobodová   Katka     Strakonice  Jihočeský  Děti Řepice   28.7.2018   
1795 2 Svobodová   Markéta     Most  Ústecký  Pionýr z.s.  12/92    
784 2 Svobodová   Jitka     Kyjov  Jihomoravský  DDM      
4378 2 Svobodová   Marcela   Macka   Miletín  Královehradecký  SDH   18.12.2011    
785 2 Svobodová   Marie     Praha  Hlavní město Praha    9/98    
2825 2 Svobodová   Lucie   Roštěnka   Přelouč  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
6800 2 Svobodová - Marholtová   Zdeňka     České Budějovice  Jihočeský  Rodinné centrum ROZÁRKA   5/2012    
2992 2 Svojanovská   Veronika   Snowee   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  5/08    
7562 2 Sychra   Martin   Vezír   Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  21.8.2015    
3915 2 Sýkora   Jan   Klíště   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2000    
3913 2 Sýkorová   Kateřina   Kača   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2002    
788 2 Syrovátko   Josef     Nové Město nad Metují  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
2826 2 Szabo   Lukáš   Škuban   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  6/07    
2827 2 Szarowski   Matěj   Žhavec   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  6/07    
3622 2 Šablatura   Rostislav   Cikán   Ostrava  Moravskoslezský  Pionýr z.s.  10/90    
789 2 Šafář   Filip   Šmoulin   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
6586 2 Šafran   Matěj   Mates   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR - Tom Sirius 4302   2012    
6587 2 Šafran   Václav   Komár   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR - Tom Sirius 4302   2012    
5251 2 Šálková-Honzlová-Mejstříková   Nikola   Nikýsek   Praha  Ústecký  ČSCH   12.1.2013    
8653 2 Šamalíková  Petra       Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  17.7.2010   
3094 2 Šandová   Martina     Kamenický Šenov  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  9/06    
3072 2 Šejtka   Ondřej   Brkos   Praha  Hlavní město Praha  S.T.A.N.      
6712 2 Šelner   Radek   Paš   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
5547 2 Šenkyřík   Adam   Kolombo   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2006    
4910 2 Šesták   Milan     Brno  Jihomoravský  Nezávislá   1985    
4911 2 Šestáková   Milada     Brno  Jihomoravský  Nezávislá   1985    
3128 2 Ševčík   Marek   Sherlock   Podivín  Jihomoravský  YMCA skauti      
6430 2 Ševčíková   Lenka   Syslice   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2008    
2314 2 Ševčíková   Martina   Kraken   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/05    
3170 2 Ševečková   Lucie   Všetka   Vizovice  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  10/06    
8671 2 Šic  Mirek  Mirďa    Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  5.8.2017   
4157 2 Šilarová   Marie   Mery   Mimoň  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  4/2011    
6346 2 Šilerová   Monika     Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  17.7.2010    
889 2 Šilhavý   Jiří   Inyanka   Žatec  Ústecký  Ksigudan   2007    
8480 2 Šilhavý   Prokop   Kuře   Praha  Hlavní město Praha  Junák - český skaut z.s.  15.7.2017    
3911 2 Šíma   Václav   Očičko   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2002    
8086 2 Šimák   Miroslav   Makatai   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., Čerokí      
790 2 Šimák   David   Candát   Němčice nad Hanou  Olomoucký  ČSOP  1992    
3115 2 Šiman   Vojtěch   Šimáno   Kamenice nad Lipou  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  08/2014    
5626 2 Šimeček   Pavel   Finn   Brno  Jihomoravský  Hnutí Brontosaurus   23.2.2013    
8698 2 Šimek  Jan    Náchod  Královehradecký  Rescue Camp  28.7.2018   
5744 2 Šimek   Jakub   šíma  Náchod  Královehradecký  Rescue Camp  28.7.2018   
4477 2 Šimíková   Martina     Ždánice  Jihomoravský  DDM   1993    
791 2 Šimková   Ivana     Hronov   Královehradecký  VOM      
3716 2 Šimon   Jaroslav   Turlogh   Havířov  Moravskoslezský  Bobří stopa  6/07    
5097 2 Šímová   Miluška     Ždánice  Jihomoravský  DDM   2010    
8089 2 Šindelářová   Kateřina   Tlačenka   Mimoň  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  25.7.2016    
4234 2 Šindelková   Kateřina   Škubánek   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  5/99    
2922 2 Šinler   Stanislav   Standa   Dečín  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  9/05    
6852 2 Šínová   Lucie   Sluni   Šenov  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2016    
8736 2 Šípek  Petr    Praha  Hlavní město Praha  Eldorádo  2016   
4890 2 Šípová   Iva     Hradec Králové  Královehradecký  Nezávislá   1968    
7517 2 Šístková   Věra   Šíša   Dobřany  Plzeňský  Skaut / Dobřany   23.8.2015    
6237 2 Šišlák   David   David   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ  1.2.2014    
4929 2 Škarpich   Ladislav     Chomýž  Zlínský  Nezávislá   1974    
8585 2 Škodová    Barbora     Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2017   
2620 2 Školnikovič   Igor   Džorden   Bohuslavice  Zlínský  Zálesák   9/03    
2619 2 Školnikovič   Michal   Majkl   Hodonín  Jihomoravský  Zálesák   11/04    
5748 2 Škopová   Vlasta   Rogalka   Hronov   Královehradecký  Eldorádo  7/2015    
8481 2 Škván   Vladimír   Valda   Ohrobec  Středočeský  Medvíďata   28.7.2017    
4842 2 Škvařil   Petr     Brno  Jihomoravský  Nezávislá   1974    
8676 2 Šlampa  Vojta       Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  5.8.2017   
8694 2 Šlapenský  Petr  Kosťa    Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  5.8.2017   
2401 2 Šlejhar   Petr   Septim   České Budějovice  Jihočeský  Toulavý vítr  12/2000    
3016 2 Šlosarčíková   Pavlína   Šikula   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
6970 2 Šmajstrla   Vít     Ostrava  Moravskoslezský  Royal Rangers  19.7.2013    
3174 2 Šmehlík   Jan   Datel   Přerov  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  3/02    
4337 2 Šmíd   Michal   Majkí   Brandýs nad Labem  Středočeský  Hnutí Brontosaurus   2/2011    
2830 2 Šmídová   Kateřina   Škuboš   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
6384 2 Šmrhová   Petra   Pejťa   Plzeň  Plzeňský  Junák - svaz skautů a skautek ČR   17.7.2015    
792 2 Šnobl   Karel   Demi   Moravská Třebová  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
8635 2 Šobáň  Vladislav     Hradčovice  Zlínský  DDM   1970   
6197 2 Šolc   Josef     Neděliště  Královehradecký  ČSCH   5.7.2012    
7544 2 Šolcová - Chladová   Jana   Brďulka   Praha  Hlavní město Praha  Duha  22.4.2017    
7003 2 Šonka   František     Praha  Hlavní město Praha  ČSCH   1.11.2014    
6671 2 Šonský   Radoslav   Drobek   Přerov  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2013    
5550 2 Šotek   Michal   Šátek   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  2007    
8805 2 Špaček  Ondra  Špajda  Brno  Jihomoravský  Moravian LARP z.s.  3.9.2017   
904 2 Špaček   Milan   Mlčím   Zábřeh  Olomoucký  Junák-Shawnee   2005    
8803 2 Špačkov  Žaneta  Juli  Brno  Jihomoravský  Moravian LARP z.s.  17.3.2018   
7525 2 Špačková   Viktorie     Hodonín  Jihomoravský  Zálesáci   2017    
4165 2 Špačková   Marie     Náchod  Královehradecký  Duha  1995    
3824 2 Špičáková   Věra   Pískle   Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  8/2010    
6285 2 Špinarová   Gabča     Morašice  Pardubický   Pionýr z.s.  8.8.2014    
3689 2 Špindler   Stanislav   Standa   Dečín  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  9/07    
793 2 Šprync   Ondřej   Sid   Přelouč  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
2900 2 Šrámek   Lumír   Fráňa   Rakovník  Středočeský  Junák - český skaut z.s.  2001    
2668 2 Štáfková   Michaela   Šenkýřka   Kladno  Středočeský  Asociace TOM ČR  12/96    
5354 2 Štajer   Zbyněk   Killien   Rožnov pod Radhoštěm  Zlínský  Halahoj  2/2007    
5596 2 Štandera   Martin   Štandy   Hradec Králové  Královehradecký  TK Hradečtí Lvi z.s.  11/2011    
5590 2 Štanderová   Markéta   Makyna   Lipník nad Bečvou  Olomoucký  TK Hradečtí Lvi z.s.  7/2016    
8740 2 Štanglerová  Lucie    Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2017   
5369 2 Šťastná   Soňa     Řevnice  Středočeský  Junák - český skaut z.s.  17.2.2012    
5371 2 Šťastný   Jaroslav     Řevnice  Středočeský  Junák - český skaut z.s.  17.2.2012    
4931 2 Šťastný   Petr     Holešov  Zlínský  Nezávislá   1987    
794 2 Šťastný   Milan   Harry   Třebič  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  4/01    
7042 2 Šťastný   Dominik   Admin   Ostrava  Moravskoslezský  Junák-svaz skautů a skautek ČR, přístav Eskadra Ostrava   8.12.2013    
795 2 Šteffek   Josef   Zelinkár   Štiavnica  Slovensko  SISK   9/98    
8241 2 Šteflíčková   Lucie     Starý Dražejov  Jihočeský  Děti Řepice   28.7.2018   
796 2 Štěpánek   Petr     Hodonín  Jihomoravský  Astornom     
3920 2 Štěpánek   Martin     Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2004    
7175 2 Štěpáníková   Marie   Sojka   Kroměříž  Zlínský  středisko Polárka Kroměříž   7/2016    
5240 2 Štěpankevič   Zdeněk     Ostrava  Moravskoslezský  ČSCH   6/2010    
4509 2 Štěpánková   Markéta     Ždánice  Jihomoravský  Národopis   1990    
4002 2 Štěpánková   Nikola   Nugget   Liberec  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  4/09    
8607 2 Štěpánková   Šárka      Police nad Metují  Královehradecký  Eldorádo  2016   
797 2 Štěpánová   Radka   Kosťa   Slatiňany  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
8592 2 Štěpánová    Hana    Háňa   Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2017   
3018 2 Štěrba   Pavel   Háček   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
2445 2 Štindl   David   Pejsek   České Budějovice  Jihočeský    12/2000    
6369 2 Štojdl   Jiří   Prófa   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  24.1.2015    
8093 2 Štolba   Ladislav     Zbůch  Plzeňský  ČSCH   7/2016    
3254 2 Štolfa   Igor   Lišák   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/2010    
3255 2 Štolfová   Jarmila   Jája   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/2010    
1801 2 Šťouračová   Ivana   Sýkorka   Most  Ústecký  Naturo   5/96    
2369 2 Štrbáň   Petr   Půta  České Budějovice  Jihočeský  ČTU   11/2000    
6459 2 Štulla   Martin       Jihočeský  POHODÁŘI VSKH  25.5.2013    
3363 2 Šuba   Arnošt   Arny   Olomouc  Olomoucký  Duha     
798 2 Šubrt   Roman   Dráp   Liberec  Liberecký       
1826 2 Šubrtová   Mirka     Panenský Týnec  Ústecký  Sokol   8/93    
8489 2 Šupina   Šimon   Šupec   Bánov  Zlínský  Junák - český skaut z.s., středisko Suchá Loz  26.8.2017    
7504 2 Šůstek   František   Harrry   Spálov  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  24.7.2015    
3619 2 Šůstková   Ludmila   Rohlík   Spálov  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
800 2 Švábiková   Petra     Ždánice  Jihomoravský  DDM      
1718 2 Švandová   Martina     Kamenický Šenov  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  5/04    
1646 2 Švarc   Pavel   Chrobák   Třebič  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  10.6.94    
5077 2 Švarcová   Jarmila   Jaruna   Vyškov  Jihomoravský  KaP HA-HÁ  10/2009    
6065 2 Švástová   Jitka     Mikulov  Jihomoravský  7 DNÍ  20.5.2012    
2865 2 Švec   Pavel   Horor   Ostrava  Moravskoslezský  KŽK   10.11.2018   
4510 2 Švec   Miroslav   Švícko   Studénka  Moravskoslezský  Zálesák   2005    
5160 2 Švéda   Pavel   Šimpanz   Zábřeh  Olomoucký  Junák-Shawnee, Čerokí   1989    
2881 2 Švehlová   Karla   Ťapka   Liberec  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  2/04    
803 2 Švejda   Pavel     Praha  Hlavní město Praha    9/97    
2444 2 Švestka   Jaroslav   Nitrák   České Budějovice  Jihočeský  Pěšáci   9/2000    
2216 2 Švidrnoch   Marek   Mávo   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/98    
805 2 Švorc   Roman     Hronov   Královehradecký  VOM      
806 2 Švrček   Vlastimil   Vlastík   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
807 2 Tábořík   Petr   Babočka   Pardubice  Pardubický        
2515 2 Tapšáková   Ivana     Brno  Jihomoravský  SPJF   9/08    
808 2 Tarantová   M.   Aifelovka   Most  Ústecký  Junák - český skaut z.s.     
3075 2 Tarantová   Marie   Maru   Česká Lípa  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  9/06    
4114 2 Tejkl   Jiří     Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  7/05    
6273 2 Telecký   Karel     Morašice  Pardubický   Pionýr z.s.  9.8.2012    
4781 2 Teraz   Milan   Kaiser   Hodonín  Jihomoravský  Zálesák   8/2013    
7602 2 Tereza   Vlková   Tes   Letonice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  31.7.2015    
5578 2 Tesař   František   Ferari   Olomouc  Olomoucký  Duha Tuláci   2013    
810 2 Tesařová   Martina   Slunko   Krnov  Moravskoslezský  Duha  1990    
7036 2 Theuer   Matyáš   Med   Ostrava  Moravskoslezský  Junák-svaz skautů a skautek ČR, přístav Eskadra Ostrava   5.12.2010    
3013 2 Theuer   Matyáš   Med   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
3027 2 Tichá   Olga   Ťuťu   Nový Jičín  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  7/06    
2267 2 Tichá   Martina   Marťa   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  02/09    
5622 2 Tichá   Kateřina   Kačka   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/2011    
4912 2 Ticháčková   Anežka     Olomouc  Olomoucký  Nezávislá   1988    
8235 2 Tíkal   Lukáš     Žatec  Ústecký  Děti Řepice   28.7.2018   
2003 2 Tioka   Michael   Řepa   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
811 2 Titz   Miroslav   Ames   Liberec  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  4/01    
812 2 Toanová   Eva     Krnov  Moravskoslezský    1993    
8712 2 Tobiáš  Petr  Tobi  Náchod  Královehradecký  Rescue Camp  28.7.2018   
8713 2 Tobiášová  Tereza   Tobi  Náchod  Královehradecký  Rescue Camp  28.7.2018   
813 2 Toman   Pavel   Akéla   Bechyně  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.     
6562 2 Tomanová   Eva     Krnov  Moravskoslezský  Duha     
3802 2 Tomášek   Mirek     Litomyšl  Pardubický   Pionýr z.s.  4.7.2016    
814 2 Tomčal   Jiří     Kyjov  Jihomoravský  Astornom     
6727 2 Tomeček   Petr   Kozák   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
6320 2 Tomek   Martin     Náchod  Královehradecký  Eldorádo  7/2014    
6910 2 Tomková   Lucie     České Budějovice  Jihočeský  Koníček o.p.s.   20.5.2017    
8679 2 Tomšík  Filip       Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  5.8.2017   
2712 2 Toufar   Tomáš   Tydýt   Třebič  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  6/07    
3362 2 Továrek   Pavel   Pato   Olomouc  Olomoucký  Duha     
815 2 Trachta   Mirek     Rtyně v Podkrkonoší  Královehradecký  Svazarm, Junák      
2479 2 Trantová   Marie   Maru   Česká Lípa  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  2/05    
1889 2 Trávníková   Zuzana   Včelka   Most  Ústecký  Naturo   2000    
4512 2 Trbola   Pavel   Prďola   Ždánice  Jihomoravský  Krupejš   1997    
3105 2 Trefík   Dušan   Hamin   Uherský Brod  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  8/02    
816 2 Tretina   Jan   Honza   Kyjov  Jihomoravský  KaP HA-HÁ  1993    
2182 2 Trnavská   Michaela   Mišelína   Havířov  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2006    
4372 2 Trnková   Lucie     Svoboda nad Úpou  Královehradecký  SDH   11/08    
5655 2 Trojánek   Jan   Akwiah   Praha  Hlavní město Praha  Sihasapa, Konestoga      
5707 2 Trojanová   Biljana   Bibi   Kladno  Středočeský  Junák - český skaut z.s.  5.3.2012    
7572 2 Trojek   Ondřej     České Budějovice  Jihočeský  Salesiánské stř. mládeže   26.5.2012    
817 2 Trojovský   Jiří     Náchod  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.     
7450 2 Trojtlar   Michael   Míca   Skuteč  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
818 2 Troubilová   Marcela     Ždánice  Jihomoravský  ZŠ      
8207 2 Trtík   Jiří     Zašová  Zlínský  ČSCH   31.10.2016    
3256 2 Trtílek   Jakub   Kuba   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/2010    
3231 2 Trtílek   Martin   Abbé   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/2010    
3232 2 Trtílková   Hana   Vrabčák   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/2010    
8680 2 Trubačík  Jan  Honza    Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  5.8.2017   
8492 2 Truhlík   David   Dave   Ostrava  Moravskoslezský  ČTU - Placatý kámen   24.11.2017   
2870 2 Trulíková   Blanka     Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
4785 2 Trumpešová   Jitka     Dambořice  Jihomoravský  Zálesák   2009    
8529 2 Tuček   Marek     Ratíškovice  Jihomoravský  Zálesáci   2017    
5716 2 Tuček   Ondřej   Pingu   Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2011    
8236 2 Tučková   Terézia     Nučice  Hlavní město Praha  Děti Řepice   28.7.2018   
5054 2 Tuháčková   Renata   Renča   Dobříš  Středočeský  Asociace TOM ČR  12/2010    
2670 2 Tůma   Jiří   Tumaj   Kladno  Středočeský  ČTU   1/97    
820 2 Tůma   Lubor   Bobr   Tábor  Jihočeský  ABC  2008    
6686 2 Tůmová   Lenka   Lenďa   Tábor  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.  4/2016    
821 2 Tůmová   Jana   Píšťalka   Přelouč  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
822 2 Tůmová   Stáňa     Přelouč  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
5982 2 Tunys   Tomáš   Téčko   Šumperk  Olomoucký  ČTU   4/2010    
7973 2 Tureček   Lukáš     Zákupy  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  25.3.2016    
7974 2 Tureček   Lukáš     Zákupy  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  25.3.2016    
7981 2 Turek   Ondřej   Opičák   Praha  Hlavní město Praha  Oddíl Poutníci   6.2.2016    
7975 2 Turek   Matěj     Praha  Hlavní město Praha  MOP Tuláci   2014    
823 2 Turek   Jakub   Opička   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
7921 2 Turek   Ondřej   Opičák   Praha  Hlavní město Praha  Oddíl Poutníci   6.2.2016    
5538 2 Turková   Simona   Simča   Sokolov  Karlovarský  Duha Kapka   22.2.2013    
824 2 Tvarog   Alexandr     Ždánice  Jihomoravský  KaP HA-HÁ  3/1990    
3892 2 Tvrdá   Kateřina   Khaki   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2002    
6563 2 Tylerová   Tereza     Náchod  Královehradecký  Duha Modrá Střelka   7/2014    
5552 2 Tymoč   Václav   Vašek   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
826 2 Ubriš   Václav   Vašek   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
827 2 Učík   Jiří     Teplice nad Metují  Královehradecký  Asociace TOM ČR     
2696 2 Udržal   Jaromír   Jarda   Znojmo  Jihomoravský  Čtverka      
7123 2 Uhl   Tomáš   Uhlíř   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   2005    
6875 2 Uhráková   Hana   Hanýžka   Postřelmov  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2007    
828 2 Újezdská   Jana   Honza   Moravská Třebová  Pardubický        
2301 2 Ullmanová   Iva   Awi   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/2000    
8204 2 Urban   Jiří   Jirka   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  10.8.2018   
2901 2 Urbánek   Milan   Ury   Žatec  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  1995    
6629 2 Urbánek   Radim   Lvíček   Hodonín  Jihomoravský  Zálesák   8/13    
2621 2 Urbánková   Ivana     Hodonín  Jihomoravský  Zálesák   11/04    
2871 2 Urbanová   Markéta   Margot   Hořovice  Plzeňský       
3026 2 Urbanová   Lenka     Nový Jičín  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  7/06    
6003 2 Urešová   Tereza     Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2012    
829 2 Uřičář   Miroslav     Kyjov  Jihomoravský  Národopis      
2085 2 Ustrnul   Lukáš   Konoy   Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.     
8153 2 Vacek   Oldřich   Olda   Kostelec nad Černými lesy  Středočeský  Skaut   1.9.2016    
8703 2 Vacek  Ondřej    Náchod  Královehradecký  Rescue Camp  28.7.2018   
830 2 Vacek   Jan   Pádlo   Zlín  Zlínský       
4513 2 Váchalová   Petra   Kalusovka   Praha  Hlavní město Praha  Zálesák   1990    
1793 2 Váchová   Jana     Most  Ústecký  Permoník   8/92    
5178 2 Václavská   Alena   Anowaha   Zábřeh  Olomoucký  Junák-Žáby-Mazaskazi Wanča   1987    
2362 2 Vágnerová   Kamila   Žemle   České Budějovice  Jihočeský  Amazonky  9/2000    
2007 2 Vajdík   Roman   Luk   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.     
7575 2 Vajnar   Miloslav     Ústí nad Labem  Ústecký  Děti Řepice   10.12.2016    
5231 2 Vajová   Ludmila     Lovčice  Jihomoravský  Zálesák   2009    
831 2 Vala   Jakub   Satan   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
8222 2 Valachová   Michaela   Míša   Mikulov  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  26.11.2016    
832 2 Valečková   Vendula   Vendík   Sezemice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
8496 2 Válek   Ondřej   Várec   Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  15.7.2017    
833 2 Valenta   Jan   Bobr   Bechyně  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.     
2679 2 Valentová   Lenka     Olomouc  Olomoucký  Duha  8/09    
6370 2 Valentová   Tereza   Terka   Teplice  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  27.8.2016    
4514 2 Valentová   Alena     Násedlovice  Jihomoravský  Vlasta   1996    
3293 2 Valentová   Jana   Mína   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/06    
7987 2 Válka   Jaroslav     Ždánice  Jihomoravský  DDM   16.7.2016    
7849 2 Válková   Irena   Béďa   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci   30.8.2017    
834 2 Válková   Alena     Hodonín  Jihomoravský  ČSOP     
7439 2 Válková   Natálie   Mrkva   Mikulov  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  9.7.2016    
6232 2 Valošek   Jan   Lalok   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ  2.1.2014    
4836 2 Valoušek   Milan     Kroměříž  Zlínský  Nezávislá   1975    
3705 2 Valter   Josef   Ještěr   Praha  Hlavní město Praha  Děti bez hranic   10/2010    
5739 2 Vančáková   Denisa     Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2017    
4112 2 Vaněček   Roman   Romča   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  7/03    
2337 2 Vaněček   Tomáš   Albej   České Budějovice  Jihočeský  Přístav   4/01    
3073 2 Vaněčková   Vlaďka   Bouchy   Praha  Hlavní město Praha  S.T.A.N.   7/06    
2408 2 Vaněčková  Radka   Bimbo   České Budějovice  Jihočeský  Toulavý vítr  7/2018   
835 2 Vaněk   Michal     Praha  Hlavní město Praha  Pionýr z.s.  08/02    
8314 2 Vaněk   Martin   Tyntýn   Praha  Hlavní město Praha  Pionýr z.s.  7.8.2015    
8098 2 Vaněk   Michal   Indián   Hradec Králové  Královehradecký  TK Hradečtí Lvi z.s.  21.7.2018   
7617 2 Vaníček   Karel     Stará Červená Voda  Olomoucký  ČSCH   17.11.2015    
836 2 Vanko   Tomáš   Jerry   Ostrava  Moravskoslezský  BVÚ     
6694 2 Vařáková   Lenka   Kuli   Ratíškovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  5.3.2017    
8804 2 Varga  Tomáš  Inzzi  Brno  Jihomoravský  Moravian LARP z.s.  3.9.2017   
6991 2 Vargová   Blanka     Křížany  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  1.7.2006    
7870 2 Vašíček   Michal     Střítěž  Vysočina  Halahoj  30.9.2017    
6183 2 Vašíček   Stanislav   Žralok   Žďár nad Sázavou  Vysočina  Klubovní Hnutí o.s.   2003    
837 2 Vašíčková   Markéta   Pusa   Drahanovice  Olomoucký       
7121 2 Vaškůj   Jiří   Monty   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   2005    
6443 2 Vaštyl   Michal   Yetti   Karviná  Moravskoslezský  Junák - Svaz skautů a skautek ČR   30.8.2012    
2319 2 Vatrasová   Kateřina   Kačka   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2007    
8869 2 Vavanová  Anna    Teplice  Ústecký  Skautské středisko  25.8.2018   
6564 2 Vavrinská   Sabina     Praha  Hlavní město Praha  Duha  22.4.2017    
5638 2 Vávrová   Helena   Bambi   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., Mazaskazi Wanča  2010    
4988 2 Vavrovičová   Dáša     Bratislava  Slovensko  Nezávislá   1968    
838 2 Vavrušková   Itka     Dobruška  Královehradecký  PO     
839 2 Večeřová   Olga     Přelouč  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
1652 2 Velebil   Ondřej   Franta   Třebič  Vysočina  T.O.Dakota   21.11.03    
840 2 Veletová   Zuzana   Vasil   Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
6717 2 Veliký   Konstantin   Kosťa   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
6310 2 Velíšek   Jan   Velda   Kamenice nad Lipou  Vysočina  Junák - český skaut z.s.  08/2014    
7592 2 Velká   Tereza   Brumla   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  14.7.2017    
5825 2 Vernerová   Věra     Kolín  Středočeský  ČČK   7/2011    
7054 2 Veselá   Dita     Turnov  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  20.12.2014    
4118 2 Veselá   Zuzana     Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  7/06    
3805 2 Veverka   Jan   Johan   Náchod  Královehradecký  KŽK   14.7.2000    
1648 2 Věžník   Roman     Třebič  Vysočina  Jezdci úsvitu   27.10.94    
6339 2 Věžníková   Tereza   Terka   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  12.8.2011    
6958 2 Vinš   Petr Jan   Gobers   Praha  Hlavní město Praha  Junák - český skaut z.s.  1997    
2542 2 Vít   Ladislav     Libňatov  Královehradecký  SDH   2005    
4400 2 Vít   Ladislav     Libňatov  Královehradecký  SDH      
6149 2 Vítězslav   Čermák   Atana   Příbram  Středočeský  Svaz skautů a skautek ČR   15.7.2012    
6462 2 Vítková   Veronika       Jihočeský  1. středisko Zálesák  25.5.2013    
5762 2 Vítková   Eva     Náchod  Královehradecký  Eldorádo     
841 2 Vlachová   Vítězslava     Hronov   Královehradecký  Asociace TOM ČR     
7603 2 Vlková   Klára     Letonice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  31.7.2015    
5960 2 Vohralík   Ladislav   Omar   Rychnov nad Kněžnou  Královehradecký    11/2011    
5918 2 Vojta   František   Balů   Dnešice  Plzeňský  Junák - český skaut z.s.  1991    
7591 2 Vojtěch   Kuldan   Pulec   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2014    
5454 2 Vojtová   Eva     Příbram  Středočeský  Asociace TOM ČR  12/2011    
5845 2 Vokurková   Radka   Beruška   Olomouc  Olomoucký  Duha  10.8.2013    
2496 2 Volák   Eduard   Eda   Kroměříž  Zlínský  Nezávislá   3/09    
4001 2 Volková   Romana   Skipy   Liberec  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  4/09    
4371 2 Vondra   Josef     Stolín  Královehradecký  SDH   11/08    
844 2 Vondroušová   Terezie     Praha  Hlavní město Praha  MSD     
7911 2 Vondrová   Veronika     Jihlava  Vysočina  Javořice  24.7.2015    
845 2 Vopěnka   Luděk     Praha  Hlavní město Praha    9/98    
4120 2 Voseček   Jiří   Kačer   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  7/06    
919 2 Vošahlíková   Jaroslava   Čtvrtek   Holešov  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  8/01    
5439 2 Vošterová   Jana     Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  1/2012    
1715 2 Vošvrda   Josef   Pepíno   Zákupy  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  15.1.2016    
8578 2 Votava   Jan     Dvůr Králové nad Labem  Královehradecký  Eldorádo     
2892 2 Votava   Milan   Sysel   Žatec  Ústecký  Ksigudan   21.4.2012    
847 2 Votřelová   Kateřina   Kačud   Pardubice  Pardubický        
1573 2 Votrubcová   Martina     Svatobořice  Jihomoravský  Zálesák      
6808 2 Vrána   Matěj   Mates   České Budějovice  Jihočeský  Kamarádi otevřených srdcí   5/2012    
8695 2 Vrátná  Monika   Monča    Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  5.8.2017   
8686 2 Vrba  Michal      Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  5.8.2017   
3694 2 Vrba   Jan   Hans   Mimoň  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  12/07    
848 2 Vrba   Daniel   Douda   Praha  Hlavní město Praha  Táborový oheň     
6588 2 Vrhel   Tomáš   Sáček   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR - Tom Sirius 4302   1.7.2013    
6595 2 Vrhelová   Kateřina   Kačas   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR - Tom Sirius 4302   2012    
4032 2 Vrubel   Jan     Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.     
3780 2 Vrzalová   Ivana   Pavoučice   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  12/2009    
850 2 Vundrle   Libor   Stopař   Přelouč  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
2310 2 Vybíralová   Sylvie   Sylva   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2/01    
851 2 Vydra   Kamil   Dejmal   Zábřeh  Olomoucký  Junák-Shawnee   1998    
5230 2 Vykoukal   Petr   Vykuk   Ždánice  Jihomoravský  Zálesák   2009    
5226 2 Vykoukal   Jaromír   Kebas   Prostějov  Olomoucký  Zálesák   2009    
4516 2 Vykoukalová   Renáta     Ždánice  Jihomoravský  Zálesák   1990    
6950 2 Vyrubalíková   Petra     Hodonín  Jihomoravský  Zálesák   8/2015    
853 2 Vysloužil   Petr   Bělásek   Holešov  Zlínský  ČSOP     
3424 2 Vysloužilová   Alena   Wanži   Olomouc  Olomoucký  Duha     
4275 2 Vysloužilová   Lucie   Chechta   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  7/2010    
854 2 Vystavěl   Petr     Hodonín  Jihomoravský  Zálesák      
1784 2 Vytasilová   Jana   Najča   Jirkov  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  8/99    
6670 2 Vytásková   Jana   Ferda   Prostějov  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  2013    
4517 2 Výtiska   Antonín     Němčice  Olomoucký    1991    
4518 2 Výtisková   Jarmila     Němčice  Olomoucký    1991    
2877 2 Walach   Petr     Třinec  Moravskoslezský  Royal Rangers  19.7.2013    
7115 2 Walek   Roman   Hacker   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   2012    
7129 2 Walková   Martina   Marťa   Ostrava  Moravskoslezský  S.K. a K.S. Dakota   2010    
3549 2 Walová   Jiřina   Učitelka   Sokolov  Karlovarský  Duha  1996    
857 2 Wasserbauerová   Šárka   Konga   Přelouč  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
858 2 Weil   Jiří   Bobo   Praha  Hlavní město Praha       
5184 2 Weinlich   Tomáš   Tiskemanis   Zábřeh  Olomoucký  Junák - český skaut z.s., Čerokí   1987    
5869 2 Weselá   Alžběta   Běta   Jihlava  Vysočina  Javořice  7/2017   
859 2 Wieluchová   Magdaléna     Havířov  Moravskoslezský  AHAF     
860 2 Winkler   Pavel     Krnov  Moravskoslezský  Duha  1990    
861 2 Wittmajer   Jaroslav     Praha  Hlavní město Praha  Junák - český skaut z.s.     
2878 2 Wolf   Dominik   Nick   Frenštát pod Radhoštěm  Moravskoslezský  Duha Klubáci      
862 2 Wolf   Jindřich     Ždánice  Jihomoravský  DDM      
3690 2 Wurmová   Jana     Doksy  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  4/2011    
5833 2 Zabloudil   Ondřej     Třebič  Vysočina  Halahoj     
4268 2 Záchová   Zora   Beny   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  3/2010    
3233 2 Zachoval   David   Zaša   Boskovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  22.12.2013    
6324 2 Zachovalová   Jana     Boskovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  22.12.2012    
7453 2 Zaharkow   Peter   Cvrček   Boskovice  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  10.12.2017    
3532 2 Zahrádka   Ladislav   Bob   Česká Lípa  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  1/07    
3725 2 Zahrádková   Lenka   Suszuki   Valeč  Vysočina  Bobří stopa  2/2009    
1566 2 Zahradník   Martin   Doktor   Kroměříž  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  8/01    
863 2 Zahradník   Karel   Baghíra   Kaplice  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.     
4806 2 Zajdáková   Jaroslava     Archelbov  Jihomoravský  DDM   3/2015    
5795 2 Zajíčková   Petra     Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  8/2015   
3327 2 Zajoncová   Michaela   Wiwi   Olomouc  Olomoucký  Duha  8/07    
6576 2 Zákravská   Adéla     Náchod  Královehradecký  Duha Modrá Střelka   7/2014    
4940 2 Zákřecký   Libor     Bystřice pod Hostýnem  Zlínský  Nezávislá   1986    
1569 2 Zámrská   Marcela   Lacky   Bystřice pod Hostýnem  Zlínský  Junák - český skaut z.s.  8/01    
4261 2 Zankelová   Ludmila   Sprite   Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  3/08    
864 2 Zapletal   Pavel   Kolumbus   Valtice  Jihomoravský       
8693 2 Zapletal  Martin  Chemik    Jihomoravský  Asociace TOM ČR - TOM 0412 Kasiopea  5.8.2017   
5528 2 Zatloukalová   Simona   Koblížek   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  12/2009    
4425 2 Závadská   Veronika   Nikuška   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  2009    
7531 2 Záviška   Pavel   Ferrari   Třebič  Vysočina  CVČ Hrubínka  28.8.2015    
5425 2 Zavřel   Vojtěch   Cvrček   Brno  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  7/2010    
6728 2 Zázvorka   Tomáš   Tom   Karviná  Moravskoslezský  Karvinská Trojka      
7519 2 Zbořilová   Lucie     Hodonín  Jihomoravský  Zálesáci   2017    
865 2 Zdrahálek   Pavel     Krnov  Moravskoslezský  Pegas   1992    
3772 2 Zdráhalová   Marie   Maruš   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  6/2010    
4288 2 Zdražilová   Zuzka     Olomouc  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  7/2010    
5028 2 Zedek   Vlastík     Uherské Hradiště  Zlínský  Nezávislá   1980    
3061 2 Zelený   Jakub   Česnek   Ostrava  Moravskoslezský  Junák - český skaut z.s.  6/07    
7444 2 Zelinka   Matěj   Worky   Skuteč  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
6260 2 Zeman   Filip     Zlín  Zlínský  KaP HA-HÁ  8/2016    
866 2 Zeman   Petr   Medvěd   Přelouč  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
3173 2 Zemánek   Petr   Kaski   Přerov  Olomoucký  Junák - český skaut z.s.  7/04    
867 2 Zemanová   Lenka   Meďka   Přelouč  Pardubický   Junák - český skaut z.s.     
3893 2 Zemanová   Pavlína   Pája   Ostrava  Moravskoslezský  Asociace TOM ČR  1996    
1599 2 Zemanová   Tereza     Pardubice  Pardubický   Junák - český skaut z.s.  2010    
1580 2 Zenkl   Jiří   Holmes   Tábor  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.     
2623 2 Zerzáň   Karel     Uherské Hradiště  Zlínský  Zálesák   12/05    
7782 2 Zezulčíková   Jana   Janka   Ostrava  Moravskoslezský  SMĚR Centrum volného času, z.s.   17.12.2016    
8796 2 Zezulová  Ema    Břeclav  Jihomoravský  Junák - český skaut z.s.  16.7.2018   
1582 2 Zientková   Sylva     Frýdek-Místek  Moravskoslezský  Nezávislá   2005    
4976 2 Zilentková   Silva     Frýdek-Místek  Moravskoslezský  Nezávislá   2005    
4191 2 Zima   Matěj     Praha  Hlavní město Praha  Pionýr z.s.  12.8.2011    
5741 2 Zítko   Petr   Stoupa   Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2017    
8582 2 Zítko   Daniel     Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2017   
5735 2 Zítková   Petra     Náchod  Královehradecký  Eldorádo  2016   
4003 2 Zlobický   Rudolf   Čudla   Liberec  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  4/08    
8503 2 Zmek   Oskar     Kroměříž  Zlínský  středisko Polárka Kroměříž   7/2017    
2491 2 Znamenáček   Přemysl   Ctirad   Praha  Hlavní město Praha  Junák - český skaut z.s.  11/04    
6066 2 Zobač   Ondřej   Zob   Brno  Jihomoravský  7 DNÍ  20.5.2012    
4190 2 Zoubková   Tereza     Čelákovice  Hlavní město Praha  Pionýr z.s.  12.8.2011    
6577 2 Zounková   Andrea     Praha  Hlavní město Praha  ČSCH   1.8.2014    
6306 2 Zvěřina   Pavel     Boskovice  Jihomoravský  Římskokatolická farnost   24.11.2012    
869 2 Zvěřina   Václav     Praha  Hlavní město Praha  Pionýr z.s.  8/99    
4126 2 Zvolánková   Denisa   Žleva   Hradec Králové  Královehradecký  Junák - český skaut z.s.  9/08    
870 2 Zwettlerová   Marie     Ždánice  Jihomoravský  ZŠ      
5269 2 Zychová   Lenka     Ostrava  Moravskoslezský  DDM   2010    
871 2 Žáček   Jiří   Cirano   Český Krumlov  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.     
872 2 Žáčková   Helena     Český Krumlov  Jihočeský  Junák - český skaut z.s.     
8764 2 Žák  Tomáš  Symbo  Svitavy  Pardubický   Junák - český skaut z.s., středisko Smrček SVITAVY  13.7.2018   
1787 2 Žák   Petr     Dečín  Ústecký  Junák - český skaut z.s.  8/92    
7934 2 Žáková   Karolína     Brno  Jihomoravský  Společenství zálesák   2017    
6318 2 Žandová   Hana     Třebič  Vysočina  Halahoj  24.11.2012    
2927 2 Ždanská   Marie   Berny   Mimoň  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  4/06    
2466 2 Ždánský   František   Frenki   Mimoň  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  2/05    
8326 2 Žďárský   František     Ondřejov  Středočeský  ČSCH   31.01.2017    
6345 2 Železná   Petra     Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  17.7.2010    
873 2 Ženata   Josef     Bzenec  Jihomoravský  Služba škole      
6951 2 Žigo   Zoltán     Hodonín  Jihomoravský  Zálesák   8/2017    
874 2 Žíha   Karel   Kikač   Ždánice  Jihomoravský  DDM      
5052 2 Žila   Milan   Milan   Brno  Jihomoravský  Asociace TOM ČR  12/2010    
1714 2 Žižka   Pavel   Svišť   Česká Lípa  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  5/04    
1713 2 Žižková   Petra   Peggy   Česká Lípa  Liberecký  Junák - český skaut z.s.  5/04    
5765 2 Žižková - Kamenická   Petra     Náchod  Královehradecký  Eldorádo     
6063 2 Žovinec   Michal   Entis   Mikulov  Jihomoravský  7 DNÍ  20.5.2012    
5182 2 Žváčková   Pavla   Tosawi   Zábřeh  Olomoucký  Junák-Žáby   1988    

Exportovat tabulku do Excelu

Zprávy z Březového lístku

1. srpna 2018

V termínu od 10.-26.8.2018 nebude z důvodu dovolené probíhat distribuce BL ani aktualizace pyramidy. Všechny objednávky a hlášenky budou postupně zpracovány až po 27.8.2018. Děkujeme za pochopení :)

2. května 2018
Aktualizace pyramidy – výzva Jsme si vědomi, že během let mohlo v pyramidě dojít k chybným, nedostatečným nebo duplicitním zápisům…..to se v takovém množství údajů stává……nicméně je potřeba občas provézt „jarní úklid“ a pokusit se vzniklé chyby napravit. Prosíme Vás tedy o kontrolu údajů osobních i Vaší organizace a nahlášení potřebných oprav. Všimnete-li si v pyramidě chybných nebo chybějících údajů a umíte nám s dohledáním údajů pomoci, napište mi, prosím………každá informace, obzvláště u starších nositelů, je pro nás velmi přínosná…. Děkujeme 😊
2. května 2018
Aktualizace pyramidy – změna Nově nebudeme aktualizovat pyramidu jednou za čas k nějakému datu, ale průběžně s každou nahlášenou změnou…….údaje v pyramidě tak budou stále živé a aktuální….. 😊

Anketa

V tuto chvíli žádná anketa neprobíhá.

Nositelé březového lístku

Březové lístky se udělují ve všech krajích ČR i na Slovensku. Mezi jejich nositele patří také členové těchto organizací:

  • Junák
  • Duha
  • A-TOM
  • Klub českých turistů
  • Zálesák
  • Pionýr
  • Naturo
  • ČSOP
  • a mnohých dalších
Hledání: